Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Juulud kääs, juulud kääs, üle lume lageda...
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 23, 2019 3:56 pm    Teema: Juulud kääs, juulud kääs, üle lume lageda... Vasta viitega

ja need teised laulud.
Sõbrants Piiterist teab, et meil Jõulud kohe, saatis pildi, tsingitud plekkämbris ujub vees porgand ja söetükid- olla tegelt lumememm.
Kuna TINYPIC lõpetas töö, kuidas seda "kaarti" siia laadida?
Muide- lahtisest aknast lendas just herilane tuppa, 23 detsembril...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 23, 2019 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Sõbranna Oudekki Loone andmetel ongi 23-ndal detsembril viimane aeg aknad sulgeda, peale kolme kuninga päeva võib ka ukse kinni tõmmata...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Mul tuli lahtisest uksest neeger sisse. Herilane on selle kõrval konn. Selle lööd ajalehega laiaks aga katsu sa neegrist jagu saada. Proovisin igate moodi. Lõpuks ütlesin talle neeger. Siis jooksis minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Oled ikka kindel, et kohe päris neeger?
Vabalt võib olla ka mingi end näost mustaksjoonud kohalik külamees. Tallinnas jõi üks politseinik end näost mustaks, päriselt ka. Aga ta nägi selleks ka hullult vaeva, sest ta lasti joomise pärast isegi politseist lahti, saate aru, politseist ja joomise pärast!
Ja nüüd, kui sa hakkasid karjuma "neeger", võis niigi hirmunud külamees minema joosta. Arvas, et nüüd neeger tuleb vms.
Arvan, et ta tuli sinu käest lihtsalt raha laenama.
Käitu inimestega ikka viisakalt ja ära jäta uksi pärani.

A Insupil on ikka sitt mis sitt maitse- Oudekki pole just nüüdseks enam miski kena tüdruk.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Täna selgus,et ei olnudki neeger. Kohalik korstnapühkija oli. Nüüd räägib ,et ma olla vähemust solvanud.
Oudekkil pole häda midagi. Viid sauna,pesed puhtaks ja kärab küll. Aga kiiresti peab toimetama jah. Muidu on "parim enne" möödas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 6:05 pm    Teema: Vasta viitega

Oudekki on 40 talve vana, kuid võiks siiski tsipa parem välja näha, ega tõrvaseep vist ei aita.
Aga mine tea... ega ma paha pärast.
Muidu kannataks kindlasti ta ära, aga ta on hakanud viimasel ajal rumalat juttu ajama, võitleb lesbide eest ja tagant, tea, kas äkki vihkab nii mehi, et võib ohtlik olla.
Nt jätad ukse lahti ja Oudekki on ootamatult sisse hiilinud ja lööb šovinistile (kõik mehed on sead niikuinii) taburetiga pähe.
Et ahistasid oma rohelise plekkahjuga teist kuulipritsi kõrval vms. Kui ahi on- siis saab ka ahistada!
Mulle on vist Oudekki vana ka, mu poeg kutsub mulle kiirabi, kui mul temast vanem naine peaks ligi olema. Et tervis untsus või nii.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin ,et ega ma kah seda Oudekki ei taha. On teine Insupi oma ja mina teiste vana ikka ei taha. Aga ega Insupil ka seda rõõmu kaua ei ole,et selle Oudekki käevangus amüseerida saab. Kõik kohad on neegreid täis ja need kahmavad selle Oudekki kindlasti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 24, 2019 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, mina ka kade pole, las olla õnnelikud.
Muidugi on tõenäosus teisel variandil, no peale seda kui Oudekki Insupi maha jätab, et wiiking lendab peale ja teeb ta neegri(d) külmaks.
Rassistinäru nagu ta on. Luusib Kaarli kiriku kõrval ja otsib neegreid.
Kohe hea teada, et meie sellised ei ole.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 27, 2019 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ärge olge nüüd nii valivad, meil on ju demokraatia (ja) vaba ühiskond, Ou võib kõik mehed õnnelikuks teha kui tahab. Ja üleüldse mis te uhkustate, mul lendas ükspäev jõulumees korstnast sisse, ise oli veel jumala punane nagu kommunist.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 27, 2019 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jajahh, lendavadki sisse ja välja...
Mul üks tuttav rääkis, et klubis läks kusele, võttis riista välja, aga sealt hakkasid otsast herilased välja lendama. Alguses oli kõhe olnud, aga siis jube naljakas. Sai herilastejuga osavalt juhtida ja puha, sumisesid ja olla päris äge olnud.
Kui sisse tagasi lendama hakkasid, et kottidesse pesa teha, siis nii naljakas enam polnud üldse...
Mida tarvitanud oli- seda ei mäleta aga kindlasti mingit hallutsinogeeni, mis üks üliväga vahva asi on, no kuni selle hetkeni kui end ise veel lennuvõimetuks arvad, edasi on asi kahtlane.
Seega- läbi korstna käivad jõulumehed on täiesti regular ikkagi. Selline tavaline luul, herilaselooga ei anna võrreldagi.
Harjutamise asi.
Ja teemal Oudekki, õnn ja mehed ma siiski jääksin ohutule distantsile esialgu ja ärge teda minule saatke, ei tordis, torukübaras ega kingikotis.
Ka mitte juulumeheks maskeerituna ja läbi korstna.
Ja "pas" rebjata... las ta olla.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 27, 2019 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Jõulumees oli küll päris ja padu kommunist, jagas kõigile no kuida see oligi, et “igaühelt tema võimete kohaselt, igaühele tema vajaduste järgi” aga no sul ikka mingi lähedasem suhe nende herilastega on ja selle Ouduga olevat samamoodi tuleb uksest ja aknast, vehid küll ajalehega ning ütled, et “ära jända, pas” aga tema lendab peale nagu herilane ning sumiseb meelalt- “igaühelt tema võimete kohaselt, igaühele tema vajaduste järgi”
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 27, 2019 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

Brrr... julmad lood, julmad lood.
Kas ema ei rääkinud, et pole mõtet mitu päeva järjest kaanida? Insup- kas sinu ema ei rääkinud?
Jõuluajal ka veel!
Näärimees ka sulle tulemas, ei taha mõeldagi, mis kõik veel juhtuda võib.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2019 11:40 am    Teema: Vasta viitega

Ema rääkis, et ükskord olla Sanna-Endel jõeveeren mõskmas kännu ja selle käigus olla üks kaan talle tagumikku kinni hauganu, Sanna-Endel ei märgand miskit pand puhtad riided üll ja lännud kiriku jutlust kuulma, seal olla aga pingi peal nõnna nihelema hakanu, et praost jutluse katki jätt, kaenud siis kaani lähemalt ja see olla selle aja peale suur nagu hüljes olnu, kutsunud siis orelimeistri heinahanguga appi, Sanna-Endel pandi kõhulu ning anti raamat lugemiseks kätte, et mõtted mujal oleks, kui kaan hangu otsas ja kõik kenasti möödas olnud, öelnud Sanna-Endli, tõsi see omva, et hää raamatu loed ühen jutin kaanõst-kaanõni läbi.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2019 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ahsoo, et nii või? Hästi, alljärgnev on küll kindlasti võrokiilse krammatikõ vasta vale, aga ma püüan meelde tuletada üht laulu, mida ma 70- 80-nendatel olen pidanud korduvalt esitama. Sõnad olid siis kirjas, nüüd tuletan peast ja kindlasti valesti, aga Oudekkile võid ju ka nii joridseda, sittagi ta aru saab mis ja kuidas. Värat valla ja Ou-jee!

Kõrd käsikäen meil kävva tulli
ja tibitusse katko kesä päält
Suur rõimupäiv sii tuu mu meelest olli
ja rüarääk tek uma narri äält.


Me lätsime siis läbi paksu mõtsa
ei tuu mul eales meelest läe
Sa kaesi mullõ rõõsa näuga otsa
ma pistsi sulle püksõ uma lämbe käe.

Sa päästsi minu püksünüopse valla
ja heitse haino pääle pikali
Ma panse kää su pehme perse alla
ja ise olli so pääl otseti.


xxx
xxx
xxx
ma perset üles alla jõlguti


Kui saime tulle tüüga maha
oll ää sõtkut hulka ädalit
Tost hullust jandist mõtsa all sain köha
ja kõtt oli valla mitu nädalit


Üits salm un pean kaotsi lännü. Aga näe, folkloori ikka tunneme! Haritud inimeste asi.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2019 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

Egs pidu ka ennõm lõpe kui pudil kaanini tühi om.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2019 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Tääna viil küsisin ema käest, ütles, et selles tares kull onne tule kus naana rohkemp võtab kui mies.
No, et lihtne mees peab ikks naasele selles asjas ää tegema.
Siis viil öpet, et kui muidu õnn ep saabu, anna mehele külma vett ja kaikaga pähe,kui kõvasti lüüa, piisab elu lõpun...

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Püh Dets 29, 2019 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Olete õuka peale üle läinud või? Ma hakkasin täna ahjus tuld kohendama. XUI lendas ahjust tuppa. Pani kohe läbi õhulõõri minema ka. Musta värvi oli. Mis teil muidu jõuluimedest kuulda on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 29, 2019 1:38 am    Teema: Vasta viitega

Mina siin tuntud lindpriina mõtlesin, et kui minule dokumente ei väljastata, rikutakse minu põhiseaduslikke õigusi, siis ma ju pean lindprii olema nii ehk teisiti.
Mõte arenes edasi ja mul tekkisid mõned küsimused.
Nt, mis värvi ja missuguse geomeetrilise kujundi peaksin mina oma kuuele õmblema ja kas ma kõnniteel ikka tohin käia.
No holokausti eitada ei tohi, ma alguses eitasin, aga nüüd on omal käes.
Peab uskuma, mis sest, et ma juut ei ole.
Herilane va lollakas lendas siin kaks päeva, aga siis lendas pliidi kohale ja sai otsa. Korstnast pole kedagi tulnud, ma natuke kardan küll, eriti vist Oudekkit ja peale Insupi ema juttu:
"Tääna viil küsisin ema käest, ütles, et selles tares kull onne tule kus naana rohkemp võtab kui mies.
No, et lihtne mees peab ikks naasele selles asjas ää tegema."

No ma ei joo, siis tuleb vist selles kontekstis pedeks hakata.
Insup, ae! Küsi ema käest, kas pede võib teisest pedest vähem juua ja ikka tubli pede olla? Ta sul tark mutt.
Või kas naine kohe peab jooma?
Õukat pole- sellega on väga kitsas käes.
Ja korstnast läheb tõesti meil suits välja, aga korsten on vanatüüpi. ühe suure lõõriga, kui peenike see Oudekki ikka on?
A kui siibrid kinni on, mis siis saab? Lendab tagasi?

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 29, 2019 8:01 am    Teema: Vasta viitega

Ema sönas, et see om miskõne poisikõse jutt, kui ta küsi paljumpa üks mies ka juuma piap vai üldsegit juua tohip.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 29, 2019 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Voi sa essänd, nii nad uigva jah
_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 31, 2019 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen valmis!
Dobermanni sidusin ahjuukse külge, pliidi ees valvan Katana-ga! Kui läbi korstna proovib tulla, aga uksed ja aknad blokeerisin ka ära!
Äkki Oudekki ikka ei tule aastavahetusel!
Kui tuleb- no me oleme valmistunud selleks ja avaldame raevukalt vastupanu!
Ärge teie ka lollusi tehke ja hoiduge Oudekkist!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 01, 2020 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ma valmistusin ka kõvastii, tegin vahuka lahti...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 01, 2020 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Saraisk! Sul on veel neid plekist veneaegseid kustuteid!?
Ojaa, siis oli sul lõbu laialt, ühe kustutiga saab terve korteri tuksi keerata. Olid alles lõbusad ajad, autosid sai ka üle lastud nendega pahadel. Kuna töötas see imeloom mingi happelise jamaga, siis läks auto alati värvimisse, nägi välja kuis oleks kanad selle täis pasandanud.
Ooota, aga miks sa selle siiski avasid? Niisama või Oudekki tuli siiski?
Mulle teatas Pihkva sõbrants, eile kella 20-ne paiku, et on Tartus, täitsa üksi, aga ma ei julgenud minna, vist oli õige tegu, kui Oudekki sealkandis oli.
Täna kutsus kena pihkvalanna juba Pärnusse, a ma ei lähe, tulgu ise siia.
A mis siis juhtus ikkagi?
Selle vahtkustutiga? Läksid sellega külla? Kuusk läks põlema? Niisama tegid pulli? Oudekki ründas?

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 6:42 am    Teema: Vasta viitega

Äratus, näpista ka ennast ja vaata ringi, nõuka ajast saadik on paljugi muutunud ning tänapäeval on vahukas kerge mulliga jook mida on hea nautida väheke pidulikumal hetkel, no näiteks kui mõni eit tahab pihkvast külla tulla. Pudeli avamisel tasub küll ettevaatlik olla, muidu hakkabki tööle nagu nõukaaegne kustuti...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Nõrk, seda ma ütlen!
Häh, "mulliga jook", no misasja!
Aastavahetusel tuleb ikka korralikult lõbutseda, mitte mingeid alkotrippe korraldada mullidega!
Rakett kellegi aknasse, vana plekist vahukustuti lurinal kusagile tühjaks, pärm lampkasti kellegi suvemajas.
Ja üleüldse- kui keegi nuga ei saa, mis pidu see on?
Igav värk ja niisama lollimängimine.
Ja mul "eitesid" pole, nimetet naisisend Pihkvast on doktorikraadiga ja 33 talve vana, kena tüdruk + Valgevene passiga.
Lisaks- kui nimetada naisi eitedeks- siis see pole üldse ilus. Kui naistesse lugupidavalt suhtuda, siis on naised alati meest ümbritsemas ja mees valib nende seast, mitte ei pea neid taga ajama.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 2:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ahah, mulle ikka sobib teine variant rohkem, et naudin vahukat ja lasen endasse lugupidavalt suhtuda aga mitu korda ka aastas siis üks mees lugupidavalt valib? No ja kui valima hakkad, siis püüa alati meenutada pihkva oblasti rajoonikomitee esimehe mõttetera-“mida roosam kleit, seda vanem eit”.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Eesti meeste maitse on muidugi kohutav ja seepärast kuulavad nad komsorge, esimehi ja muud nomenklatuuri.
Aga asi paraneb iga aastaga ja Euroopast tulevad uued mõisted ja kombed. Kersti Karlovna ütles ka ja ajas silmad väga punni- ju siis on asi rahvale umbkasulik ja õnn õuele tulemas.
Eesti mees muretseb juba, et kuidas ikka läheb Kaardasjaani Kimmi hiigelpersel ja kohaliku "ploggeri", viljaelevaatorikujulise süsimemme pärtlipoja ümberlõigatud tissidel, mis jälle olla ohtlikult suured olnud.
Tähtsamaid asju pole- edumeelse, tõelise rahvuslikult meelestatud Eesti mehe jaoks küll mitte.
Kui siis, siis vaid kellegi Lauri hala lehes, et geibaaris tahtsid temale kurjad ja kiimased, pensioniealised onud sainalaval taha keerata ja kokteilid polnudki nagu tasuta olnud...
Need on väga tähtsad teemad, millega alustame uut, numbriga MMXX aastat.
A rahvas nõuab, mis teha...
Mina olen anakronist, st vanadest tavadest lugupidav indiviid ja pigem kuulan neid komsorge ja esimehi, neil on minu meelest rohkem õigus, kas just roosa kleidi osas- ma ei tea, kuid roosat päevasärki kandvat meesterahvast ma tõsiselt võtta ei oska. Seletamatu fenomen, kuid see on tõesti nii. Anakronism on ikka tugev, aga siiamaani on aidanud ellu jääda üsnagi sürrealistlikes situatsioonides.
Mis otseselt Pihkva tüdrukusse puutub, siis ma pole tema garderoobis roosat täheldanud ja tema, nii kuis ka minu lemmikvärv on puhas türkiissinine.
Ja sootsiumile teadmiseks, et siis, kui naiste järele ei jookse- siis kogunevad miskipärast nemad ise mehe ümber ja tekitavad kummalise olukorra, milles saab valida.
Nüüd siis hakkad valima (tavaliselt valesti) ja valid tihti, sest valik on ju- võta kui tahad ja keda tahad.
Asi lõppeb sellega, et on terve virn mingeid üsna lühikesi suhteid , kuid samas- kogemused valiku osas kasvavad.
Ja siis, kui arvad, et no oleks aeg kedagi stabiilselt võtta- avastad, et praktiliselt kõik üldkehtivate normide järgi vanuseliselt sobivad naised on kas võetud või läinud väga koledaks.
Siis tekib fenomen, kus end 30- selt impotendiks joonud või keemiaga impotentsuse väljavõlunud noorte ja eriti ülbete meeste juurest lähevad naised minema ja leiad enda kõrvalt noored, kenad naised. Kes on tütreks sobilikud...
Ja jälle on jama!
Sõprade naised muidugi vaatavad viltu, sest ma ju annan halba eeskuju!
Sõbrad ei saa üldse millestki aru ja jääb üle vaid teha nägu "a ma võin seda endale lubada".
Ja ei mõtlegi aru anda, miks mu hoovil seisavad autod RUS kirjaga numbrimärgil ja ma poes kenade plikadega vene keeles räägin.
Ma KEELDUN mängimast mingit "korralikku Eesti perekonda" kus toimub mingi ilge võimuvõitlus, solvangud jms.
Ja üleüldse- "korralik inimene" on minu jaoks sõimusõna!!!
Elu on siiamaani olnud Suur Seiklus ja kui on ka edaspidi- tore on, kui ei ole, siis pole ka midagi teha, kuid jube vahva on ikka.

Tervituseks teile üks vahva lugu, koos minu kommentaariga.
Nimelt on lavale torupilliga sammuv pikakoivaline Penny Lancaster sellesama keksleva Sir Rod Stewarti seaduslik abikaasa, neil on kaks last ja nad on siiamaani kenasti koos.
Tehke järele!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Validooli üledoos?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 5:33 pm    Teema: Vasta viitega

Vot ei ole, tead, 30 aastat alkota ja viimased 10 tubakata on lihtsalt väga hästi mõjunud.
Tead, ma pole kunagi haige olnud- välja arvatud kaklustes saadud traumad.
Samas mõistan minuealiste hädasid ja tunnen neile kaasa.
Kes mind tunnevad, ka siinses foorumis- need teavad, et ma ei häma, nii ongi olnud ja on praegugi.
On suur au ja õnn, kui mees ei pea omale Elu välja mõtlema vaid on seda elanud.
Ja ma pole ainus, õnneks.
Ja on veel üks fenomen- naised kogunevad täiesti instinktiivselt selle mehe ümber, kes on võimeline neisse kui isiksustesse, mitte pajalappi suhtuma ja on võimelised neid kaitsma. Sama on lastega- täpselt samasuguse instinktiivse omaduse tõttu on ka nemad selle mehe ümber.
Seega tunneb seltskonnas sellise alati ära, kusjuures ta ise ei pruugi sellest teadagi. Sellisega võib asju ajada, ta tunneb kella ja on aus.
Saladust nagu polegi ju.
Samas lendab kohale mõni kõva kisaga, "õige eestimees", kes enda arust on jörm tegija, kuid kõik hoiavad temast eemale, samuti instinktiivselt ja on selge, et temaga ei saa ühe koos hektari peal sittudagi. Niikuinii tuleb sellestki jama.
Inimeste jälgimine on vahva tegevus.
Päriselt ka.
Validooli asemel soovitan platseebona mõnel mehel võtta ANTIIDIOTIKUMI. Kuna Pihkva sõbrants on arst, siis nende naljad on meditsiinilised, lausa pakendiga pilt on sellest "ravimist".
Zur Steigerung niedriger Intelligenzquotienten- (Madalate intelligentsuskvootide suurendamiseks) ja üks plister sissevõetuna tõstab isegi platseeboefektiga IQ 130-ne peale...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ilutulestiku ärevushäire?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Hea Insup
Mul on veel üks tore omadus. Nimelt ma ei vaidle, eriti ei vaidle ma rumalate inimestega, sest sellel puudub mõte ja otstarve.
Ma ju tean tõde, milleks vaielda?
Ilutulestikku ja häiretesse kui teemasse, ma lisaksin, et kõik minu dobermannid, neid on olnud kuus, ei peljanud ega pelga mistahes paugutamist. See tuleb sellest, et loomad juhinduvad suures osas peremehe käitumisest.
Päris kindlasti olen ma kõikvõimalike paukude ja plahvatustega kokku puutunud palju enam kui sina ja igas olukorras, ka lahinguolukorras, täiesti rahulikuks jäänud.
Paanikas inimesed tapetakse kui rotid vaadis.
See on vastus sinu küsimusele. Aga- tänan küsimast ja muret tundmast.
"Sööda hunti palju tahad, karu t__a on ikka suurem"- püüa see nüüd lahti mõtestada enda tarbeks.
Mentaalses või anatoomilises mõistes- ise valid.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Meenuvad lõbusad ajad minevikust. Kord kontrollisime ühte legendi. Üks proua nimelt seletas,et sakslased olla tema maadele mingi salapärase lasti matnud. Tulnud üks veoauto mille koorem maasse aeti. Kogu protseduuri juhendasid sõiduautoga saabunud hõbepagunitega ohvitserid. Olid ka tema talus ööd olnud. Maha oli jäänud neist pool kasti küünlaid. Mõned olid veel meie jutuajamise ajaks alles. Vahasse oli pressitud mingid sümbolid,mis viitasid Tartu Toomkiriku varale. Legend oli ilus. Kahtlusi muidugi tekitas asjaolu,miks tädit,kui tunnistajat samasse auku ei aetud? Aga lugu oli ilus ja kontrollida tuli. Vaimusilmas jagasime juba aarialaste kulda.
Ruut oli ca 50 X 50 m ja kohapeal ,kus last puhkas oli väike puudesalu. Need olla sinna kasvanud seepärast,et selle koha peal keegi käia ei julgenud. Kardeti miine.
Metalliotsija midagi peale olme selles põllus ei tuvastanud. Magnetomeetriga tulid Paide KL-i mehed appi. Ikka ei midagi. Siis tulid elektrikud posti puuragregaadiga. Puurisime selle põllu tihedalt läbi. Ei midagi. Siis tuli Paide püromaanidel mõte,et tuleb aukudesse panna lõhkelaengud. Kui maa väriseb peab peidik kokku vajuma. Palju panid natuke. Peidikut ei leidnud. Ainus tulemus oli see,et mingi kari mullikaid,kes kõrval oleval põllul baseerusid kartsid pauku. Need panid metsa. Aeti teisi seal pool suve taga. Viimased lasti jahimeeste poolt lõpuks maha. Nii,et loom kardab pauku küll,miks ta ei karda. Olen kuulnud,et piparmündi tee pidi aitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtestasin ja mõtestasin, et kas selline inimene nagu Bläck Rokiti laulus on ka päriselt olemas ja tõsi, et ongi, siis mõtestasin veel, nagu soovitasid, loomadest ja vähe usutav, kuid Oudekil pidi olema kodus küülik, jube intelligentne, pauku ega midagi ei karda, sööb heinu. Sulle Kulgeja pole see muidugi mingi uudis aga mõtestada selle üle võid ikka.
_________________
See kõik on tõde.


Viimati muutis seda Insup (Reede Jan 03, 2020 1:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

See Oudekki küülik pole üldse mõtestamist väärt. Väike peletis ka teine.
Ühel Kiviõli mehel oli vene ajal oinas. See raip õppis kohaliku poe juures parmudega koos veini ja õlut jooma. Täpselt teadis ,mis kell pood avatakse ja oli juba enne joodikuid kohal. Omal tal raha polnud ja muudkui aga noris kõigi käest lonksu. Pärast magas koos meestega poe taga peatäit välja. Kui juua ei antud kiskus kõigiga tüli. Lõpuks jäi juua täis peaga kalluri alla. Kas ta pauku kartis see pole teada aga heinu ei söönud. Ainult jõi kogu aeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 02, 2020 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

Kui me niisama granaate pildusime, sütikuid lõkkesse pildusime, kõikvõimalikke lõhkamisi kuis partisanid korraldasime, tundsime siiski, et miskit nagu oleks puudu...
Tuleb teha Suur Pauk!
Saksa moonaladude juurest mõned ämbritäied padruneid, makarone ja muud sodi, siidkotitäied helbeid, mis mürsukestadest pärit ja muud sodi.
Apteegist jupikaupa korralik kogus kaaliumpermanganaati. Ja magneesium!
Magneesium oli aga lennukiratta näol ja seda viilisime ikka karjaga hulk aega. Padrunitel käis näpitsatega kuul maha ja rohi kaussi.
Võimalik, et mingit sodi oli veel, lõhkepakettidest lõigatud laaste vms.
Paksu kestaga toru, ots kinni keevitatud, teine ots ka ja suur mutikas külge keevitatud.
Kokku oli seda sodi kausitäis, silmapesukausitäis nimelt.
Siis kogu see sodi sinna torusse ja polt otsa, selline noore lennukipommi suurune oli see silinder.
Ma ei tea, kas oli asja katsetamisega nii kiire või oli mingi kollektiivne ajude hämarolek, aga lõke sai tehtud keset küla, tiigi äärde, no väiksemaid matsusid oli seal ennegi tehtud, küla oli juba harjunud.
Nii, lõke korralik püsti ja see aretus sinna sisse ja kannad kuklasse
Päris kaua läks...
Ja siis kui pani matsu!
Maa vappus jalge all ja küllap viilitud magneesiumist, tõusis üle küla sädemetest "aatomiseen", kõrge, ilus ja väärikas. Nigu Hirošima minivariant- seda ju näidati telekas alalõpmata kui ameeriklaste rõlget kuritegu.
No seda "litza žoltõje nad gorodom kružatsa" küll laulda ei saanud, aga mingit õnnetunnet ka polnud, kõik vaatasime seda janti lõuad nabani ja siis hiilisime ruttu laiali, nagu sõnadeta või nii.
Pimedas hiilisin koju, imestasin, et aknad on terved, 600m eemal oli vanaisa maja.
Selgus, et aknad olid külal terveks jäänud, ju see mats taeva poole läks.
Lennukipommi äravedamine rabast, kuhu 44a vene lennuk enne allasadamist oma laadungi poetas on ka meeles.
Torutangidega keerasime granaadimõõtu sütiku otsast, oligi nagu granaat, messingist toru sabas. Tool pulgana oli ka sees, kesta tagusime puruks ja olluse seest saime kätte.
Sütikule sai mingi lint sappa seotud ja surnuaia juures asfaldijupil õhku pillutud.
Ei midagi!
Siis üks praegune telemees võttis selle looma lahti kruustangide vahel ja vahetas vedru pehmema vastu välja.
Aitas!
Tegi matsu nüüd alla sadades ära, aga meie nördimuseks nigela.
Iga jumala päev tuli mingi matakas teha, muidu oli päev täiesti mõttetu.
Või metsas vinte paugutamas. Punkrid olid metsa kaevatud, plekkahjud sees, olime nagu väikesed diversandid, 10- 15 vanad.
Oli ilus lapsepõlv, päriselt ka.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 6:52 am    Teema: Vasta viitega

Mille kallal ka praegu nokitsed? Peedist pesumasinale varuosa tegid juba ammu, midagi praktilist võiks olla, äkki nüüd siis kukeseenest vihmavari ning kindlasti endale ka ikka midagi- kartulist kuldmedal?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tartukad on imelikud, neile on isegi rahvusimpotent Mülleri Sass kultuuritegelane ja bluusilaulja- ma ei saa neile rumalust pahaks panna, ikka Lõunaoosariik ju.
Sullegi ilusat päeva, Insup.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.


Viimati muutis seda Kulgeja (Reede Jan 03, 2020 5:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Kulgeja"]...ma ei saa meile rumalust pahaks panna, ...[/quote]
omadele rumalust pahaks panna ongi alguses väga raske, pisut kannatust ja veidi harjutamist ning lõpuks saab ju sinusugune mees kõigega hakkama.

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan tähelepanu juhtimast, ikka "neile".
Läks enne kiireks- Pihkva sõbrantsi autol lõi Rakveres jahutusvooliku Focusel lahti ja oli vaja operatiivselt tegutseda.
Kuigi- ma kardan, et ta küpsetas ka mootorit pisut.
Tore, kui ei ole aega tutvuda minule arusaamatu mõistega "igavus".
Samaaegselt selgus Muhamedi ja mäe kõnekäänu tõesus- sittagi ma teil Tartusse või Pärnusse sõidan, kallid sõbrantsid... ise tulete ikka siiapoole.
Jesss!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tark ja teguderohke mees nagu sa oled, lase toimetajal ikka enne artikkel üle vaadata kui trükki läheb, vb oleks palju arusaamatut segadust neis ka vähem.
A, lugupidamine naistesse, kas see kudagi valikuline ei tundu kui niimoodi mööda maad neid väntsutad?

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata, ülekavaldamise soove ja püüdlusi saab vaid nii välja ravida.
See ei ole lugupidamatus, see on sulaselge, ilma rahata antav koolitus. Pmt on kenad naised raudkindlad, et kõik mehed hüppavad kui neile öeldakse "hüppa!", sest seni on nii olnud.
Minuga pole see mitte kunagi õnnestunud ja peale seda miskipärast mind ei võeta enam kui mingit "tõelist Eesti meest" vaid suhtumine muutub kordades lugupidavamaks.
Kaltsu aga suhtutaksegi kui kaltsu.
Paluks mitte ajada segi ülbust ja enesest lugupidamist. Need ei saa mitte kuidagi kattuda.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Litsid mehed need foorumi omad Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kulgeja, kui daame soovib kohtuda lugupeetud härrasmehega siis härrasmees saadab daamele järgi oma autojuhi kelle käsutuses on limu mõõtu daame lemmikvärvi türkiissinine kõigi mugavustega automobiil, lugupeetud härrasmees ise naudib samalajal oma lemmikjooki, daame saabudes avab jahutatud vahuka ja küsib ega reis polnud väga ebamugav ning seejärel laseb endale lugupidamist üles näidata. Kui sul on mingi muu arusaamaga eit siis käib ka Bolt vms aga siiski oled eide silmis kindlasti rohkem lugupeetud kui lihtsalt kalts. Jornidel ja igasugu muidu kõvadel kaltsakatest naistemeestest on muidugi omad võtted kuidas mõnda meeleheitel koduperenaist ära peedistada, aga noh see on lihtsalt minupoolne diletantlik ning igatpidi ekslik arvamus, eks tark mees teab neist asjust ikka rohkem ja kohe valgustab pimedaid.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, siinkohal sa taas eksid.
Sinu poolt kirjeldet situatsioon on naise ülesostmine ja kõikide eelduste kohaselt käib jutt prostituutidest Siin aga on jutt naistest, mitte prostituudist või neist mitmuses.
Missugust mitte teeseldut, aga ehedat lugupidamist peaks prostituut kliendi osas üles näitama- see jääb minule ebaselgeks.
Eriti siis, kui sa teda eideks hüüad!?
Küll usun, et just kaltsakad nimetavad naisi eitedeks ja ma ei oska sellise suhtumise juures küll mingit lugupidamist näha või isegi eeldada.
"Naistemehed" on tavaliselt kõvad jutumehed ja nendele on naised ka nimetusega (järgnev loetelu on nende sõnavarast): mudahoor, kõõm, vanaeit, libu, kobra jne.
Tavalised saavad nad kodus peksa oma naise käest ja ainus õnnelik aeg nende elus oli nõukaarmee viimane poolaasta, mil nad said teisi alandada ja sedagi valikuliselt, sest on inimloomi, kes end alandada lihtsalt ei lase. "Naistemees" räägib sellest ajast õnneliku ilme ja ilase suunirgaga- ta arvabki selle oma elu tipphetkeks, sest nüüd saab ta kodus kolki, lapsed hauguvad vastu, palk võetakse käest ja iga sammu kontrollitakse.
Kui nt naine koos samasuguse emand-atamanidega nt pealinna sõidab, joob ta end täis ja räägib oma naisteskäikudest ja nõukaarmeest. Kõik tegelikult teavad, et enne sõjaväge oli ta süütu ja peale seda vägistas teda seesama vaalakujuline olevus, ehk tema naine ja ka rasestus, mille peale ta äi ta maha lubas lüüa ja ta pidi selle plika naiseks võtma.
No kui äi ta maha olekski löönud- siis oleks ta kergelt pääsenud...
Vot nii.
A sa uuri, kas minuga on nii juhtunud või on mind terve elu, käesoleva hetkeni kusjuures, ümbritsenud väga kenad naised, ilma limu ja vahutavate jookideta.
Ka siis, kui mul järjekordselt pennigi pole, sest ma ei viitsi mingi sitase varajagamisega tegeleda- võtku omale, ma otsin parema ja alustan nullist.
Viimases olen juba ekspert ja väidan alati on odavam käed taskus lahkuda- vastu uutele seiklustele, mitte midagi jagada ja mitu aega oma elust perse keerata.
Ja vara pole mõtet korjata, seskui terved aastakümned vara korjata ja siis otsad anda- mis kuradi elu see selline on?
Olemasolevate vahendite eest tuleb elada!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Aga Anti Taluril oli Volga. Üks oli must ja teine oli helesinine. Kõik naised jooksid tormi. Volgal olid pehmed istmed. Limusiinid pole midagi.
Kus Wiiking on??? Suunati ümberõppele?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi see kuidas sa Kulgeja oma ülekavaldavalt püüdliku musirulli kutsud on sinu asi ja väntsuta teda oma arusaamade kohaselt, nimeta siis seda tasuta koolituseks või prostitutsiooniks aga kindlasti pole sellel kõigel midagi pistmist lugupidamisega naiste suhtes.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 03, 2020 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mjahhh...
Me mõlemad Insupiga oleme saanud kõvasti ja korduvalt pea piirkonda obadusi ja olnud ka selle tõttu "pilt eest" seisundis, kuid üha rohkem veendun, et minul on ikka hullult vedanud, mulle on see vähem mõjunud.
Lugupidamine juba mõistena on sinule vist üsnagi võõras mõiste? Või on selle mõiste Insupipoolne interpretatsioon mitte just eriti vastav üldkehtivatele tavadele?
No mine nüüd tea...
Või oled veendunud nt selles, et kõik, kes on nutsu pihku toppinud, need tegid seda lugupidamisest?
Tead, ei teinud.
Nad tahtsid pääseda ühte kohta.
Mina ei pidanud selleks nutsu toppima ja mis salata, mina vedasin pealinnas 10 aastat teie seltskonna pärast seda, kui olid rahad jõhvikate, nõudepesijatega jagatud, koju.
Enne seda "hakkame lõpetama" ja vilkuvate tulede aega teatas mulle dispetšer, kus mind oodatakse, kas Palace-s (Astoria), talvel Ukkopekkal (kõige kallim kõrts- soomlaste aurik talvel Tallinnas), Intuuris või kinnistes restoranides erinevate ministeeriumite ruumes, millest tavakodanikul polnud aimugi. Kõrtsurahvas tellis mind oma klientidele järgi, sest nad teadsid, et minuga pole probleeme ja kliente tuli ju hoida.
Ma pole pudelitki viina müünud ega mingeid tingimusi esitanud klientidele, sest mulle anti raha ilma küsimatagi- seega oskasin ma inimestega lugupidavalt käituda- see on fakt.
Oli vaja omada riigi tööriista, VOLGA nimelist, hoida seda korras, omada selles enda head helitehnikat ja see masin hoida puhas, ka vallata nelja kohalikku keelt. Ja tööl käia vaba graafiku järgi, õigel ajal ja õigel päeval.
Ja põhiline- olla viisakas, ka jõhvika vastu, kes öösel koju sõitis koos nõudepesijaga.
Seega- pole vaja minule lugupidamist, inimestetundmist ja olukordades adekvaatselt käitumist õpetada. Mina teenisin nii tegelikult mitte midagi inetut tegemata 12 tunniga teise terve nadi kuupalga, mõned pidid selleks klientide taskuid tühjendama, kõrtsude ees "panka panema" end puutumatuse kaalutlusel KGB-le maha müüma, viina müüma ja klientidelt raha välja pressima, sõites lisaks ilgete ja räpaste peldikutega, sest neil puudus läbisaamine kolonniülematega kes autosid jagasid.
Samas- olen taksotäie verekonteinereid läbi lumetormi Tartu Maarjamõisa haiglasse vedanud, sest kiirabid, kes seda tegelikult pidanuks tegema, need keeldusid sellistes oludes sõitmast Tallinna Verekeskusest Tartu.
Viimases hädas pöördus Maarjamõisa Taksopargi poole ja eetris küsiti, kas keegi julgeb sõita.
Mul oli vahetuse lõpp käes peaaegu, kuid peadispetšeri kirjaliku märkuse ja loaga sõidulehel ma tegin selle ära.
Ma tean, kes oli sel päeval Tartus suremas isegi, sest veri oli otsas neil ja see oli väga totaka grupi veri.
Õnneks laoti mu masin verekonteinereid pilgeni täis kui Dracula külmik ja masin oli raske, ma poleks muidu vaaludest läbi löönud. Tagasi sõites vastu hommikut oli mingi veokas jäljed ette teinud.
Ma ei sõitnud ju raha pärast, inimeste argus ja ka ükskõiksus lõi lihtsalt olukorra milles pidin sõitma.
Kasvõi lugupidamisest Elu ja inimeste vastu.
Lisan, et see veri ei päästnud seda inimest, nädal hiljem ta suri, aga mina ei pea ega pidanud mõtlema, kas ehk ma ikka pleksin pidanud või mitte- no sellises jamas sõiduautoga verd vedama...
Ma tegin minust oleneva ja minu südametunnistus on puhas selles osas.
Vot see ongi Elu.
OK- ei vaidle, mu elus on terve müriaad momente mis minule au ei tee, kuid õnneks pole ma ahne ega ülbe.
Hea seegi.
Mulle pole vaja õpetada, mis on mis, ma juba natuke tean Rolling Eyes

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 04, 2020 7:21 am    Teema: Vasta viitega

Õnneks või kahjuks pole ma väga kõvasti ja nii palju kui Kulgeja vastu pead saanud, eks paar vopsu mis hetkeks tuikuma paneb on olnud ja seda ka sporti tehes, nii et minu elu on möödunud erinevalt Kulgeja omast ikka ‘pilt ees”. Aga kui sa juba nii osav roolikeeraja oled siis kõige ausam ja õiglasem moodus oma baabaga kohtumiseks oleks kui sõidaksid täpselt poolele maale vastu. Siis väga täpselt poolel teel, ärme nimetame seda nüüd muidugi väikluseks vaid täpsuseks, sinna tõmbagi kriidiga asfaltteele joon, nüüd oota kui saabub musirull teisele poole joont ja ole igasuguse koolituse nimel väga tähelepanelik selle kriidiga tõmmatud joone suhtes, kui sinu varbad hetkekski üle joone sattuvad on asi halb ja baaba on su ülekavaldanud, samas ei tohi ka tema üle joone tulla, sinuga näiteks autoga sõitma, sest siis on see ülesostmine ja prostitutsioon. Kindlasti enne kui asud näiteks kallistama lepi kokku mis hiljem saab ühisest varast ning intiimsem lähedus toimugu ka täpselt joone peal aga vaata, et jumala eest ükski kehaosa kummagil, mistahes tegevuse puhul üle joone ei ulatu...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 04, 2020 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ära muretse Insup, Rakveres lendas tütarlapse autol lõdvik minema ja pidin ikka temaga asju ajama.
Ja lepime kokku, et minu seltskonda ei kuulu mingid baabad, musirullid, eided ja daamid, mul on lihtsalt kenad tütarlapsed.
Ma ju sinu naiste kohta niisuguseid märkusi ei tee, no eided, baabad jms. Aga võimalik, et Lõunaosariikides ongi lugupidamine see, kui naistele nt "segens baabad" vms öelda. Kuigi- minu Lõunaosariikide tuttavate seas nii ei vestelda. Ka Tartu omade seas mitte.
Aga sa oled vist liiga palju filme vaadanud ja tõve nimi on "Too much Movies"- nt kriidiga ringi tõmbamine oli "Vii" nimelisest filmist. Ma miskipärast ei usu, et oled Kolja Gogolit lugenud ja raamatust seda ringivärki tead.
Paranda meelt mees, mitte ainult pead...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 04, 2020 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mul pole põhjust ei sinuga ega kellegi teisega midagi kokku leppida. Sa ju igasugu vanasõnade ekspert ka, peaksid siis teadma, et “ See mees kes kaalub vähem kui 6 puuda enne mõtleb mis ütleb aga see mees kes kaalub üle selle ütleb mis mõtleb” kui pilt ette tuleb siis võid mõtestada.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: