Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

E-Trac emulaator

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Küsimused ja vastused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sadzo



Liitunud: 28 Juun 2020
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2023 6:28 pm    Teema: E-Trac emulaator Vasta viitega

Tere!

Internetti kasutades olen leidnud veebiavarustest nii euro- müntide kui ka inglise kulla- hõbeda ZIP-faile just E-Trac emulaatorile "külge- haakimiseks".
Kuid CCCP- rahade ja tsaari- kopikate ZIP- failid on siiamaani jäänud kätteasaamatuks, kas enda rumalusest, või siis ehk polegi neid kunagi kuhugi üles laaditud. !
Faili sisu, mida emulaatori programm "jooksutab", käitub erinevat moodi samasuguste objektide puhul, erinevate ZIP- failide juures.
Ehk on teadjamatel selles teemas midagi huvitavamat kaasa rääkida?!

Tänud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sadzo



Liitunud: 28 Juun 2020
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2023 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk, siis lühidalt... kuidas ma leiaksin üles internetist nõuka- ja tsaarikopikate ZIP- failid E-Trac emulaatorile?
Setup_E-Trac_Emulator
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sadzo



Liitunud: 28 Juun 2020
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2023 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

sadzo kirjutas:
Ehk, siis lühidalt... kuidas ma leiaksin üles internetist nõuka- ja tsaarikopikate ZIP- failid E-Trac emulaatorile?
Setup_E-Trac_Emulator

Olin siin ise natuke "oinas" et teemas ebaolulistesse asjadesse takerdusin...
Igatahes selle aadressi leidsin: E-Trac manager ehk alternatiivne tarkvara Minelab E-Trac metallidetektorile.
E-Trac Manager
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Küsimused ja vastused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: