Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ajakiri DETEKTORISTI LEIUD 2/2019
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Neeger võis ju poksis hetkel parem olla, tina on kõigile suht võrdne ja eriti hästi toimib selliste neegrite peal Laughing
Ma siiski veel oma lolli peaga loodan et enamus eestlast sellistele ahvidele vajadusel koha kätte näitavad, ringis v mitte ringis.

Pole neile siin kohta PUNKT! Laughing

Vastupidine iba ei huvita ja hakkan edaspidi aja piiratuse tõttu kommenteerima valikuliselt v üldse mitte Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Maitea kas nüüd on hea mõte neegriga koos tina panna, Kulgeja näiteks ei joo põhimõtte pärast mitte kellegagi. Eks ta muidugi õige on, et igaühele oma, neegri koht on Kurrunurruvutisaarel ja internetitrolli koht on netis.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ajapuudus on tingitud sellest,et otsid linna pealt neegreid ja ütled neile,et nad neegrid on? Nad teavad ,seda ise ka muide. Soovitan sul julge wiiking Rootsi minna. Seal saad kogu aeg kõigile neeger öelda. Aga on alust arvata,et selle peale keeravad nad sulle kiiresti kanni. Aga sa proovi.
Mis nüüd minu tagasihoidlikku isikut puudutab siis näid üsnagi hästi teadvat mida ma julgen ja mida ei julge. Oled selgeltnägija? Teadmiseks sulle,et julgen paljutki,kui vajalikuks pean. Aga see -selleks.
Tinaga ei maksa ka vehkida. Ega sa ise ka kuulikindel ei ole. Äkki neegril ka tuleraud taskus?
Seletaksid meile lahti,et mida sa siin pedekarja foorumis veel virvendad???
Ja tervita ema ka. Ma võib-olla mõnel öösel astun läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kui nüüd KAPO tubli tinapilduri juurest läbi ei astu, siis on asi selge, ta on lihtne ja labane kits.
Pmt pani vend endale USA ja veel mõne riigi viisa kinni ja kui tal ongi mingil põhjusel tulirelva luba (kuidas ta psühhiaatri ära pettis?), siis peale sellist avalikku sõnavõttu on ta sellest ilma.
Kui pole, siis on koputaja.
Rassid ja etnos- see selleks, neeger samamoodi, aga nii loll ikka annab olla!
Aga tegelikult on asjad vägagi hästi- inimene astus kapist välja.

Ma veel remarkina mainiks, et see kõva tegija haugub siin tinast ja sellega laiutamisest meestega, kes selliseid ülbikuid on mitmeid oma käega ja läbi messingkestas pehme tina teispoolsusesse saatnud ja selle eest ka kinni istunud ja mõni siinsetest on seda tina oma inetus ihus tundnud.
On alles ajad kätte jõudnud, hakka või imestama...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kogu lühike komm: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 12:01 am    Teema: Vasta viitega

On imelik aeg.
Kõikjal on sellised kõvad mehed, et pole kohta kuhu astuda, nagu mu sõbra broilerikasvatuses 80-nendatel, kus sisenedes kaks kana kaenlasse võtta. et astumisruumi oleks.
Kanad, kuked, oh seda ilmaelukest...
Mingi kummaline põlvkond on peale tulnud, kes selle peale, kui tema loeb, et siin foorumis on mehi, kes on ise teisi Looja karja saatnud, ise ihusse tina kogunid vms naerab. Ilmselt ei usu, et midagi sellist võimalik on.
Muidugi, kaasajal nimetatakse kolme end puhevilejoonud, mehe sootunnustega isendi vastastikust küüntega näokraapimist ja kiljumist massikakluseks.
Massikaklused olid, olid Mustamäe ja Lilleküla vahel, Keila ja Tallinna kaakide vahel ja osavõtjaid loeti sadades. Miilits ei saanud sekkuda, sest nende autod keerati kummuli ja nad ei julgenudki neist välja ronida, et mitte tellisega pähe saada.
Kas kaasajal julgeks mingi noortekamp politseijaoskonda rünnata, et sõbrad kambrist päästa? Sittagi!
Meie 1977 aastal tegime ära, Pärnu mnt Lenini Rajooni Siseasjade Osakonnaga. Nii kähku, et ei jõutud reageeridagi, kambrid sai avatud, korrapidaja puges hirmust laua alla.
Koidula tn osakonnast olen ise grupis põgenenud. Puuri muukisime lahti ja roomates läksime korrapidaja "leti" eest läbi.
Kusjuures, miilitsas on mu mitmeid sõpru surnuks ja vigaseks pekstud, endalgi mitu Makaroviga löödud armi peas.
Memmekeste põlle all kasvanud nüüd ei usu ja eks see ole ehk isegi mõistetav.
Tänapäeval on tavaline, et emme kasvatatud, kõhna, peene kaelaga jorss kes igal pool kolki võib saada, see hakkab aarialaseks, või pedeks, või valgeks neegriks.
Üksi on hirm- oma sita potsatuski paneb võpatama, aga karjas aarialased on tugevad
Kirjutavad seljale nt HUJOODIN ESTÕUNIJA ja on tegijad!
Vesise pilguga vahivad ülbelt ringi ja otsivad neegrit.
Neegri puudumisel võib klobida ka hästi kondiste sõrmedega viiuldajat, prillidega intelligendivärdjat või tegelikult keda iganes!
Ain raihh jms!
Anname neile! Raisk! Aariavärk.
Kui pollarid mõne kätte saavad, situvad püksui, nutavad põranda kambris märjaks ja koputavad kõikide ülejäänute peale. Olen näinud.
Veel unistavad nad, et neil oleks püss, hästi valju pauguga püss ja kõik kes nende armetu eksistentsi üle naeravad, need kardaksid.
Mõnikord nad saavadki mingi tuki kätte, aga tavaliselt lasevad mõne omadest kogemata maha või endale munadesse. Kulub ära, ongi neid vähem.
Meie aga teame, et kui sellised tulevad nina alla vehkima, võib mõne neist vabalt maha lüüa, ära lõigata, maha lasta või mis iganes, sest neid on grupp ja nad on NII hirmutavad Very Happy .
Ja meil selline loll komme, et löömegi, lõikame jms, sest nii on õige. Aarialased ju võtsid õiguse meie elu üle otsustada ja meil on koheselt sama õigus.
Või kes iganes arvab meie elu ja tervise üle otsustada.
Mõnikord aarialased vahetavad poolt kui kasulik, nt nats hakkab punaseks, viskab seljast skinni rõivad ja tõmbab selga teised suled ja on kommunist mis kommunist.
Ei ole õiged vennad need, kes kõikidele tina tahavad anda- mida vähem neid on, seda puhtam on õhk meie ümber.
Muidugi on siin üks fenomen, 90% kõvatajatest on nii arad, et ei julge üksi liikudagi pimedas, ülejäänud on vaimsete hälvetega ja tegelikult peaksid kinnistes raviasutustes olema.
Aga ei ole, inimõigused ju!
Seega- me ei tea, kes on kes ja tark on ikka maha lüüa kui peale lendavad. Kill them all, lets God sort them out.
Või kui ise hukka saad- paar tükki kaasa võtta, on lõbusam minna.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 12:23 am    Teema: Vasta viitega

Ega tegelikult kõigil ei olegi mingit vilgast võimalust
neegrile neeger õelda. Hakka veel kuhugi sõitma ja seda neegrit otsima kusagilt? Kas kuidagi lihtsamalt ei oleks võimalik kõva mees olla, ma näiteks võiks mõnele siinsamas Rein õelda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 12:35 am    Teema: Vasta viitega

Ütle Insupile Rein. Talle kuluks küll kõva häälega rein hüüda. Tema siin hakkas peale ajakirja lugemist vallatlema ja inimesi neegreid vihkama panema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 12:57 am    Teema: Vasta viitega


_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 11:07 am    Teema: Vasta viitega

Liigud sa jala v autoga, iga jummala päev näed vähemalt nii 5 neegrit. Aga ma vist pean aru saama ja leppima-kohanema sellega et need siis ongi need hinnatud praegused-tulevased spetsialistid ja töötajad kes meid 5 v ma ei tea mitme rikkama riigi hulka veavad Confused

Paraku enamusel töllab kõrval kohalikust neiust giid v lihtsalt kaaslane v ma ei tea kes...sageli blond see neiu on.

Edu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Te ei tea mida ma korda võin saata, iga mees kes mulle rein ütleb saab neegrimusikompveki, siis on kohe suu kinni: http://maitsevseiklus.blogspot.com/2013/06/neegrimusid-ehk-sokolaadi-vahukommi.html
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2019 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

No las need neiud tolknevad seal käevangus pealegi. Ega nad ainukesed neiud ole. Kui mees oled leiad omale ka. Kui möku siis ei saa midagi. Tervita ema. Varsti läheb andmiseks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ei no ma sain aru küll ja ega ma eriti pole tahtnudki "Rein" õelda. Kusagil Põltsamaalt kilt Võhma poole, (kohe kuusehekist vasakule pöörata) pidi "Reinu" eest saama piraka chupa-chupsi tahapalgetesse, kui kellegil huvi peaks olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kabeli pärisnimi ongi Rein.
Vt ka:
reinuvader, reinvein, Reini jõgi, reinkarnatsioon, reindeer.
Põltsamaalt Võhma poole, seal kuuseheki taga elab Kabeli kaksikvend, kes on ka Rein.
Ta on veel kiimasem ja kurjem vanainimene kui Kabel/Rein.
Mitte ajada segi tuntud usumehe, homoaktivisti ja poistenäppija Rein Metsaga (alias Sokrates), see elab Rootsis.
Ma ei tea, kas see nüüd kõik päris tõsi on aga aarialased pole kumbki kindlasti.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ärge ärritagä rohkem oma “Reinuga”, ma ütlesin kuusepuule “Rein” ohutuled hakkasid kohe vilkuma.
_________________
See kõik on tõde.


Viimati muutis seda Insup (Laup Dets 14, 2019 8:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
venandi



Liitunud: 20 Mai 2017
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Põltsamaa paistabki üle põllu vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

Jou mees,
kui võtad kuuma vett kus sees on kummel,
siis mokchervukker saab ka õige tunde,
suht valgeks läheb nneggri jõulutunnel,
ja Reinu talvepäivast kumab vastu summer.

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Laup Dets 14, 2019 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ikka vaataks rohkem seda wiikingi ema,seda enam,et ise pakkus välja.. Kuuse otsa on ikka jama ronida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Dets 15, 2019 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Hades on PEDE! Tal savi kui eesti neiud neegri käevangus.

Sa ei loe minu naisi ja mina sinu naisi. Ema otsi endale ise.

Arusaadav?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Püh Dets 15, 2019 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Oh sa ! Kui Eesti neiu on neegri käevangus siis mina olen pede? Seda ma ei teadnudki. Ega vist teised ka ?
Mis emasse puutub siis mulle hakkas sinu oma meeldima. Ise nagu propageerid ka,et emasid tuleb nikkuda. Pole enam meeles või? Ja mida sa nüüd selle teadmisega peale hakkad? Kloun.
Kus vahe peal olid? Lätis õlle järel?
Aga seleta,mis sul nende neegritega on? Kas mõni on kurjalt ära kasutanud?
Tule Tapale,kui neegrile neeger tahad öelda. Siin liigub neid küll ja veel. Käivad riides nagu sina. Laigulistes ja tanksaapad on ka jalas. Aga nad on sinust tibake suuremad ja targemad ka. Neile sa ometi neeger ei taha öelda.
Kas sulle omale nagu ei hakka tunduma,et propageerid neegreid vihkama ja neile tina panema veidi vales foorumis? Ja foorum veel pedesid ka täis. Zapadlo ju sellise rahvaga suhelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 15, 2019 10:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ka ei saa aru kui neiu peas on täielik vaakum no nagu kosmoses must auk mis kõik endasse imeb ja seal parimal juhul tiirlevad ainult kuu ja tähed, milles Hades süüdi on?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Dets 15, 2019 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

HADES pojake, laps...hilja reageerid. On neile Tapa omadele kah öeldud...siis kui lürbivad baaris eesti nö. kehva õlut.
Asi pole hulluks läinud ja neeger sai aru et meil sõnavabadus Laughing Nemad ju siin meie vabadust kaitsmas Cool Laughing Laughing Lihtsalt töö. Ja siis neeger ei saagi vastu palju röögata ja sai ka aru et tema koht tema töö jne...ei tohi palju vastu hakata! Tööeeskiri ei lase. Tahtis teenistuskohta vahetama hakata. Sai soovitatud Mali!!!

HADES, sul sitt veel ju söömata.

Mälud nõnda kaua? Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Püh Dets 15, 2019 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ära minu pärast väga muretse. Jaa-kõva mees oled . Ülikõva Laughing Kiidad ennast igal õhtul peegli ees? Et sõidadki siis ringi otsid neegreid ja ütled neile,et nad neegrid on? Huvitav hobi on sul! Kas maailm on nüüd sinu arvates paremaks läinud?
Selle peale ma tõesti ei tulnud,et sa nii kiire mees oled,et Tapal ka oled jõudnud käia. Odavat õlut joomas?

No nüüd on alust arvata,et NATO väed viiakse siit minema ka,kui meest nägid,kes neegrile julges neeger öelda. Tore muidugi laiata ka ,kui tead,et sõdurid konflikti alustada ei saa. Nii võid loomaias lõvi ka läbi puurivarbade kaikaga torkida. Kui keegi puuriukse lahti teeb pesed hiljem kusagil kraavis pasaseid pükse-kui muidugi kiiresti jooksta jõuad.
Tead ma tunnen ka ühte neegrit. Tuli siia võttis naise ostis varemetes talu. Talu tegi korda ,keele õppis ära. On hea restauraator ja on aidanud vabatahtlikuna mitmeid ajaloolisi hooneid päästa. Täiesti tasuta. Kogukond on omaks võtnud ja pole tal häda midagi. Nahavärv -see on jah teine. Ja las olla.
Sinusugused selliste asjadega muidugi tegeleda ei viitsi.
Kas ma nüüd,et kõva mees olla,peaksin sinu käest tukki laenama ja selle neegri maha laskma? Ainult selle pärast,et ta neeger on? Ja mis siis paremaks läheks? Mul võib varsti huvi tekkida sinu isiku vastu. Nii tarka meest tahaks lähedalt näha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 10:42 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei viitsi sinuga muliseda, tunne huvi palju tahad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ja õieti teed ka. Ega sul midagi tarka öelda polekski peale ema nikkumise. Kahju muidugi,et näost näkku kokku ei taha saada. Ma oleksin autogrammi küsinud. Tulevikus oleks see kindlasti midagi väärt olnud. Ikkagi esimene eestlane ,kes neegreid julgeb killida. Muud on sinu arvamuse kohaselt ju peded.
Aga sellised need wiikingid tänasel päeval on-Odini uljad sõdalased. Kui laagrisse kukuvad söövad auguga kausist. Kui välja saavad on jälle õhku täis ja kogu maailm peab elama nii nagu nemad arvavad.
Aga edu siis neegritejahil!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Debiilne ment!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Seda ka veel Shocked Mis järgmiseks? Aga mulle miskipärast tundub,et sul suu seda sitta täis on mida teistele lahkelt pakud. Kui midagi tarka öelda pole hoia mokk maas. Loe parem ajakirja ja niku ema. See viimane tuleb sul vist hästi välja. Mujalt sa vist sellise suuvärgiga ei saa ka. Pealegi on neegrid va reod kõik naised sinu eest ära rabanud. Aga sa katsu ennast parandada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hee. Viikingite maailm oli karmim ja hierarhilisem kui wiiking enesele ette kujutab. Iga mees teadis täpselt oma kohta ja seda vahetada tohtis ainult pealiku loal, kandis täpselt temale ette nähtud riideid, ehteid ja relvi, kui sõjasaagiks paremad sai, pidi ära andma, ja rääkis ainult selles seltskonnas, kus temal lubatud oli sõna võtta. Mõlises vales kohas valede inimestega ja kellegi uuele vibule pandi tema soolikatest tehtud nöör. Karm värk ühesõnaga. Ma arvan, et kui keegi tahab kasvõi mängult kanda viikingi nime, siis ta peaks kasvõi mängult proovima ennast sellesse karmi mängu sobitada. Ma olen viikingimaailma asjatundja. Vältimaks emotsionaalseid pröögatusi, eksole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh valgustamast...jummal küll enne ei teadnudki Shocked Nii hirmus lausa. Aga ok,ega sa saanudki teada et ma sellega ammu kursis ja tegelt pidevalt seal toimus kohtade jaotamine niiet ei käinud nad midagi mööda nööri ja ei hakka ma ka siin käima mööda teie foorumlaste reegleid pidi mis nojah...palju siin neid reegleid ongi Laughing

Mul sügav savi kui bänn tuleb, paljudele aga tundub see lausa elutähtsana see iba siin.

Testisin, vastuse sain, nägin ja kuulsin ja EDU!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

...ja veel, LUGUPEETUD asjatundja, paljud asjatundjad arvasid teadvat paljut...peale leide Saarest ja mujalt mandrilt kogu suurem käsitlus nii tavaarheoloogia kui ka muus elus-olnus osas kipub muutuma ja kiiresti! Mitte ainult siin ja Skandinaavias vaid mujalgi, Euroopas jne. OK??

Niipalju siis sinu asjatundmisest. Eile. Homset saab alles analüüsida kaugemal tulevikus Laughing Laughing ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ja leivaisadele siis ka tervitusi. Nad peavad teinekord nutikama provokaatori siia lahti laskma. Sellise IQ-ga mille hinne on maksimaalselt 2 kui sedagi pole siin midagi teha. Ole siis ise ka terve. Ja edu neegritega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ka armastan väga neegreid. Indiaanlasi, araablasi ja keda iganes! Relvi ma vihkan, igasuguseid ja pauku kardan lapsest saadik.
Kuna vabandamine on eestlase rahvuslik eripära ja Kerstident juba vabandas seltsimehe ees, siis mina ka, kui aateline seltsimees vabandan.
Vabandan Hadese pärast, kes on tuntud pede ja ment ja sööb sitta.
Nii koledat inimest kui Hades annab otsida.
Mina olen palju ilusam ja vabandan, ajan silmi ka punni, kuis peab!
Wiikingi tööandjatega teen iga kell koostööd ja võin veel vabandada!
Tore, kui aadress/kasutajanimi käest kätte käib, peaasi, et julgeolek on tagatud!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Esm Dets 16, 2019 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

No tore on siis.

Edu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi vahelduseks nuudlisuppi ka lubab süüa?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Lapšaad süüakse kõrva tagant kahvliga võttes, muide.
Supp ja lusikas on nõrkadele!
Üks mees siin riputas seda lapšaad (lintnuudlid) teistele kõrva peale tolknema kõvasti, nüüd saab ametkondliku karistuse, valvsuse kaotamise kvalifikatsiooniga.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ükspäev külastasin oткрытая торговая интернет-площадкаt ja seal oli odavalt saada lintraktori koos lusikaga.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean seda kuulutust!
Lindilülidel on juba ketid või traat küljes ja lusikale on kraabitud nool ja sõna "nurka".
Ohtlikud asjad. Muide.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ei see lintraktor как буд linbus mööda line sõidab, topelt lindiga, üks lindi all roomikud, teine igaks juhuks peegeli küljes Georgi oma.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ei tea, wiiking? Osad siin arvavad, et sa oled midagi enamat kui loll, aga ei ole ju, eks? Ütle neile seda, ehk rahunevad maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2019 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Loll mis loll, aga pabereid enam pole, nüüd ju PEE RIIK kõik digiloos saadaval.
Arst otsib seni paberitest Laughing Laughing

Küsib minu käest...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 18, 2019 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Vahest tehakse nalja vb ka rumalat nalja või lolli nalja aga eelnevatele postitustele tuginedes võib tegu olla rassismi viljeleva inimesega, Vikipeedia sõnul:
Rassism on mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 18, 2019 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Raske töö, raske töö...
Järgmiseks peab sulanduma nt geiseltskonda.
Pükste taguotsaõmbluse peab valge niidiga ristpistes kokku õmblema, et ikka omana tunduks jms.
Raske töö mõnel.
Peab sulanduma.
Rahva meelsus peab kontrolli all olema!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 18, 2019 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Arst nagu enamvähem ok, nagu iga teine aga jah kipub teine meenutama mingeid x aegasid. Nii olengi mõned korrad jäänud pikalt vestlema, kuulama...

No ma ei tea. Peab vist distantseeruma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Kolm Dets 18, 2019 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

No vaata ma ka ei tea. Kaasfoorumlane Kabel ju küsis ilusasti. Mind ka huvitab. Et oled siis midagi enamat?
Kes siin pede, ment ja emanikkuja on selle saime tänu sinule selgeks. Aga kas sa midagi enamat ka oled vaat see vajaks tibake selgitamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 18, 2019 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aga edu, olen seda märkinud.

UURIGE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

Siin tegijad, ma luban, võivad ka minu perearsti käest kõike uurida. Kui keegi küsib, tema vastab. Ta on pädev.

Idikad. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ja siis saad muna imeda Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ma harin sind natuke. Perearst ei väljasta mingeid andmeid. Isikuandmete kaitse seadus ei luba. Ja ära kujuta ette,et sa nüüd nii huvipakkuv isik oled.
Mina jälgin muidugi huviga kaua sa siin tervet foorumit igasuguste nimedega sõimad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Svobod4



Liitunud: 24 Veeb 2018
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Jan 21, 2020 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

wiiking kirjutas:
Siin tegijad, ma luban, võivad ka minu perearsti käest kõike uurida. Kui keegi küsib, tema vastab. Ta on pädev.

Idikad. Cool


Vabandus armastusväärne viikingiisand aga tekkis väike huvi et kea see pädev perearst siis on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: