Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Raske see elu...

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Pruulipoiss



Liitunud: 29 Veeb 2020
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2020 10:58 am    Teema: Raske see elu... Vasta viitega

Tuli mul abikaasa äkki sellise asja peale, et kinkida mulle ka üks aparaat (X-Terra 305). Peale koduõue ei julge ilma mingi loa tegemiseta kuhugile minnagi. Kusagilt ei leia ka, et kas randa võib sorkima minna? Või loobingi joogise peaga abielusõrmust aknast välja ja pärsat kaine peaga masinaga tuututan... oeh...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FlyLikeAG6



Liitunud: 1 Jan 2018
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2020 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Eks siin ole jah omad riskid, ning asi mõneti ka julguse ning nahhaalsuse( nimelt selle puudumise) taga kinni !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2020 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

No ,ma ei tea Shocked Ma käin küll kogu aeg,nii rannas,kui põllul. Paar aastat tagasi üks tüüp proovis tüli kiskuda. Aga,kui maaomanik kohale tuli ja tüübile peksa lubas teha lõppes asi ära. Küsi maaomanikult luba ja lase käia. Ära ainult ,seda kultuuriväärtusega leidu otsi Wink Ja ega see koolitus Sind ka eramaale ei luba,kui omanik ikka arvab,et ei saa.
Elu pole üldse raske. Lihtsaltei maksa rasket elu elada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: