Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Euromündid

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Muud lingid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hendri



Liitunud: 18 Mai 2017
Postitusi: 9
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 10:55 am    Teema: Euromündid Vasta viitega

Vaatasin hiljuti enda kogu üle ning tegin ka algsele tabelile korralikke täiendusi. Seoses sellega jagan seda ka teiega.

Tabel on minu koostatud, kõik andmed, nimetused ja tiraažid on võetud Fleur de Coin veebilehelt. Võib esineda kirjavigu ja muid näpukaid, küll aga peaks kõik olema suhteliselt korrektne.

Tabel näeb välja selline:


Tabeli saab alla laadida siit (Excel file):
https://www.upload.ee/files/7020879/2_euro_commemorative_BLANK.xlsx.html

Tabelit võib vabalt alla laadida, printida ning oma isikliku kogu jaoks täiendada. Kuhugi edasi postitades või jagades, palun viidake.

PS: Saksa müntide puhul pole tiraaži märgitud kuna tegin tabeli enda nägemuse järgi. Kõik ettepanekud ja mõtted on teretulnud.

Viimane update: 16.05.2017
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hendri



Liitunud: 18 Mai 2017
Postitusi: 9
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2017 10:57 am    Teema: Vasta viitega

Lähiajal postitan siia ka tabeli, kus on märgitud minu enda kogu ning lisan ka juurde, mida mul on topelt. Olen alati valmis kokku saama Tallinnas ja läheduses, et teha üks-ühele vahetusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hendri



Liitunud: 18 Mai 2017
Postitusi: 9
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2017 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu lubatud, tabel, milliseid münte saan pakkuda üks-ühele vahetuseks. Juhin tähelepanu, et kõik loetletud mündid on ringlusest saadud.

Punasega on märgitud vahetuseks pakutavad mündid;
Kollasega on märgitud mu enda kogu ehk mündid mida vahetuseks pakkuda ei ole mõtet.

Tabeli leiab siit: https://www.upload.ee/files/7116715/2_euro_commemorative_130617_HENDRI.xlsx.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Muud lingid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: