Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ajakiri DETEKTORISTI LEIUD 2/2019
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Aga vaata HADES sina oledki see kes jälgib eriti suure huviga sest sul on mingi mure. Ja ülejäänud foorum ei käi sinu ega minu alla. Sa oled nagu jumal siin juba ve? Ma sõiman ikka sind, mitte foorumit, sa nagu pole aru saanud ve?


Ise pasandad samapalju pluss lisaks siis need muud kontod Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2020 12:02 am    Teema: Vasta viitega

No vaata ma olen sulle ju soovitanud,et katsu põhikool ära lõpetada. Kui mind sõimad siis ära tee seda mitmuses. Ikka ainsuses. Muidu sa ei suuda ennast selgelt väljendada.
Ja mure on muidugi ka. Sinu vaimse tervise pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Svobod4



Liitunud: 24 Veeb 2018
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2020 12:18 am    Teema: Vasta viitega

wiiking kirjutas:
Aga vaata HADES sina oledki see kes jälgib eriti suure huviga sest sul on mingi mure. Ja ülejäänud foorum ei käi sinu ega minu alla. Sa oled nagu jumal siin juba ve? Ma sõiman ikka sind, mitte foorumit, sa nagu pole aru saanud ve?


Ise pasandad samapalju pluss lisaks siis need muud kontod Laughing


Segan Teie dialoogi ja küsin veel korra tohtri kontakti!? Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2020 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2020 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Svobod4 kirjutas:
wiiking kirjutas:
Aga vaata HADES sina oledki see kes jälgib eriti suure huviga sest sul on mingi mure. Ja ülejäänud foorum ei käi sinu ega minu alla. Sa oled nagu jumal siin juba ve? Ma sõiman ikka sind, mitte foorumit, sa nagu pole aru saanud ve?


Ise pasandad samapalju pluss lisaks siis need muud kontod Laughing


Segan Teie dialoogi ja küsin veel korra tohtri kontakti!? Shocked


Ei maksa nii keeruliselt küsida, et inimese silmi võtab pungitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Svobod4



Liitunud: 24 Veeb 2018
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Jan 22, 2020 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk oli lihtsalt peldikus positsioonil ja tegi mugandatud selfie? Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Nelj Jan 23, 2020 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Taas said 2 debiili kokku et ilkuda mu kallal. Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Jan 23, 2020 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

No ei ilgu siin keegi.Kus sa seda näed? Ise ju tegid vastava pakkumise. Inimene ei teadnud,et sa nalja teed. Küsis ilusasti. Aga sina kohe arvad,et inimene on idikas. No,ei ole ju.
Aga debiilikuid on siin küll. See on selge. Üks selline arvas üsnagi naiivselt,et ma öösel kella kolme ajal temaga mingis tanklas kohvitama hakkan. Nimi on ka kasutajana vastav võetud. Sobite hästi. Aga ära solvu. Ei midagi isiklikku.
Hoia ikka lippu kõrgel! Võitle neegrite,kommunistide,pedede,emanikkujate, Kapo meestega, mentidega ,idikate ja ufodega. Jõudu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Svobod4



Liitunud: 24 Veeb 2018
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Jan 23, 2020 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

wiiking kirjutas:
Taas said 2 debiili kokku et ilkuda mu kallal. Shocked


Vana foorum oli kuidagi selline soe ja kodune: Marxionu pani tõuget, Labidamees ka rebis ja noor Insup tegi nende käekõrval oma esimesi samme detektorismi-humorismi alal.

Nüüd aint loe kellel mis diagnoos on, vahepeal keegi kogemata leiab ka midagi ja postitab.
Siis on kuskil keegi kapo kits, keegi pani kedagi jne...

Kuhu me omadega jõudnud oleme? Question Question Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

See on nüüd demokraatia. USraeli päritolu ja meile buldooseriga (õnneks või õnnetuseks, kes teab, mitte trotüüliga, kuis neile kombeks) õuelelükatud ja mitte eriti hästi lõhnav demokraatia ongi just selline. Kui "kampaanias" väidetakse, et nt kinos võib üle saali räusata ja teised peavad mõistma, kui lasteraamatus ei tohi majakese korstnast suitsu tulla, sest see pole ökoloogiline, klass peab joonduma kõige lollima järgi, et mitte selle inimõigusi rikkuda, kui poliitikud selgelt kannatavad vaimsete häirete ja sõltuvuste all- jõuab see kõik kord siia.
Mõnele meeldib, mõni võtab seda ohu märgina.
Pole ju mingi saladus, et meie asutused teevad kõikvõimalikke ja rahvusvaheliselt isegi keelatud tempe, et mitte kabinetist väljuda ja samas oma eksistentsi õigustada.
Selge, et lapsi näppida ei ole õige, kuid kuidas on võimalik, et saab esitada üldse mingi süüdistuse nt asjas, kus politseionu võrgutab teist onu ja pärast politseionu väidab, et etles 13-aastast tütarlast ja nüüd on vanal kinniminek!?
Kuriteo eest, millel pole ei objekti, subjekti, objektiivset ja subjektiivset külge!?
Karvane politseionu ei ole ju 13 aastane plika, kelle "võrgutamise" eest süüdistus esitatakse, seda 13-aastast pole ju üldse olemas!?
A vot kuritöö on!
Samas- neli 9-10-neaastast tüdrukut vägistanud ja just nimelt lapseealiste vägistamise ja tõendatud süüga vana pole päevagi vahi all ja saab 18 kuud mingit abstraktset kriminaalhooldaja järelevalvet?
Seega- osad võivad?
Ma olen osa selle kohtuasja materjale siia üles pannud varem- nii oligi.
Politsei püüab kodanikele müüa ebaseaduslikke relvi, et neid huvilisi siis kinni panna!?
Sellises täiesti sürrealistlikus virrvarris pole imestada, et foorumitesse saadetakse või siis omal initsiatiivil tekivad tegelased, kes oma õnnetu eksistentsi õigustamiseks püüavad kedagi konksu võtta.
Minule on füüsiliselt kohale saabunud kaks ammust tuttavat, mõlemad tuntud "informaatorid", kellest üks püüdis mind meelitada Saaremaale "relvi otsima" ja teine sosistas mingist TOZ-ist, mida vaja korda teha.
Kunagine töökaaslane, kes hiljem Kaitsepolitsei töötaja, käis ka külas ja ajas imelikku juttu.
Ma ei saa aru, milleks arvatakse üldse, et need, kel on detekas, need on mingid peast relvaotsijad?
Siin oli selgelt mingite natsistlike, vihakõnelevate ja relvameeste väljatõmbamise katse, sest see on alati ühesugune, nagu mingi juhise järgi korraldatud.
Ja suunaga siiski huvipakkuvate isikute poole.
Kui välja ei tule, sest ei saagi tulla, sest põhjust ju pole- siis kukutakse täielikku idiooti mängima, et asi tunduks lõpuks mingi jurana.
Pmt oleks nagu olukord, milles tuletõrjujad ise maju süütavad, et oma eksistentsi õigustada.
Et kuhu kadusid Labidamehed ja Marxionud?
Peale seda, kui neid mööda asutusi kui kaltse solgutati, peale seda said targaks, Ubina Maidule enam asju ei paku, pilte üles ei pane ja ajavad asju omaette. Mis on ikkagi ka mõistlik.
Nende koha täidavadki need, kes konkse pilluvad või lihtsalt mingisuguse arengupeetusega on ja usuvad tõsimeeli, et kõik peavadki neid mistahes olukorras välja kannatama. Kuna sootsium kuivab kokku või minnakse USraeli suurimasse nuhkimiskeskkonda nimega FACEBOOK, siis saavadki sõgedad laiutada.
Kusjuures- sõgedad ei tee vahet aasimisel ja halvustamisel ja ise eranditult halvustavad, olles võimetud oma väiteid isegi faktipõhiselt tõendama, lisaks arvates, et selline mingis keskkonnas laiamine jätab nad anonüümseks. Pea ei võta lihtsalt.
Tegelikult ei jäta... anonüümseks, ma mõtlen.
Nad pilluvad termineid, mille tähendusest neil aimugi pole, nt kasvõi "debiil" jms.
Kusjuures- nad arvavad, et selline käitumine võiks kellelegi tekitada mingeid vaevusi.
Ei tekita. Küll tekitab see hämmingut mõne mentaalse seisundi osas ja kohati ka haletsust, sest ikkagi kurb, kui mõnega nii on läinud.
Aga ise nad muidugi oma seisundist aru ei saa ja peavad end ülikõvadeks tegijateks, nad on kõige targemad, kõik naised tahavad neid ja nende miljonärikssaamisel on risti ees justnimelt teised jne... "eile oleks äärepealt keppi saanud, aga ühtki naist ei näinud...".
Mõnel õnnestub sellest välja kasvada, mõni saab oma seisundist aru. Nt mul on kaks tuttavat skisofreenikut, kel on väga edukalt tegutsevad firmad, mõlemad rahvusvahelise haardega. Pmt saab olla skisofreenik ka siiski nii tark, et teadvustab endale oma seisundit ja kui vaja, mõistes, et nüüd algab hoog, delegeerib juhtimise kohe üle.
Mõlemad on äärmiselt haritud ja selleks, et asjust aru saada peabki olema haritud ja laia silmaringiga. Loll ei saa mitte kunagi aru, et ta on loll. Aga tark võib saada aru oma meditsiinilisest seisundist.
Siinkohal juhin tähelepanu, et haridust tõendav dokument ja haritus pole kattuvad mõisted.
Aga ka üks lugu kõvatajatest.
Oli ka üks kõva tegija, teadis kõike ja teised olid lollid. Suu oli ka väga suur, elas eliitrajoonis, teised könnid.
Kui tekkis lõpuks huvi, et mis tegelane see nii kõva mees on sai vaatama mindud. Keset tõesti Tallinna lähedal asuvat eliitasumit oli kole puulobudik, küllap keisri ajal ehitatud mingi suvila, mis nõukaajal kommunaaliks sai. No sisuliselt kõduelamu korteritega.
Ühest urust leidsime ka kõvataja enda. Pilt oli masendav, keset prügi, millest enamus elektroonikaromu, pimedas urkas istus kuse järgi lõhnav kõhn vana. Ka puudega, kehalise puudega. Ainus likviidne vara oli arvuti, seegi niru.
Pmt oli vana nälgas, alko jaoks oli taara järgi otsustades siiski raha olnud.
Pilt oli nii hale, et tõime vanale süüa ja palusime edaspidi mitte laiata.
Ma ei tea, kas siin kusagil varjus on mees, kellega käisime Paides teise kõva mehe juures, kes lubas lausa tappa, maju põletada ja sõidukeid hävitada? Selle, üsna noore mehe juures, kes laua taga nutta tihkus ja lubas Eestist ära kolida?
Kui sa R, kellega koos Paides sai käidud, siin oled ja loed- ära sõna võta, las sinu isik jääb teadmata.
Pmt iga ülbus ronib terava orana mingil hetkel ülbitsejal külje pealt välja. Teised teda eriti torkima ei peagi- ta teeb kõike ise.
Aga jah- on olnud juhuseid, kus uudishimu viib selliseid tegelasi lähedalt vaatama ja alati on see koomiline, sest see on neile ootamatu.
Lisaks võib olla ka nii, et nagu ajalehtede kommentaariumites on provokaatorid, kes poliitilistel kaalutlustel ööpäevaringselt oma vastaseid maha teevad- on võimalik, et samad "teadusemehed", kes lubavad detekamehi maha lasta kohapeal- need foorumites segaduste tekitamiseks ja labase õhkkonna loomiseks võtavadki endale identiteedi kes kõiki sõimab, sitta sööma soovitab ja muidu tegija on.
Seda on korduvalt tehtud juba, kes mäletab nt Nibelungenit, kelle konto taga üks muinasväärtuste grenader oli ja ka teisi tegijamehi, neile tunduvad mõned tsitaadid kuidagi tuttavad.
Aga kuna ühiskond läheb üha labasemaks ja lollimaks, saavad ka selliste sõnavõtud olla üha labasemad.
Aga siit üks soovitus: Kui kõik söövad peoga sitta ja räägivad, et see on hea, siis ei pea neid uskuma ja sama tegema.
Kusjuures- elust enesest.
70-nendatel lükati kambrisse mingi maamees, selline mitte just eriti tark. Aga kõva mees oli ja kohas, kus mitte sittagi teha pole, on selline indiviid kui kingitus! Lasti mehel rääkida, kui tegija ta on ja mees võttis üha tuure üles. Siis mängiti näitemängu, kuis käidaks üksteisel imemas, teki all ja maamehele (või vabalt teadusemehele) selgitati, et nii on kombeks ja nii teevad siin ju kõik!
Lõpuks oli maamehe kord ja ta tõesti oli nii loll, et reaalselt seda toimingut ka tegema hakkas.
See tähendas aga skonka all ja paraski kõrval magamist ja eluaegset kukestaatust.
Seega- ei maksa alati kõiki lollusi uskuda, veel vähem neid ise tegema hakata.
Aga- üks teine maamees, keda ma peaaegu sünnist saati tunnen, seda pidas kambrikooslus ka lolliks maameheks. Maamees aga sai skonkast laua lahti ja peksis sellega terve kambri kiirabikorda. Selline sita ja kange iseloomuga vend on siiamaani, tänaseks lõpetanud kõrgkoolid ja puha, aga enne tuli oma iseloomu pärast kolm korda istuda.
Elas ilusat elu.
Stardipakk oli plekist ukse lävel ju mõlemal ühesugune? Oli ju?
Seega- tehke valikud ja vaadake, kelle seas liigute.
Bazaari võiks ka mõni siiski korrekteerida.
Pmt on siiski lollide seas tore ja kerge elada mõnikord.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Svobod4



Liitunud: 24 Veeb 2018
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Polegi midagi lisada nagu Teie jutule...


Kahju lihtsalt et üks asjalik asi (koht) jälle vähem ja sellist sodi tuleb ka ajakirjanduses et anna olla...

Ise ei vaeva uudistega ennast ammu enam, endal lihtsam kui ei tea kõike või nagu öeldakse: " Mida vähem tead seda kauem elad!"

Edu Teile ja pidage vastu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna Ville juba mind ka siin ära mainis debiilikuna, siis pean Omapoolse kommentaari ka asjadele lisama.
See on ühtlasi mu esimene ja viimane postitus siin (olenemata sellest, et mõni provokaator poovib hiljem Tõde väänata või muud moodi Mind siia arutelusse sekkuma meelitada)

Alustame "mõistetega"
Feeliks Jalgraud (ehk Mina) = #######
Hades (aka. Neljas ratsanik ja mitmed kontod veel) = #######
Kulgeja= #######

Kohe alguses mainiks ära, et Andrus ja Ville seisaks näiliselt nagu `Õige asja eest. Paraku koorub siit selline pilt, et see "õige asi" oleks nagu ühesuunaline tänav, kus nemad vastasuunas sõitmise monopoli omavad (reeglid olgu ikka kõigile võrdsed)

Mina seisan ka selle sama asja eest mida nemad väidavad ennast seisvat.
Nimelt liiga ülekäte on läinud see sõnade eest mittevastutamine.

Alustame värskematest asjadest:
Nimelt Ville (arusaades, et mingi vana jama on pinnale kerkinud) Soovis ise kohe kokku saada (aeg ja koht ei pidavat probleem olema, -on vaja ainult asukohta kuhu tulla. kõik on tõestatav ekraanitõmmistena)
Ville sai asukohana Aovere tankla mis on minu elukohast kiviviske kaugusel. Siis kirjutas postkasti väljaspool avalikku vestlust, et tema sinna ei tule, -samas avalikult jätkates, et pole kokkusaamise asukohta saanud Minult.
Muideks sai tankla valitud just inimlikkust silmas pidades, kuna oma koduhoovil võib teinekord juhtuda asju mida muidu ei teeks ("nn. värava seadus")

Nüüd siis sellest, miks Ma Villega kokku tahtsin saada või tema isikut üleüldse pidasin teemaväärseks:
Nimelt tema KORDUVATE laimamiste ja vale-rääkimise pärast mitmete aastate vältel.
Villekene on oma vahkvihas loonud narratiivi mida ta kipub kordama ja Andrus on ka seda korduvalt "tõe pähe" esitanud (kasvõi siinsamas foorumis.)

Asi on Kauda kaevamistes, kus ma Ise isiklikult siiski 99% ajast kohal viibisin ja mida isegi öösel patrullisin, et rüüstajaid ei tuleks (elan samamoodi kiviviske kaugusel)
Ville viha A.U. vastu on kohati mõistetav, kes kaevamisi kureeris, kuid pasa tootmine kõrvaliste isikute vastu on korralikku lõuahaaki väärt.
Nimelt väidab Ville oma vihast tuletatud narratiivis, et langenutega käituti ebasündsalt (kalad, kolbad jne. küll ta ise teab)
Seda kõike nii foorumites kui ajalehe kommentaariumites+ eraelulistel kokkusaamistel (eesti on väike)
Sellega on siiski solvatud Inimeste väärikust keda ta ise ei tunne oma valetamise näol. (väidab, et tal on lausa fotosid... mina võidan kohalolnuna, et Ville on üks kibestunud kandoon, kes muud ei soovigi kui valede levitamist...)
Mina olen Isiklikult kõigi ekshumeerimiste näol, milles olen osalenud, käitunud langenutega niivõrd aupaklikult kui seda hetkeolukord on võimaldanud (kindlasti on nii teinud ka Ville)
Sellepärast mind ärritabki südamepõhjani selline VALETAMINE!

Siit Jõuame järgmise meheni, kes(ja miks selles teemas) on Purje Andrus ja kordab võibolla ka lollusest ja liigsest usust Ville võlts-narratiivi (eks me varsti saame teada, miks ja millepärast)

Mõlemale Mehele, kes omaarust seisavad siin (oma) tõe ja õiguse eest, ütlen konkreetselt, et kokku saada tuleb niikuinii!
Te võite mõlemad ka ühe korraga tulla, sest vale ei püsi kotis.

Konkreetselt on selles teemas, kirjutamata seaduste alusel, küll minul õigus "Möliseda" aga "bezprideldzikute õigus" on võibolla Teil mõlemil

Postkastis võin teile anda kõnetraadi, mis minul erinevalt mõnedest on juba 19a üks ja sama nr.
Niiet Mehed. Tulge ja räägime.... -ja räägime kohe konkreetselt, kes on õige ja kes on valetaja Wink


Ilusta õhtut ja peatse kohtumiseni. (kuna Peaosaline ise viimasest kohtumiselt taganes, siis nüüd on valik minu, et kuna. Mul polegi oluline kus)

Kes üleüldse selle postituse vastuseks tahab miskit öelda, siis palun esineda oma Päris nimega Wink


Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Juun 12, 2020 1:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ossa!
Kes on Kristjan Baumer!? Mina pole sellisest isikust isegi mitte kuulnud varem!
Mis kokkusaamised, mis kuradi jama?
Katus on kellelgi viltu või on see mingi provokatsioon?
Aga ma kõigepealt uurin, kas selline isik üldse olemas on.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks: Mina ei ole kunagi oma isikust saladust teinud. Teiseks: Kristjan Baumerit pole olemas. On üks teise nimega kummaline mees. Temaga on see häda,et ta on krooniline skisofreenik. Ja see pole minu pandud diagnoos vaid ikka Tartu arstide oma.
Nüüd mingitest Kauda kaevamistest. Kaudas olen käinud sondeerimas kahel korral. Mitte omaalgatuslikult vaid vastava töökäsu ja lubadega. Peale sidekaabli ei leidnud midagi. Kalmistu mida sealt otsisin leidis hiljem hr. Arnold Unt,kes selle ka välja kaevas. Mina juures ei olnud. Seega olen antud asjas vägagi vale aadressaat.
Kogu herr Jalgraua postitus on ülimalt segane,nagu tema peas toimuv siis ma rohkem suurt kommenteerida ei oska.
Mida ma kusagil tanklas öösel kell kolm kohvitamisest arvan ,seda olen juba kirjutanud. Ma leian,et,kui keegi arvab ,et tal on probleem siis sõidab ikka ise kohale. Minul probleemi ei ole. Seega ei näe põhjust,miks peaksin öösel sõitma 86+86 km kuhugi tanklasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna Ville jäi JÄRJEKORDSELT valetamisega vahele, mis on tema põhileib, siis pean siiski vajalikuks ka teise postituse teha. Kauda kohta valetab ta samapalju nagu, et Mind pole olemas Very Happy -odav vuhvlõõšnik Wink Tanklasse tuleku kohta valetab avalikult veelrohkem Wink

Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Juun 12, 2020 1:12 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ja veel: Äkki nüüd kohalik valede paljastaja räägib siinsele rahvale Vesneri kaevamistest ka. Seal oli ka peategelaseks tuntud militaararheoloog.
Hauad jäeti lahti ja osa sõdureid üldse välja võtmata. Puude juured segasid. Kalmistu kanti maha,kui läbi töötatud. See asi toimis ajani,mil ühe hauda jäetu pojad Saksamaalt kohale tulid. Seda sitta sõitsin mina Saaremaalt parandama. Oli ju nii? Pintsliga "austate" te langenuid ainult siis ,kui pilti tehakse.
No näed,kus kurat Rolling Eyes Oledki olemas Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mina paraku Vesneris polnud.... aga Kaudal olin Wink -sinna mu kommentaar jääbki
Mida pole näuinud ei oska kommenteerida (mitte nagu sina)

Maru peene vangerdus oli muidu (peale oma valeoksega vahele jäämist) jälle teemat muuta Very Happy

Mina räägin siiski iseenda eest... ja sinusuguseid kandoone kutsun kohvile ka iseenda eest ja vastutusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

aga aitab küll... näed iseendale rääkisin ka vastu ja sinu valeilal lasin ennast uuesti foorumisse provotseerida.... -jätkame postkastis või näost näkku... siin nüüd on vaba voli sul vuhvlõõzniku möga edasi toota.

Kordan veelkord, kus mina pole olnud seal ma kommentaari lisada ei oska, kuna pole näinud... kus mina olen olnud... selle eest tuleb vastutada kui paska ajad
Jõle lihtne mu meelest.
Postkastist küsi nummer ja vaatame edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Läksid õnge jah. Mida oligi vaja Laughing Ega sa muidugi seal kohal ei olnud ega kommenteerida ei oska,kus pask üles jäi. Ja muide: Ma ei otsi uusi tutvusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:
Läksid õnge jah. Mida oligi vaja Laughing Ega sa muidugi seal kohal ei olnud ega kommenteerida ei oska,kus pask üles jäi. Ja muide: Ma ei otsi uusi tutvusi.


Kronoloogiliselt ei tundmud ma Untigi isegi siis, kui vesnerit kaevati... -aga sinusugusel odaval vuhvlõõznikul on niikuinii ükskõik mis sa kaelaotsast välja ajad (enamus on puhas pask)
Niiet pöördu sinna , Kes Vesneris oma jama tegid Wink
Ühesõnaga saab sulle ühe vale veel kaela määrida, mis sa mulle püüad projetseerida (mitte see, et sitasti tehti, -vaid see et Mina seal olin)
Very Happy
iseenda paroodia oled juba siin lõmes ka Very Happy

Sinu valetamisoskus on lausa patoloogiline
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik on hästi, kari jooksis pasale.
Ei tea, mis kokkusaamisest teema- tahetakse raha pakkuda?
Hilja mehed, hilja- asi käib. Ja käib nii, et on mitu kemmergut, kus keti otsas selline portselanist nupp. Vähimgi minu torkimise katse lõppeb sellega, et mitmed isikud tõmbavad nendest kettidest ja üks seltskond läheb kloaaki.
Ma ei oska selliseid etteasteid millegi muuga seostada kui ühe teemaga, millest terve Eesti ja ka muu Euroopa teada saab.
Pole vaja mind püüda meelitada Jõhvi ega öösel tanklasse või kuhu iganes, küll võiksid inimesed elada nii, et paanikasse ei satuks oma sigaduste pärast.
Pole vaja teistele karjuda "kuradi pederastid" ja ise kakase nokuga ringi joosta.
Lihtne valem. Läbirääkimisi ei tule.
Tulge lööge maha Cool
Kõik läheb kuis peab. Kes kelle konksu saab- no see selgub.
Minule tundub, et tegemist on ühest sündmusest tulenevate tõmblustega ja kahjuks on asja segatud ka isikud, kellest olen lugu pidanud. Aga kõik me eksime, ka inimestes, isegi siis, kui omad vägevat pagasit erinevate inimloomade iseloomude tundmisest.
Raha ja ahnus aga teevad inimese lolliks peast.
Ja kuidas suur rahvuslikult meelestet mees siin russitsisme pillub? Meie ju oleme Kremlipenid, punased, Putini puudlid jms, meie võime tarvitada "vuflood" ja muud fenjat ajada. Rahvuslasele on see ju kohatu?
Juhiluba on muidu nadi, ainult B.
Paranda meelt ja vali seltskonda, vabalt võid olla sa see, keda tanki aetakse. Päriselt ka.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

Niiet siis...
Mõlemad kauboid panivad sittumise püksid jalaga.... -õue ei tule... ja kuulatavad edasi oma võlts-narratiivi?
Või siiski.... -on neil niiplju muna, et öelda (näost näkku) "Sorri, läks valede inimeste pihta meie möga" ???
Kuidas jääb?

Mingid pederasti teemad jne. pole siiski minu tass teed...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Kuule, natsik, mis juttu sa ajad, mis valed inimesed, mis valed mögad jms. Ole konkreetne, ära häma, komkreetselt, valju häälega ja kogu sootsiumile paluksin nüüd teada anda, kes on need valed inimesed, mis on see, mida nimetad mögaks?
Anna tulla!
Ka on võimalus, et teatud sootsium leiab, et liiga palju tõde tuleb välja ja käitub kuis omane nt REF erakonnale.
Neil ka tekitatakse mingeid absurdseid skandaale lambist, mis pole tõesed, kuid on loodud oponentide ümber mingi kahtlase oreooli loomiseks, lootuses, et siis võetakse neid mitte eriti tõsiselt.
Kui saladus pole, kes sind delegeeris seda siin korraldama?
Aga- kes siis on ikkagi need "valed inimesed" ja mis on "möga", mis on "võltsnarratiiv".
Ja sa pole see, kes dikteerib, kes peab kuhu tulema ja millal tulema- püüa ka sellest aru saada. Mis strelkade korraldaja sa selline oled?
Kutsu Jegorov õue, saate isamaalisi laule laulda.
Pmt on rahvas vist tõesti peast segi minemas?

Võimalus 2- seda foorumit püüavad julled ja nende vasallid pedereerida, sest siit saab ka uurimisasutus nii mõnegi iva.

Aga neist, keda eesliinile saadetakse ka lugu.
90-nendatel lendasid firmasse, kus ka mina kohal olin, mingid kolmetribbudressimehed. Tavalised etturid, mitte just intelligentsed ja üsna hiljuti Balti vaksalis rongilt maha astunud.
Bravuursed sellised, nemad pakuvad katust. Ma ei tea siiamaani, kes need kolm kõverjalga saatis. Lihtsalt pulli pärast sai selgitatud, et meil katust väga vaja, aga vot natšalnik pole kohal- meie ei saa ise otsustada, anname telefoninumbri- las räägib nende natšalnik meie natšalnikuga ja "krõša" saab kindlasti hea olema.
Vanad kooberdasid rahulolevalt minema.
Said onu Kolja numbri, kujutan ette, kuidas nad Tarankovi Koljale "krõšat" pakkusid. Hiljem neid kloune ei kohatud.
See oli väikese remarkina mehele, keda ilmselt samamoodi tanki topitakse.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.


Viimati muutis seda Kulgeja (Reede Jan 24, 2020 9:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Kuule, natsik, mis juttu sa ajad, mis valed inimesed, mis valed mögad jms. Ole konkreetne, ära häma, komkreetselt, valju häälega ja kogu sootsiumile paluksin nüüd teada anda, kes on need valed inimesed, mis on see, mida nimetad mögaks?
Anna tulla!
Ka on võimalus, et teatud sootsium leiab, et liiga palju tõde tuleb välja ja käitub kuis omane nt REF erakonnale.
Neil ka tekitatakse mingeid absurdseid skandaale lambist, mis pole tõesed, kuid on loodud oponentide ümber mingi kahtlase oreooli loomiseks, lootuses, et siis võetakse neid mitte eriti tõsiselt.
Kui saladus pole, kes sind delegeeris seda siin korraldama?
Aga- kes siis on ikkagi need "valed inimesed" ja mis on "möga", mis on "võltsnarratiiv".
Ja sa pole see, kes dikteerib, kes peab kuhu tulema ja millal tulema- püüa ka sellest aru saada. Mis strelkade korraldaja sa selline oled?
Kutsu Jegorov õue, saate isamaalisi laule laulda.
Pmt on rahvas vist tõesti peast segi minemas?


Aamen, punkt ja kõik muud jutud veel.
Selline pisike "strelkade seadja" kellel on kogu voli maailmas põhjuseta lämiseda.... selline siis röögib siin mingitest natsidest ja kurat teab kellest.
Ville õpetussõnad olid, et vaata voodi alla (äkki kardad sealset tolmukorda ka)
Samas OMA SÕNADE ja koodeksi mis väljahõigatud järgi sa käituda ei taha suuta.... -dilemma...

selle natsi ja neegrimehega on teil oma rida ajada... ära mulle delegeeri! Wink

Tuleb välja, et Purje on samasugune lohh nagu Dreving... oma vigu nad ei suuda tunnistada nagu MEHED! (MIKS teil on vaja valetada???? -ma ei saa aru)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mis kuradi viga? Mis tunnistamine? Ma pole sind iialgi näinud ka mitte. Äkki sa ise oledki see viga? Seda pole mõelnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:
Mis kuradi viga? Mis tunnistamine? Ma pole sind iialgi näinud ka mitte. Äkki sa ise oledki see viga? Seda pole mõelnud?


See Sinu ja Purje korrutatud "kalapeade" jutt ongi Sinu viga... -ja täpselt, et Sa seda ütled ka selliste inimeste vastu keda sa ei tunne.... -vot see ongi see suur viga (ise oled öelnud, mitte Mina pole seda lambi pelt võtnud)
Saa nüüd aru, et päris nii need asjad siiski käia ei tohiks. Tunnista ja asi klaar. (tõmmiseid on juba aastatetaguseid olemas sellest, kui sa veel 4 ratsanik olid jne.)
Ära aja tagasi. Vastuta. Ütle. et läks sitasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Lisan nüüd siia, et sa mees käitud kuis arengupuudega uurija, lalisedes "tunnista ilusti üles- me teame juba niikuinii kõike", kuid kes ei suuda välja öelda, mis see "teame" ja "kõik" on.
Selgita, missugust viga nt mina peaksin sulle ja teabkellele tunnistama!?
Missugused valed?
Anna minna!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Aaaa, aga sa just väitsid, et pole ise kohal olnud! Seal Kuidas siis meist paremini teada saad?
Millega tegeled ja miks peale seda Saaremaad ja Võrtsu lendurit selle teema välja kiskusid?
Kes juga juhib? "Tunnista üles- me teame juba niikuinii!"
Koomikud... Very Happy

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ei läinud sitasti. Selle surnud sakslase kolba ja lõualuude vahele pandi kala. Täpsemalt luts. Kui liik on oluline. Siis tehti selfisid. Oli ju nii?
Asjaosaliste maasturid seisid kaldal.
Sel korral ,kui see asi seal Emajõel toimus seisis lähedal roheline Kazanka paat.
Sakslane tuli välja jõe Viljandi poolsest kaldast suure vettelangenud paju alt.
Mida mina nüüd sulle siin tunnistama peaksin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Lisan nüüd siia, et sa mees käitud kuis arengupuudega uurija, lalisedes "tunnista ilusti üles- me teame juba niikuinii kõike", kuid kes ei suuda välja öelda, mis see "teame" ja "kõik" on.
Selgita, missugust viga nt mina peaksin sulle ja teabkellele tunnistama!?
Missugused valed?
Anna minna!


Sina, kes selle foorumi niikuinii on oma isiklikuks halanurgaks muutnud, -võid ju kenasti privaadis numbrit paluda... -siis ma räägin sulle tsenseerimatult seda kõike, mis on minu kõige esimese postituses (siin lõimes) kirjas.
Ära mängi lolli, ja tähti ma ei viitsi kulutada kordamiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:
Ei läinud sitasti. Selle surnud sakslase kolba ja lõualuude vahele pandi kala. Täpsemalt luts. Kui liik on oluline. Siis tehti selfisid. Oli ju nii?
Asjaosaliste maasturid seisid kaldal.
Sel korral ,kui see asi seal Emajõel toimus seisis lähedal roheline Kazanka paat.
Sakslane tuli välja jõe Viljandi poolsest kaldast suure vettelangenud paju alt.
Mida mina nüüd sulle siin tunnistama peaksin?


Voh... -vot selle jutu eest sa hambasse saadki, kuna mina olin isiklikult seal (Kaudal) põhiaja kohal ja see on sinu puhas sittumie isikliku viha tasandil Wink
Aitäh ,et kordasid. Sina kirjutasid seda sama ila Kauda kaevamiste osas... -nüüd väidad emajõeks.... -samas internet ei unusta Wink
Emajõe ääres olid sul muud päkapikud vast (ei oska jällegi kommenteerida) aga kaudal olin mina. Isegi kauda kaevamiste postimehe kommentaariumis sa sama ila ajasid.... nüüd proovid jälgi segada (mis tehtud sul see tehtud)


Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Jan 24, 2020 10:02 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Aaaa, aga sa just väitsid, et pole ise kohal olnud! Seal Kuidas siis meist paremini teada saad?
Millega tegeled ja miks peale seda Saaremaad ja Võrtsu lendurit selle teema välja kiskusid?
Kes juga juhib? "Tunnista üles- me teame juba niikuinii!"
Koomikud... Very Happy


Juga juhin Mina ise... -sinusugune lohh on liiga nork mõistmaks ja hakkab vandenõuteooriaid keerutama Wink

Tean ma väga lihtsal põhjusel, mis ja kus... kuna 2000´+ liiget grupp on mida jälgida Eestis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kaudal pole sellist jõge ka kuhu paat mahub. Konkreetse koha pea on põld. Und näed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:
Kaudal pole sellist jõge ka kuhu paat mahub. Konkreetse koha pea on põld. Und näed?


kuidas sul see üks ütlus oli... käisivad ammejõest kala püüdmas ja siis ,et spetsiaalselt suhu toppida Very Happy
Ära aja paska vuhvlõõznik


Saad sa sellest aru, et väljapääsu pole enam??? -mul on ilusasti prinditud see tekst mida sa kõva häälega lugema pead ja siis ütlema, et "Jah nii oligi"


Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Jan 24, 2020 10:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ma lihtsalt meelega ei afišeeri siin midagi. Kohapeal saab. Ma ei taha su valet selle mahus lihtsalt edasi levitada. aga ütlen ausalt, et kohapeal saad lugeda ja oma vastuväiteid esitada.

Pealekauba oled sa otseselt siin samas lõimeski OTSESE VALETAMISEGA vahele jäänud.... -miks sind üleüldse keegi peaks uskuma????


Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Jan 24, 2020 10:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Et kohe polegi väljapääsu? Tsiteerides Kulgejat: " tuled õue ,tapad ära või? Kust need kingad sul pigistavad? Tegid midagi valesti?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:
Et kohe polegi väljapääsu? Tsiteerides Kulgejat: " tuled õue ,tapad ära või? Kust need kingad sul pigistavad? Tegid midagi valesti?


Pigistavad samuti kulgeja sõnade pealt (süüdimatut paska aetakse netis)
Võta nüüd kinni....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Eks see olegi neti eripära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, sa kinnitad just siin ja avalikult oma väiteid, sest siin alustasid sina seda teemat.
Kuna väitsid minu kohta, et mina olen valelik, loll, paha, siis palun ka selgitusi avalikult.
Mina ei hala kunagi- seda teavad kõik, kes mind tunnevad.
Ja loe nüüd hoolega ja püüa eru saada!
Sina, kes sa ka oleks, pole see, kellele olen aruandekohuslane, kellele pean mingeid numbreid jagama jms.
Su sõbrad, kes sind selle jama algatajaks keelitasid- need müüvad su koheselt maha- seega talitse oma sõnavõtte. Sa oled rumal etturikene üsna kehvas mängus, kuid oled juba oma "koostöös>" oma taguotsa maha mänginud- huvitav, mida nad sinule küll lubasid?
Või ühendab teid mõni koos sooritet kuritegu?
On alles seltskond...
Pmt on mul juba asi selge ja selleks polnudki vaja midagi erilist teha.
Vabanda ja tõmba püünelt minema. Õigustada pole oma käitumist sul isegi mitte vaja- nagu ma juba kirjutasin- on asi juba selge. Ka see, kes on klaköörid.
Aga ikkagi- enne seda põhista oma väited.
Vali seltskonda- sinu oma pole just hea hetkel.
Mina sellega aga arutelu seniks, kuni tood välja mingigi fakti, sellest ogarusest osa ei võta.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
[b]
Su sõbrad, kes sind selle jama algatajaks keelitasid- need müüvad su koheselt maha- seega talitse oma sõnavõtte. Sa oled rumal etturikene üsna kehvas mängus, kuid oled juba oma "koostöös>" oma taguotsa maha mänginud- .


Ma kaldun arvama, et sinusugune lohhist jutumees /vandenõuteoreetik tuleks ühiskonnast kinnisesse asutusse isoleerida.
Selle asemel, et oma bazaride eest vastutada toodad mingeid ulmejutte lollidele kes sinusugust võiks uskuda...
Tule ja röögi/räägi.
Võimalus on pakutud... -samas jätkad ikka mingid pasatootmist nagu netitroll kes eal päevavalgust ei näe (endal suu suitseb nagu katlamaja korsten, suht surnud foorumis oled eneseimetluseks suutnud ligi 600 postitust teha)


Viimati muutis seda Feeliks_Jalgraud (Reede Jan 24, 2020 11:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Jan 24, 2020 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

oma 90ndate jutuga oled ka siin korduvalt liiale läinud... -sind lohhi otsiti päris kenasti taga nende "sama aja poiste poolt" kui sul lahutus oli... -siis sa nii jutukas polnud. Ühega just täna päeval rääkisin sinust Very Happy (aga see teemaväline asi las jääda)

ühesõnaga on see puhas pask mida sa siin "võstipaitamiseks" toodad, -ela selle teadmisega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Nagu aru saan oled üks,kes koos "militaarareholoogiga" Kaudas tööd tegi? Ja nüüd tunned end miskipärast puudutatuna? Palka ikka maksti?
Vaata,kui sa teed tööd mehega,kes on oma tööd teinud mitte just iga kord hästi (Vesneri näide) siis on kriitika õigustatud.
Kui sa oled kirurg pead omama kutsetunnistust jne. Kui keegi väidab,et ta on arheoloog ja isegi töötab sel alal peab ka tema omama vastavat kutsetunnistust. Aga vaata mida ei ole on haridus ja tunnistus. On vaid memuaarid kuidas lapsepõlves sai arheoloogidega kaevatud. Paar kuud ülikooli on ka. Selline tegelane on tühipaljas diletant ja kohati valetab nagu vana koer.
Kõik muidugi loevad meediast ja usuvadki,et inimene kõrgeltharitud arheoloog on. Tegelikult oli krusajuht. Natuke MK inspektor ka tänu sidemetele.
Ja kuidas ma peaksin sellisesse kodanikku suhtuma,kes üldsusele seletab,et ta arheoloog on,kui ta seda tegelikult ei ole?
Mis sinul viga on ,seda ma veel läbi pole hammustanud. Solvasin su sõpra? Aga jään arvamuse juurde,et oli ära teeninud.
Ega ma ka eriti enam ei viitsi tead. Oleme nüüd kõik aru saanud,kui kõva ja õiglane mees sa oled ja las jääb nii. Aga laagri zargoon vajab sul veel veidi lihvimist Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Aga mind leiti ju üles!
Kui juba see teemaks läks, vabalt võin selle sündmuse ka sulle sellisena, kuis see oli- ka edastada, lihtsalt kui ühe üsna koomilise seiga.
Kolm olid venelased, sõnagi eesti keelt ei mõistnud, küllap Venest tulnud, ikka pruun nahk, kolme triibuga Adidas, toss ja pöetud pea, üks kahest eestlasest oli tuntud šustrjak, punase peaga ja P nimi, see ei oska siiamaani rahus olla, praegugi istub või vähemalt alles istus narko eest, see, kes kõik maha müüb, "raha on raha" argumendil, teine eestlane oli nimega K, see, kes sai Mauruse poe juures kolm kuuli pähe, ta nö kaitsealune lasti sealsamas maha, tänaseks on ka kolm kuuli pähe saanud mees Looja karjas, kuid kolme kuuliga peas ellu jääda ja aastaid elada on siiski omaette kunsttükk. Istus ju oma hoovis, oma autos kui leiti? No näed siis, ilmaasjadega olen kursis.
Rahu tema põrmule. Päriselt ka, talle seekord valetati ja ta lendas lolli peaga lahingusse, mis tema õnneks pidamata jäi. Ma isegi ei pidanud mingit vimma ta peale.
Niipea, kui see P mind nägi, hakkas hala, et "anna palun andeks, ma ei teadnud, et sinu juurde..." ja nii halas ta kuni lahkumiseni. Venelased ei saanud millestki aru, mina irvitasin tugitoolis, P halas, K ajas mingit jama ja venelased pärisid, et "nu, kogda pizdit budem?".
Mõne aja pärast hakkasid venelased silmadega esikus jalanõusid lugema, sest ma olin jumala rahulik, ju arvasid, et korteris peab veel keegi olema, sest neile käis situatsiooni mõistmine üle mõistuse. Tegelikult olin üksi.
Kõik läksid tervetena laiali. Tukki polnud kodus, võimalik, et õnneks, mul olid olnud joomatuurid ja see oli igaks juhuks naabri juurde viidud, kuid ilus suur hobuseraud oli mul laua all riiulil käeulatuses ja kui midagi oleks juhtunud- ma oleks sellega mõne kaasa võtnud kindlasti.
Muide- tukk oli sel momendil selle naabri juures, kelle ukse see "brigaad" enne minu juurde jõudmist eksitusest maha lõid Laughing . Täis peaga oleksin nad kõik sinna maha kõmmutanud ilmselt. Eeltöö oli seega ka väga niru neil. Liigne enesekindlus pole hea.
(Remarkina- ka seda tukki pole mul juba alates 90-nendatest ja see tõepoolest oli ebaseaduslik siis. Selle saatus on ka minule teadmata.)
Mina tegin ise lahti, astugu sisse, kui asja on. P-l läksid tõesti põlved lukust lahti, kui mind nägi. Minul oli algusest peale naljakas. Ja oligi sürrealistlikult koomiline, koos eestlöödud naabri korteriuksega.
Remarkina ma märgiks veel ühte juhtumit, kui Tallinnas, ühe raudteejaama lähedal üks mees alasti aknast välja hüppas ja keset selget päeva, Tallinnas, tänaval nii auto eest ära lidus.
See on seotud selle sinu ettevisatud minu "otsimise" looga, kuid see ei lugu tee minule au, sest selle tänavajooksu jms sündmuse käigus said kannatada ka mitmed täiesti süütud inimesed, kelle ees siiralt vabandan. Päriselt ka, mu kaaskonnas oli, nagu hiljem selgus vaimuhaige, see on tänaseks istunud juba kolme laiba eest. Sadistlik värdjas, kelle üle kadus kontroll ja kes asja sellisel moel käima tõmbas, selline asi polnud üldse plaanis, oli vaja üks lihtsalt kaasa võtta. Ka sellest seltskonnast on üks ammu surnud ja vägivalla tagajärjel- see oli muidu täiesti normaalne mees, I nimelt, kui sa juba kõigega nii kursis oled. Jõudsimwe temagagi sürrealistlikke tempe teha, nt babtistide pulmas end teadvusetuks juua ja alumiiniumist õllenõu lõhata. Viimane oli minu lollus ja käpardlikkus, sest oli toodud Saku tehasest suur õllevaat, aga kraani polnud võetud ja me Iga otsustasime pealwe kaasavõetud viski ärajoomist selle vägivaldselt avada, mis ka õnnestus- küll mõnigate komplikatsioonidega, kuid me saime pool vähemalt kätte!
Sestpeale, kui see intsident selle paljalt lippava mehega juhtus, ma muide pole mitte ühtegi asja joobes ja ebakindlatega ajanud, sest tõepoolest, milleks see kõik vajalik oli, mille idioodist E.E. vallandas. Hea, et keegi surma ei saanud.
Ja kui sa tõesti ehk tunned selles sündmuses kannatanuid, edasta neile, et ma tõesti kahetsen, et nii läks ja seda selle sündmuse toimumisest alates, sest see OLI ebaõiglane, kõik läks kontrolli alt välja. kokku sai lepitud, et mitte kedagi EI puuduta, üks tuleb kaasa.
Nii, aga selle mehe, kes seal selle jama vallandas, tema pea on ka arme täis ja need tegin mina aastaid hiljem ja seda ma küll ei häbene, oleks võinud ta üldse maha lüüa, oleks kolm inimest ellu jäänud- ta peksis need lustist surnuks muide. Aga see on teine lugu, samuti koomilime, seotud öise metsatukaga- seda ma pigem ei räägi, aga ta oli selle igati ära teeninud- siis olin ma juba mitu aastat kaine ja adekvaatne olnud ja mu tegu oli igati väärikas.
Siis mõni minu "otsijatest" on ikka elus? Venelased need olla ei saa, aga kui oled selle Peetriga kambas, siis tuleb vaid kaasa tunda ja sinu ülekeev tarkus ja julgus on sellise seltskonna olemasolul põhjendatud. Amf? Koka?
Maailm on tilluke. Kui keegi aga kõvatas, las räägib, kuidas olid lood tegelikult. No kui mind "otsiti". Kui pajatab P, ära usu, ta on patoloogiline valetaja ja kelm. Muideks, Moidela- nii ongi. Kui aga see jutumees on A, siis tema selle tralli ise korraldaski, oleks inimese moodi käitunud, siis oleks ka tema pea terveks jäänud. Ka tema peale ei pea ma viha ja ma võin öelda, et temast sai siiski tubli mees. See on hea ja ma mõtlen seda tõsiselt. Poleks uskunudki.
Lohhi teemat ehk ongi kunagi võimalus arutada, kuid võttes arvesse sinu seltskonda ja juttu- on sul kas kokalaks või amfi ärajäämanähud. Kliiniline pilt ja sümptomaatiline külg on sarnased.
Selge peaga sellist juttu ju ei ajaks?
Ja muide, mitte "võstipait", aga "võstupat" (выступать).
Ja üleüldse- sind on minu osas juba kõvasti petetud, nii ma järeldan, seega inimesed, kellega sa suhtled, need on valelikud, vaata, et nad sind pahandustesse ei lükka, sest sa oled nendesse juba teel. Täiesti inimlik ja heasoovlik soovitus.
Kas pole?
Mis 90-nendaid puudutab, siis ma võin sellest ajast terve raamatu kirjutada ja seda on ka korduvalt soovitatud, kuid asjaosalised oleksid äratuntavad, no pooled on veel elus ja ma ei soovi neile mingeid stigmasid külge, sest teod ei teinud tihti au.
Aga näed- lugemist öökapikesele tuli praegugi. Surprised Surprised Surprised
Imeline elu tegelikult, elusolemise kontekstis...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Lohhi teemat ehk ongi kunagi võimalus arutada, kuid võttes arvesse sinu seltskonda ja juttu- on sul kas kokalaks või amfi ärajäämanähud. Kliiniline pilt ja sümptomaatiline külg on sarnased.
Selge peaga sellist juttu ju ei ajaks?
Ja muide, mitte "võstipait", aga "võstupat" (выступать).


Vaata Lohh,
mina keemiat ei tarvita juba selle algusaegadest(ei saa salata, et on proovitud, kuid paraku ka kohe sai selgeks, et see pole Minu jaoks)

Ära mõõda kõiki oma mõõdupuuga.
Võimalus muudest asjadest arutada tuleb leida... minu taga pole miskit kinni (ei tõna, homme ega järgmises elus)

Grammar nazi oled veel pealekauba kui ma ühe tähevea tegin... -pole mulle vaja õpetada mis ja kuidas Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Hades kirjutas:


Mis sinul viga on ,seda ma veel läbi pole hammustanud. Solvasin su sõpra? Aga jään arvamuse juurde,et oli ära teeninud.
t Very Happy


Solva neid eestvedajaid niipalju kui kulub... -minul on pohh...
Aga sa lohh solvasid siiski Mind ja paari inimest veel(keda sa isegi ei tunne)
Siin ongi see koht kus oma sõnade eest võiks väiks koorma võtta kandmiseks... -aga ei....
Ikka laseme samal rajal edasi (mõliseme, et pole teinud)
Sellepärast te kulgejaga uhed pasapeetrid oletegi, et selga sirgu ei julge ajada, ning tunnistada, et vähe sitasti sai om möga kanaliseeritud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 1:12 am    Teema: Vasta viitega

Tead, sa oma lohhitamisega meenutad vilistama õpetatud ahvi- mingit väärikust sinu käitumisest pole mõtet otsida ja sinuga suhtlemine on isegi sind mõista püüdes võimatu. Haletsust tekitad küll, aga see pole minu probleem.
Seega- me siin enam ei vestle ja sa pead oma sõprade lugusid kuulama, nt kuidas nad mind "otsisid".
Kui see on P, siis küsi, millest tuli tema iseloomustuseks tema kohta väljend "raha on raha>" ja mida ta selle raha eest tegi, Harju maakonnas, Vasalemma vallas, 90-nendatel.
Aga ta vist ei soovi sellest rääkida või siis valetab oma viltuse suuga.
Sellega loen meie hariva ja minule piisavalt vajalikku informatsiooni toonud dialoogi lõppenuks, võid monoloogiga jätkata ja omamoodi kurb, et sa keemialaksust enam kunagi välja ei tule. Nii on ennegi juhtunud, et jäädaksegi selliseks.
Püüa end ikkagi kokku võtta.
Kui aga pead minult enda suhtes mingi ähvarduse välja pressima- ei õnnestu. Ka kui ma küll ei tea, mis põhjusel tuleksin kohtuma- ärge mitte lootkegi, et tulen mingi relvaga.
Sitta te mulle krimkat õmblete!
Very Happy

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 1:19 am    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:

Püüa end ikkagi kokku võtta.
Kui aga pead minult enda suhtes mingi ähvarduse välja pressima- ei õnnestu. Ka kui ma küll ei tea, mis põhjusel tuleksin kohtuma- ärge mitte lootkegi, et tulen mingi relvaga.
Sitta te mulle krimkat õmblete!
Very Happy


Sa elad luulemaailmas, nagu tavaliselt.
Relva sinusugusele, ebastabiilsele, lohhile vast riik ei luba ka.
Tule. Loe väljaprinditult oma vana mäda läbi ja teeme lihtsa füüsilise kontkati peale seda, kui jääb miskit arusaamatuks.

Ulmejutte võid koolipoistele ajada... -nemad vast isegi usuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 1:29 am    Teema: Vasta viitega

Tänaseks õhtuks jätan siiski pakkumise lauda, et Purje ja Dreving võiks koos tulla (saab ühe korraga asi aetud)
Seekord kohvi ei tee... -kokaiini ka ei tee.
Lihtsalt teeme selgeks kes siis "vale" on

Ootan postkastis emma-kumma pakkumist kokkusaamiseks/kasvõi telefonis rääkimiseks
Minul on mõlema Junkru numbrid ju olemas(ühel isegi kaks numbrit) aga initsatiivi ootan Very Happy

Vale asja eest ma ei haugu ja õige asja eest ei taheta tulla....

Aga ok, nüüd magama ja hommikul siis loen, mis on maailmas uut (kas munad on ka kasvanud üleöö mõnel)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 2:04 am    Teema: Vasta viitega

Kui juba vanade asjadega välja tuldi, A.U. "relvavend" lausa.

Sellega pani Kristjan Baumer toime KarS § 424 järgi kvalifitseeritava kuriteo, s.o. mootorsõiduki juhtimise joobeseisundis isiku poolt, keda on varem karistatud sellise teo eest.

Kokkuleppe sisu.
KarS § 424 ettenähtud kuriteo toimepanemise eest nõuab prokurör kohtus süüdistatavale karistuseks 3 kuud vangistust. KarS § 69 alusel asendada Kristjan Baumerile mõistetud 3 kuu pikkune vangistus 180 tunni üldkasuliku tööga, mis tuleb ära teha 6 kuu jooksul. Üldkasuliku töö tegemisel peab Kristjan Baumer järgima kontrollnõudeid ning täitma talle pandud kohustusi vastavalt KarS §-s 75 sätestatule. KarS § 50 lg1 alusel võtta lisakaristusena Kristjan Baumerilt ära mootorsõiduki juhtimisõigus 6 kuuks.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Feeliks_Jalgraud



Liitunud: 28 Veeb 2018
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Jan 25, 2020 7:49 am    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Kui juba vanade asjadega välja tuldi, A.U. "relvavend" lausa.

Sellega pani Kristjan Baumer toime KarS § 424 järgi kvalifitseeritava kuriteo, s.o. mootorsõiduki juhtimise joobeseisundis isiku poolt, keda on varem karistatud sellise teo eest.

Kokkuleppe sisu.
KarS § 424 ettenähtud kuriteo toimepanemise eest nõuab prokurör kohtus süüdistatavale karistuseks 3 kuud vangistust. KarS § 69 alusel asendada Kristjan Baumerile mõistetud 3 kuu pikkune vangistus 180 tunni üldkasuliku tööga, mis tuleb ära teha 6 kuu jooksul. Üldkasuliku töö tegemisel peab Kristjan Baumer järgima kontrollnõudeid ning täitma talle pandud kohustusi vastavalt KarS §-s 75 sätestatule. KarS § 50 lg1 alusel võtta lisakaristusena Kristjan Baumerilt ära mootorsõiduki juhtimisõigus 6 kuuks.


Kas sa tõepoolest arvad, et sa oled mingi sherlock nüüd... -leidsid riigiteataja avalike kohtu lahendite alt ühe asja mida kohe kiirustasid siia jagama...

Ei sherlock sa ei ole... tavaline lohh oled... ja miks sa siis ainult ühe asja leidsid.. -kõvem kärbes leiaks tegelikult mitu

Selliseid trikke ei tee isegi Ville mitte, mida sina just omaarust "kübarast välja tõmbasid"
Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: