Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ajakiri DETEKTORISTI LEIUD 2/2020

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ordumeister



Liitunud: 22 Apr 2017
Postitusi: 26
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2021 7:13 pm    Teema: Ajakiri DETEKTORISTI LEIUD 2/2020 Vasta viitega

Mul õnnestus ka nüüd lõpuks koroonaolukorras pihta saada. Rahaliselt. Nihutasin seetõttu ajakirja välja andmist ja vähendasin ilmumissagedust. See number kuulub aastasse 2020 ning on eelmisest nädalast müügil. Number 3/2020 ei tule. Järgmine number on 1/2021 ja ilmub selle aasta lõpus. Number 2/2021 ilmub järgmise aasta algul. Seejärel tulevad 2022 aasta numbrid. Seda ma veel ei tea, kas ma annan 2022 aastal välja traditsiooniliselt taas kolme numbrit või piirdun kahega. Sõltub sellest, milline hakkab olema 2022 aasta.

Selveris, Prismas, Coopis ja R-kioskis olen ma neid müügil näinud. Ma olen andnud nad Lehepunktile ja see vaatab kuhu viib need müüki. Aga ajakirja kodulehe kaudu leiab info kuidas seda ajakirja toimetuse kaudu osta. Saatekulu on hinna sees. https://detektoristileiud.ee/tellimine/

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: