Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ajakiri DETEKTORISTI LEIUD 2/2019
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 07, 2019 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ära nüüd pahanda, aga sa ajad lihtsalt rumalat juttu, mis ei kvalifitseeru enam isegi mitte demagoogiaks.
Sinuga on midagi juhtunud?
Varem olid ju mõistlik...
Teatrit Vanemuine külastas isegi ligi 200 000 külastajat muide.
Ma olen täiesti kindel, et mitte puhveti ja selles müüdava alko pärast. Võid kindel olla!
Lisaks olid paljud külastajad lapsed või alaealised.
Minu tutvusringkonna pärast pole ka mõtet muret tunda, see on kerjusest ministriteni.
Võlureid oled sa ilmselt liiga palju telesaadetest, mina neid saateid muide ei vaata.
Ma päris hästi aru ei saa, millisest Pealtnägija saatest sa siin jutustad?
Kaks saadet on üles ehitatud minult saadud materjalil- see on küll tõsi.
Ja võin ka seda tõendada, ühel korral oli REF-ikate rahaomastamise lugu nt. Hakkasid vargile sõbrakesed.
Vaata- mina võin alati oma jutu faktipõhiselt tõendada või viidata allikale.
Ja veel- kas see, et mingi joobes töll kassiiri ees noaga vehkleb on tellimustöö!? Sinu tsitaadilõik:
"Viimane tellitud uudis on muidugi kurb..."
Mis sinuga on juhtunud? Mis juttu sa ajad?
Miks teed foorumist mingi personaalkõsimuste, mitte eluliste arutelude koha?
Mine auto24 foorumisse, seal saab kirjeldamatuid rumalusi vabalt kirjutada ja kõik kraaksuvad üksteise peale ohjeldamatult, no kui sa muidu ei saa.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 07, 2019 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd oled juba ekspert inimeste arukuse alal?
Loe oma pläusti uuesti, sinu tsita lõik oli, et “nagu tellitult ka üks tänane uudis” ja ära käsuta kus foorumis keegi kirjutama peab, tunne ennast hästi ja mine osta vennikestele bocki juurde, viskavad su ju jutu peale mütse õhku kui muidu ei saa....

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Lõbus, lõbus.
Kulgeja kas sa sellest hobustefoorumist, kust pänni said, ei taha rääkida? Mis juhtus? Liiga arukas ekspert olid vist rumalate seas, püüdsid seal küll teadmatuid valgustada aga ega lollikesed ei saanud ikka midagi aru ja pandigi rumalusest pänn ära v?

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Juhtumisi olen ma saanud bänni vaid sellest "arhjooloogide" detekafoorumist, kus päevaga said bänni neli liiget. Sealt, kus tehti Mendelejevi tabelit ringi ja muid ogarusi aeti.
Kahju polnud üldse.
Hobufoorumist bänni pole saanud, kuid väikeste tüdrukutega vaidlemine tüütas ära. Nad arvavad, et hobune on selleks, et temaga võimalikult kõrgele hüpata, mis pole hobuse loomulik allüür ega tegevus.
Lisaks otsustasid need päkapikud, et hobune tuleb kammitseda kõikvõimalike libisevate ratsmete, kangsuuliste jms represseerivate vahenditega- selle asemel, et loomaga nii kokku leppida, et see muutuks nende neljaks jalaks. Nagu mongolid, indiaanlased ratsutavad.
Siiamaani teen mõnikord pulli ja viie minutiga sõidan üsna suva hobusega nii, sest see on loomulik suhtlemine loomaga.
Aga nad ei saa aru, mis toimub, sest loom teeb selliseid asju, mida ta nende käes ei tee ja kuidagi vabalt.
Ja vaata, siin on üks vaidleja Insup, kuid seal oli neid "hobulausujaid" terve rood.
Kõik suured loomakaitsjad, kuid see ei takista neid nt kolmekesi hobust nii peksta, et see higist leemendab.
Kui inimesed ei taha ratsutada, milleks siis neid ikka õpetada?
Miks lolle kantseldada?
Samas oli seal pundis väga arukaid inimesi- nad on tänapäevani arukad, mõnest on veterinaar saanud, mõni peab nüüd ilusat talli.
Nendega ei pea hüsteerilises foorumis suhtlema.
Seega. bänni ma sealt küll pole saanud, see oleks selles foorumis korraliku riiu tekitanud.
Küsi veel Very Happy

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Arvatagi, et viga sinus polnud. Küsin, kui pännut ei saanud, järelikult siis oled seal hobufoorumis edasi, või saad siis edasi olla ja postitusi teha?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Võin, aga ei pea vajalikuks, ma ei tea ega tunne praegusest sootsiumist mitte kedagi, lollidega vaidlemise ma lõpetasin üle 10. aasta tagasi.
Õigemini- järjekindlalt rumalatele pole mõtet argumente esitada, nad vaidlevad ikka edasi.
Mis ka viimastel päevadel taas tõendust on saanud.

Ja üleüldse, kas keegi on pannud sinule kohustuse minu mingit "personaalküsimust" siin üles tõsta? Mõistetav, sest kõige rohkem kardavadki avantüristid neid, kes suudavad oma väiteid argumenteerida.
Eriti siis, kui jama on tulemas...
Lubati miskit või, nt "tõelise arheoloogi kõrval seista kordki" vms?
Asi on ju koomiline juba.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Et, võid postitada aga ise ei taha, demagoogia meister, lõbus, lõbus. Seda oleks muidugi lihtne kontrollida aga vaata, kui sa ise veel aru pole saanud või pole märganud, siis juhin tähelepanu, kogu su enda postitustejutt käibki ümber sinu enda persooni, kuidas sina tead kõike kõigest ja kõige paremini, sina kui ekspert, sina tead ainult tähtsaid asju ja sina oledki ainult asju näinud, sina oled liivimaa parim ratsutaja jne. Teema oli siin alguses ajakirjast ja kohe ilmus Kulgeja ja hakkas seletama kuidas on, mida vänta. Näita ette ja tee siis üks õige ajakiri, pealkirjaks pane “Ekspertdetektorist Kulgeja elutarkused”, õpetad meid seal kõiki näiteks muna keetma, sest me ei tea ju munakeetmisest ka mitte kottigi, oleme siin kõik nii purulollid, et pole muna varem näinudki ja mitte ainult siin vaid ka hobufoorumis jne. On küll jah koomiline lugeda tüüpilise vanamehepässist targutaja arvamust, kes elab oma 80-90-ndate maailmas, sööb õigeid seeni ning suhtleb võluritega.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Hea Insup. Vaata, et mõni rubenslike kehavormidega naisolevus su enda mune ära ei keeda. Very Happy
Tead, anna andeks, aga kas sa muidu oled seda "vanamehepässi" näinud?
See "vanamehepäss" teeb 100 km maratone veel, ka kakleb hea meelega kui võimalust on ja selle asemel, et alkot lätkida, tegeleb igasugu asjadega.
Mis juhtus? Mis sa tahad?
Kui sa mind nii hästi tunned, siis sa peaksid seda kõike teadma.
Lisaks olen veel Eesti MV tasemel püssi lasknud, kirjutanud artikleid, teles korduvalt intervjuusid andnud, mind ratsutamas võis telekast samuti korduvalt näha, mängin profitasemel pilli, teen metalli- ja puutööd ja ei sõltu mitte kellestki ja olen enda meelest üks väga õnnelik inimene.
Pmt püüad kasutada Kaja Kallase meetodit? Et kui mingit iba ajad, siis jääb rahvas uskuma?
Tead, mind tunnevad üle Eesti ja isegi Venemaa loodeosas nii paljud inimesed, kes teavad, millega ma tegelen.
Sinu arvamust nad ei küsi, sinu arvamus ka neid ei huvitaks, sest nad tunnevad mind.
Saad ikka aru, millega sa tegeled?
Ma söön veel väikeseid lapsi, kisun kärbestelt tiibu, pussitan oma varju, pillun päikest kividega, olen salapede, pedo, mida kõike veel, mida sa ei teagi?
Või tead?
Ahjaa, kui keegi näeb habetunud, räpast, kulunud halli tolmumantli ja roheka kaabuga vanamehepässi, kel veel isoleeriga lapitud prilliraamid ja kõõrdis silmad- no siis teadke, see olengi mina.
Köhin ja rögisen ka...
Taskud on kärbseseeni täis.
Mees, mis sinuga juhtus? Insup- räägi meile.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Hm, olgem toredad edasi Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

No selge see, et Kulgeja on meie ühiskonna alustala ja mitte ainult, tutvusring on üüratu, Putin kopeerib ju tegelikult Kulgejat ja ratsutab palja torsoga tema moodi siberis ringi, aga mis teha, tahan ju ka veidike tuntud olla ja kopeerin siis Kajat mitte millegist aru saamata. Suurim soov on, et äkki ikka leiad aega ning kirjutad mõistmatutele veel kuidas hukust pääseda ja edasi elada, iga näpunäide on teretulnud. Ette tänades.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2019 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

ikka aitan, miks mitte.
Pealinnas on :
Psühhiaatriakliinik
Paldiski mnt 52
10614 Tallinn
Valvetuba 617 2650
Polikliiniku registratuur 617 2644 617 2623

Ja lõunapool on ligemal

SA Viljandi Haigla
@2018 Pärna tee 3, Jämejala küla, Viljandi vald, 71024 Viljandi maakond, telefon 435 2022

Helista ja räägi oma murest- ajukeemia on võimalik ka keemiliselt paika ajada. Pmt see, mis targa rumalaks teeb, see aitab aga vaimuhädade puhul.
Räägi, et tahad seeni süüa ja võlureid näha.
Ja kuulsaks saada aga Putin luurab voodi alt ja ei lase.
Tervita parteikaaslasi. Mõistetav on krahhieelne äärmine erutusseisund ja läbipõdemine. Ega sa esimene pole ja loodan, et sind suudetakse aidata või vähemalt su vaevusi leevendada.
Võta heaks, armas Isup.
Advendiaegset rahu, õnne, rõõmu ja jumalaarmu sinulegi.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Lõbus. Sulle on need muidugi väga tuttavad polikliinikud, paistab ka, et oled palatis pikki tunde veetnud ja Jevgeni Petrovi raamatu omale pähe tuupinud, eks ole ju hea seda siin nüüd kopeerida, vaatamata pikale ravile pole sul küll päris terveneda võimalik olnud aga nii enam vähem juba, kui saladus pole mis ravikombinatsioon kõige parema tulemuse andis? Varsti on näed jah jõulud käes, kasutaks siis kohe võimalust ja küsiks mida ekspert arvab päkapikkudest ja kas jõuluvana on ikka päriselt olemas?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Üks on, mis siin salata.
80-nendatel, kui peksin Mustamäel läbi mingi vana, kes mulle kallale tuli, anti asi mingile Venemaalt tulnud uurijale, kes küllap rahvuslikul pinnal püüdis mind kinni panna.
Nimelt oli mulle pealelendaja vene rahvusest ja kuna peale minu lahkumist tuli miilits, mängis ta kannatanut ja kirjutas avalduse.
Kuid, olles endale juba alaealisena selgeks teinud kriminaalprotsessi reglemendi- olin ma sellest uurijast üle. See polnud raske, sest ta oli ka väga rumal.
Ja kuna ma ei tunnistanud olematut asja, st minupoolset rünnet üles, siis korraldas see mutt minule psühhiaatrilise ekspertiisi esimeses terviseasutuses.
Vähe vist oli puudu, et me psühhiaatritega koos tina poleks panema hakanud, sest see komisjon/konsiilium oli väga lõbus, irooniline ja vahva.
Asi lõppes sellega, et psühhiaatrid palusid see uurijamutt nende juurde saata kui järgmisel menetlustoimingul kohtume.
Minus nad miskit viga ei leidnud ja kui leidnulks oleks mult võetud juhtimisõigus ja taksojuht ma poleks enam olnud.
Seega- jah, mis salata, olen ka selle majaga kokkupuutes olnud.
Asi sai alguse sellest, et see uurijamutt püüdis mulle selgeks teha, et olen vaimuhaige kui üles ei tunnista...
Aga, hullari registratuurist sai võtta dokumendi, et pole arvel. Läksin ja ütlesin, et tahan autokooli minna ja tõendit vaja. Muidugi ei kontrollinud nad, kas mul on või ei ole juhtimisõigust ja andsid.
Ma panin siis naeratusega selle dokumendi uurijamuti lauale, mille peale tal dekoltee tuletõrjeauto karva läks ja ta mind kohtupsühhiaatrilisse ekspertiisi saatis.
Lugu lõppes muidu hästi, vana võttis avalduse tagasi, aga see on teine lugu.
Vot päkapikkudega on nii, et Jõuluvana sööb nad pärast ära nagu polaaruurijad koeri sõid.
Päriselt ka!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Hiljuti tuli inglismaalt uudis, et kolm pedemeest olid abiellunud ühe isase koeraga protestiks Boriss Johnsoni aetud poliitika vastu. Mida arvate? Esimese hooga mõtlesin küll, et koer oleks võinud ju ka emane olla kui on pelgalt protestiaktsioon, aga ega ma anaalfilosoofias väga tugev pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on Kulgeja nii hea meel sinu üle, super, et sa nii tark ja osav oled. Väga loodan, et õpetad meile nüüd ka seda, kuidas sa maksalutikad üle kavaldasid kui nad sel kevadel su pähe pesa olid teinud?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan küsimast maksalutikate osas, püüan selgitada.

Tegemist on sooleinfektsiooniga, mille põhjustavad mustuse ja saastunud toidu või veega peensoolde sattunud viburloomad ehk lambliad. Haiguse nimetus on lamblioos. Kõige sagedamini nakatutakse reiside ajal, aga ka paikades, kus inimesed tihedasti kontaktis: lastekodud, laagrid, vanadekodud jms.

Nakatumine ei pruugi põhjustada vaevusi ning pikapeale organism vabaneb haigustekitajaist iseseisvalt, need väljutatakse roojaga.


Kui sul on probleem nende lambliatega peas, siis on sinule valetatud, need ei saa pähe sattuda. Miks sulle nii valetatakse- see on mulle ebaselge. Võimalik, et su raviarst on väheinformeeritud? Peas on teised "lutikad".

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Olengi ilusti su nõuandeid järginud ja jäägu see igasugune kangem kraam nagu maksalutikad ikka ekspertidele, võluritele ja samaanidele proovimiseks, muidugi vabandan oma võhikliku arusaama lutikateadmiste osas aga pole ju võimalik, et sinusugune mees ka päris lutikatest oma peas, kevadest saadik lahti pole saanud.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Abiks algajale entomoloogile.
Lutikad ei elagi peas.

Lutikalised (Heteroptera) on suurim vaegmoondega (Hemimetabola) putukate alamselts, mille esindajad on levinud peaaegu üle maakera, kui poolusepiirkonnad ja mõned väiksed ookeanisaared välja arvata. Kokku on maailmas teada ligikaudu 40 000 lutikaliiki, Eestis 467. Lutikalised on väikesed kuni suured (1 millimeeter - 11 sentimeetrit), välimuselt väga mitmesuguse kujuga putukad. Nende keha on sageli lamendunud, kehakatted tugeva kitiinkestaga. Suised on pistmistüüpi, ka neil, nagu sarnastiivalistel, moodustub iminokk. Enamikul liikidel on jooksujalad, esinevad veel rööv- ja ujujalad. Tiibu kaks paari, nendest eesmised nahkjad kattetiivad, tagumised aga kilejad. Tagarindmikus asuvad lutikalistel vinanäärmed. Nende eritis on ebameeldiva lõhnaga ning eemale peletav. Lutikalised elavad väga mitmesugustes elupaikades, alates kuumavee allikatest ja lõpetades ookeaniavarustega.


Küll võivad seda teha täid. Vt näiteks Pediculus humanus capitis

Sul ju pidi ka nõukaajal sanitaarraamat olema ja sa pidid "liputamas" käima kord kvartalis?
Seega peaks need asjad sulle ju teada olema?
Mälu halveneb?
Sclerosis Multiplex?

Aga tegelikult- mida sa jaurad, kas püüad nalja teha või keegi soovitas?
Ah?

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.


Viimati muutis seda Kulgeja (Esm Dets 09, 2019 10:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ei jaura, püüan usinalt õppida ja veidikenegi targemaks saada, see on tõsine asi. Kas usaldada oma ratsule heinad talveks niisama või sa tegid ikka kirjaliku lepingu koos intressidega?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, küsi Taluri Anti käest, tema teab kõike.
_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 09, 2019 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kes see veel on, õppetöö on muidugi huvitavam kui on mõni mõistatus aga eks ta sinu üüratust tutvusringkonnast ratsude õigusabi konsultant ikka on. Kui kunagi avaneb võimalus kohtuda nii tähtsate inimestega siis küsin kindlasti, mainin sind ka kindlasti soovitajana ära, no et ma ei tunduks nagu mingi suva mees metsast.
Kabelilt tuli päeval põrutav uudis inglismaalt, põhimõtteliselt on kõik arusaadav aga üks nüanss vajaks täpsustamist, hea kui sa leiaks aega ja analüüsiks olukorda ning määratleks täpselt ära kes on protestipede? Kuidas on meil olukord läänemere ääres ja milline on seis. Kas on ka teada mõnda uudist protestiheterost.

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 12:05 am    Teema: Vasta viitega

Insup: sa oled LOLL v mängid LOLLI, Tartust Anti Talurit peaksid ikka teadma?? Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 12:13 am    Teema: Vasta viitega

Üldiselt ongi sedasi, et ehk hoiaksid oma prääksu kinni v kuidas muidu öeldi, tuleb kinni lüüa Cool Tegele oma krdi õppetööga ja arene, aga mitte siin lalisedes.

Mitte midagi isiklikku, lihtsalt bisnes!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Wiikingile lihtsalt remarkina...
Käitu isegi viisakalt ja kui ei tea, kellega tegemist, võib prääksu ise pähe väga viltuse saada.
See, et sinagi kunagist Tartu KGB ülemat Talurit hästi tead on tore, aga Insupi prääksu puutumist võta pisut vaoshoitumalt.
Oled tähele pannud, et ma suhtun oponentidesse siiski mingi viisakuse piires ja ei ähvarda kedagi, kuigi ehk võiksin.
Jah, mõnikord panen teksti mõned jupid, millest vaid oponent aru saab.
Ära pillu sõnu, ehk russitsismina, sledi za bazarom.
Ka pole mulle vaja teistega suhtlemisel abilisi- ma saan ise hakkama.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FlyLikeAG6



Liitunud: 1 Jan 2018
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 9:18 am    Teema: Vasta viitega

Rahu, härrased rahu !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Aga ehk siis suhtletegi nö. privas? Kas on halb idee? Paraku siin juba nagu ongi 2 mehe erakanal...Teate üksteist ja ehk siis lõõbitegi omaette. Minu arust mittemidagi halba.
Tundub et kumbki teist teise prääksu, näiteks justnimelt verbaalselt kinni ei saa?

Talurisse puutuv on paljudele teada, iseasi kes teda tunneb hästi? Kahetine mõiste. Peamine dissidentide represseerija Tartus. Täna ei imesta kui suur isamaa eest võitleja oleks Laughing Laughing

Mida sellised oma aja kohta ikka kostavad: aeg ja töö oli selline Laughing Käsk kõrgemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olengi rahulik, eriti jõuluajal. Prääksu ega piiksuga pole vähemalt mind mõtet ehmatada, töötasin pikalt sellises valdkonnas, kus igal õhtul keegi midagi lubas. Vaidluses, ehk väitluses pidavat selguma tõde või siis midagi selle sarnast ja igaühele ikka oma. Üldiselt foorumid selleks ka loodud on, et suhelda. Sai pisut müratud nagu ühes filmis öeldi...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
venandi



Liitunud: 20 Mai 2017
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

Muiste oli maal, eriti kargetel talveõhtutel, tore kuulata penisid.
Kuskil kaugel hakkas üks nõrgaaruline haukuma, varsti rõkkas kogu ümbruskond ja hommikuni, kusjuures ükski ei teadnud, mille pärast.
Mõned olid vakka, vist mõtlesid.
Ei ole enam selliseid õhtuid, pole vist õieti penisidki, huvitav ikkagi, nüüd on maal internet.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Venandi hästi! On neid kohti siin Maarjamaal. Pole ka netti seal...ongi koerad, ja rsk mitteüks ei haugu kuigi nad tahaks Cool Laughing Ei õhtul ega ööse hommikuni.

Ja kui, vaja, saab olla ka netis Cool

Keegi on öelnud et maal hulkuvad koerad ja siis kohe vastu et olematud koerad mida te ehk nägite Shocked Very Happy Samas on fakt, et nad seal on ja hulguvad ja ka murravad metsloomi ja muidugi paljud on ka korrektselt kinni, jalutavad rihmas jne., ühesõnaga niikuis seadus elementaarselt viisakaks peab seda asja...
Ma ei taha sellest siin uut teemat!

Fakt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Insup: ok! Cool Vahel peabki mürama. Ei ehmata mina sind ega vastupidi. Lihtne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Hr. Kulgeja: turg on suur ja lai ja mulle teps mingid nö. peened a la russitsismid ei mõju. Kui väljendiga mis panid midagi isiklikku ei olnud, ok, muul juhul ...

Lase fantaasial lennata.

Häid jõule, mother fuckers! Kõigile!

Kuuskedest hoidke eemale Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli poiss!
Aga faki ise oma ema, tuleb odavam.
Sinu kultuuriruumis kindlasti.
Mul on tunne, kuis keegi püüab foorumit infantiilseks "iseoledloll-minuisaontugevam" keskkonnaks kujundada.

Wiiking, oled sa väga noor või niisama peast lihtne?
Sa oled korduvalt tarvitanud väljendeid ja väljaütlemisi, milliste eest veel 25 aastat tagasi võidi ka maha lüüa.
See väljub igasuguse fenja või murka raamest, kuigi fenjat sa püüad matkida.
Kui aega saad, käitu ja väljendu väärikamalt, eriti lingvistilises mõttes.
Ne derni sudbu za hui, aist.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa, õppida pole siin täna küll kahjuks midagi aga kas kellegil häid uudiseid ka on?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Uudiseid on. Häid on ja just peaaegu, et sinu kanti.
Just rääkis vinniline lapsametnik, kes olla lausa Maanteeameti liiklusohutuse ekspert, et Kaareperre jõudis õnn, liiklusohutus on olemas nüüd. Kahes kohas Eestis!
Maksis ainult 50 000 EUR.
Ilus, ilus, ilus...

https://www.facebook.com/aivo.liiv.5/videos/534942610683272/

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kaarepere uudised on toredad, liiklus jääb varsti olematuks seal Laughing
Aga sa Kulgeja nagu vaata et soovisin kõigile kontekst Happy Christmas Mother Fuckers mitte isiklikult sulle...KÕIGILE! Sa ei saa suurest kirjast aru? Ja see soov pole paha, sõnad sõnadeks.

Kasutan väljendeid milliseid tahes. Blokib ainult mode, ok!
Hirmutad v üritad tuua fakte mida tean samapalju kui sa ise mis oli oi oi oi 25 a tagasi!

Ma ei viitsi vaielda.

Kui tahan saadan perse kui ei taha ei saada. Lihtne. Loodan et ka arusaadav ja ei hakata vaidlema-oponeerima-väitlema? Ok. Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, sa deklareerid ilusal advendiajal "kõikidele": Head Uut Aastat emanikkujad!
Oota, see on sinu meelest nagu ilus või? Või on sinu võõrkeeleoskus nii madal?
Et "Son of the Bitch" tähendab ema pojaga rannas jne?
Siin luurab üks tegelane, kes kunagi läks venelaste punti ja röögatas "Seig Heil!".
Küsi tema käest, mitmendal päeval peale seda ta maailma adekvaatselt tajus ja inimesi ära tundma hakkas.
Suhtumine "Kui tahan saadan perse kui ei taha ei saada. Lihtne." ei olegi alati lihtne.
Võib vägagi keeruline olla.
Paranda meelt, sest enesele ootamatult võid sattuda seltskonda, mis sinu "maazerfakkerite" peale sinuga üsna kummalisi asju ette võtta võib.
Mina tean isegi mõnda, kes on korduvalt kinni istunud psühhopaadid ja kindlasti sellise etteaste peale võivad sulle endale karistuseks taha keerata.
Ilma naljata. Ja edaspidi igal korral, kui huulile kipub see "maazerfakker", tunned tagapalgeis imelikku tunnet ja jätad ütlemata. Perse ka kedagi ei saada niisama.
Tundub, et oled noor ja usud tõsimeeli valet, et kõik on võrdsed jms.
Tead, ei ole. Kindlasti ei ole võrdsed.
Erinevates sootsiumites on lisaks erinevad reeglid, nt oli vanglas veel 25 aastat tagasi ropendamine, naistest rääkimine jms rangelt keelatud, olid mõned sünonüümid, kuid suhtlus oli viisakas. Nende vahel, kes ei kuulunud madalatesse kastidesse. Roppus ja räpasus jäid nendele madalatele ja neid oli tänu sewllele võimalik mistahes kohas eristada.
Kellegi emanussijaks nimetamine oli praktiliselt allalastu staatuse vabatahtlik omaksvõtmine. Tore ju laua all süüa ja skonka all magada, või mis sa sellest arvad?
Mõni võis lambist maha ka lüüa kohe.
Seega, talitse keelt- see on väga lahke soovitus sulle peale sinu sellist etteastet.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub et tahab ikka vaielda ja ma ei tea mis tõdesid ja lugusid siin rääkima hakata.

UNUSTA see a la 25 a tagasi ja säärane ära. Küll palju asju kehtivad ka täna nii siin kui ka sealpool traati. Paljud asjad enam mitte. Sul pole vaja mulle seletada, võid teistele, privas ja jäta meelde et kui tahad edasi ajada siis privas mida olen teinud ettepaneku...MEENUB!? Vaidle privas!

Teadmiseks: küll ja küll istutud ja igasugu kaadriga erinevates hetkedes, KEEGI pole sõnade pärast mulle midagi öelnud, niiet sina oled ka ses osas NULL. Lüüakse ja kustutatakse kui oled pede ja muidu loll. Kui omi sõnu nö selgeks teed, pole hullu!

Minul pole probleemi olnud.
Ehk on sul neid Laughing ...muresid Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Midagi pole teha, niisuguste põhimõtetega tegelastega ei saa mina suhelda oma põhimõtete tõttu.
Seega- minule pole mõtet oma jama adresseerida edaspidi. Suhtlus on lihtsalt võimatu.
Ei saa suhelda inimesega, kes tervet siinset sootsiumit nimetab "emanikkujateks" ja peab oma etteastet ülimalt vahvaks, olla mingid teised ajad vms.

See oli sellele, kes end miskipärast nimetab "wiiking".

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2019 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

See on “Kaarepere portaal”, kuulsite ju videost, et talvisel ajal, kui vähegi külmetab, seal kindla põhjusega teed ei liivatata ja see on igati loogiline ja vajalik selleks, et sportlased saaks need triibulised postid väravateks keset teed lohistada ning hokit mängida, hetkel on muidugi projekt poolik ning mõeldud on ka suvele kui eelarvest raha juurde saab pannakse suveks teele kunstmuru, et vutti taguda.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Paraku just nii lihtne ongi ja ei maksa seda raskeks ajada et igal omad põhimõtted ja keegi ei käse kellegagi suhelda PUNKT!

Ole edasi: Kulgeja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Hm , kummalised kombed siis tänasel päeval laagrites. Aga,mis teha? Sõna on ju vaba. President ise ütles.
Mis nüüd istumisse puutub "igal ajal" siis noh jah. Laughing Laughing Laughing IS-i ,422/3 või veel midagi?? Aga lugege ajakirja ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Istuda kui selle all mõelda vanglat, aga palun. Istuda koos autoriteetidega väljaspool ja vahel napsu võtta, tekib mingi muu olukord. Pole probleemi.

Niisama üksi peab kah oskama istuda...looduses...laiselda. Soovitan KUUMALT Fred Jüssist uut dokfilmi.

Olen temaga istunud ja pole olnud seni suuremat õpetajat...ehk isegi oma vanemad jäävad natuke varju Cool

Asju arutatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Polegi just lootusetu juhtum. Kujutan ette, kuidas istud Fred Jüssiga looduses ja räägid talle,kuidas sa ta ema nikud. Vägev! Aga,kui Sa üldse oma seni elatud elu jooksul mõnda autoriteeti oled näinud siis vaevalt see emale taha keeramine jutuks on tulnud. Vaevalt,et sa siin siis praegu arutleks. Aga põnev ikka. Nagu malaledka värk kohe. Ära üle pinguta ole tore mees. Alles siin oli üks selline teadjamees. See ema kallale ei kippunud. Lubas niisama kõigile peksa teha ja küsis telefoni numbrit. Selline meeltesegadus on ilmselt tingitud ajakirja lugemisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Väljend MOTHERFUCKERS, nüüd te siin jobud muud kinni haarata ei suuda Cool

Paari rea pealt ütlen kes kui vana ja noor ja mis kogemusega Laughing

Kas julgete kasutada ka sõna neeger? Siin võibolla jah aga tänaval kõnnite nagu hunnik talupojapaska.

Enamus siin vist teagi kes Fred!

Pededekari.

Minupärast bännige v mes iganes aga nii on ja oma arvamuse juurde jään ja lapsi siin kasvatama ma ei hakka.

Hadesele kah, söö sitta, vana ja tore väljend!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 11, 2019 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleb Haapsallu sõita... Tervisevetele või mudaravile.
_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 12:10 am    Teema: Vasta viitega

Kohe näha,et kõvem tegija. Isegi neegri nime julgeb suhu võtta. Fred Jüssiga ka kännu otsas istunud ja ema nikkumise asja arutanud. Selliseid on vähe. Ärge ära bännige teisi niigi vähe. Poisil võivad päevad olla. Sellest ka meeltesegadus. Järjekordne aarialane??? P.s. Mulle jääb arusaamatuks miks peaksin tänaval kõndides karjuma : Neeger, neeger!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FlyLikeAG6



Liitunud: 1 Jan 2018
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 7:31 am    Teema: Vasta viitega

Ütlen ausalt, et ka mina mingit bänni ei karda !

Argpüksid bännivad, üksnes argpüksid. Smile Very Happy

Meil on sõnavabadus, ja kui kellelegi see ei sobi siis on see tema probleem - Nii lihtne see ongi !


Päikest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hades



Liitunud: 14 Apr 2019
Postitusi: 142

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 10:15 am    Teema: Vasta viitega

No,mis sellest bännist nüüd ikka nii väga karta? Vaat Wiikingit tuleb hoopis karta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
wiiking



Liitunud: 19 Sept 2018
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 11:09 am    Teema: Vasta viitega

No just ja Hadese taolised peakski kartma sest sa kõnnid mööda tänavat ja kui näed neegrit sa talle ei julge öelda neeger! Sa teed näo et isegi ei näinud teda.
Sa kardad, sest sõna neeger ei tohi ju kasutada.
Sa lased neegril pähe kah istuda, peaasi et jama ei tuleks.

Mingi aarialase teema ei puutu üldse siia.

Või nojah, tänapäeval see neegrimusa nii popp et mis ma ikka siin seletan...tänav täis valgeid kohalikke neegreid.

Edu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 12, 2019 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub küll uskumatu aga Vb siiski on selles loos midagi õpetlikku. Sõna on vaba ja mõni aeg tagasi üks inernetitroll ütleski ühele “neegrile” igasugu asju, pealeselle oli veel nii äksi täis, et läks kohale ja lubas asja selgeks teha: https://m.youtube.com/watch?v=aflkKR43IHo
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Kirjandus Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: