Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus seadus

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Loe enne kui otsima lähed!
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ahto95



Liitunud: 7 Juun 2018
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 10:49 pm    Teema: Uus seadus Vasta viitega

Tere! Kust leiab uue detektoristide seaduse ,mis jõustus 2018 aasta alguses.? Mis kitsendusi see endaga kaasa tõi hobidetektoristile? Ette tänades!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik on ju siin foorumis olemas.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 11:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mil.netis presenteeritud zetoon on mereväelase oma. Reeglina olid need materjalist,mis ei roosteta.Vask,messing,roostevaba. Kuna on terve siis on isik teadmata kadunute kirjas.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ahto95



Liitunud: 7 Juun 2018
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kõik postitused veelkord üle,aga uut seadust need kahjuks ei kajasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

No vaata teemat"Muinsuskaitse ja arheoloogia".
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ahto95



Liitunud: 7 Juun 2018
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2018 12:18 am    Teema: Vasta viitega

Thanks,man!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aardekütt



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2018 5:41 pm    Teema: Re: Uus seadus Vasta viitega

Ahto95 kirjutas:
Tere! Kust leiab uue detektoristide seaduse ,mis jõustus 2018 aasta alguses.? Mis kitsendusi see endaga kaasa tõi hobidetektoristile? Ette tänades!



2018 pole midagi jõustunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kunn



Liitunud: 10 Sept 2017
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2018 7:01 pm    Teema: Re: Uus seadus Vasta viitega

Aardekütt kirjutas:
Ahto95 kirjutas:
Tere! Kust leiab uue detektoristide seaduse ,mis jõustus 2018 aasta alguses.? Mis kitsendusi see endaga kaasa tõi hobidetektoristile? Ette tänades!



2018 pole midagi jõustunud.


Tere.Otsustajatel pikad puhkused ees ,võibolla hakatakse sügisel arutama.
Selleajani vanaviisi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2018 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tulnud neil välja sellest pusserdisest midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FlyLikeAG6



Liitunud: 1 Jan 2018
Postitusi: 160

PostitusPostitatud: Püh Juul 22, 2018 9:47 am    Teema: Vasta viitega

See uus MK "eelnõu" on koššer ja hobuseunenägu! Sellega on kõik üteldud. 😊
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2018 1:56 pm    Teema: Vasta viitega

Keegi ei peaks kurvastama, see punt lollakaid ei põe, ei häbene ja ei jäta, nemad esitavad riigikogule enam-vähem üht ja sama nägemust juba aastaid ja juba aastaid lükatakse see tagasi. Küllap me näeme neid sellesama üllitisega vehkimas õige pea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Juul 23, 2018 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Muidugi ei põe!
Mu siiski päris pika ametnikustaaži juures olen selliseid järjekindlaid näinud. Osad tulid sügisel, teised kevadel. Probleemid olid alati ühed ja samad. No näiteks:
1. Naaber värvib seinu happega ja see imbub läbi seina tema poole.
2. Kurjad naabrid lasevad läbi seinakontakti mürkgaasi.
3. Kiip peas undab.
4. Kas ei saaks tema hukkunud meest välja kaevata- asi pole õige, enne surma oli ju elus.
5. Õde (nii 80-nene) käib öösel maja katust lõhkumas ja on osav- nii kui vaatama minna, kohe on kadunud.
6. Alaealised kollastes jopedes käivad aknast teda piilumas. Neljas korrus...
Jne...
Aastast aastasse samad inimesed ja samad lood.
Ka olmes, mitte kabinetis olen kohanud, nt seda, keda "kollastes jopedes alaealised" piilusid. Kord oli ta peale südaööd toidupoe ukse taga prõmmimas, argumendiks oli, et ta soovib vaalapoega osta ja juhataja teab ja tuleb kohe.
Teine kord vestles ta prügikastiga ja väitis, et ma olen lollakas, kui tundsin huvi, mis teoksil, kuna ta vestleb Tšeburaškaga ju, pime olen või!

Ma siinkohal tooksingi järjekindluse ja kindla usu baasil võrdluse. Ka luulud hauaröövlitest läbi aastate ei erine prügikast-tšeburaškast, sest see inimene tõepoolest nägi ju Tšeburaškat, mitte prügikasti, ka uskus kohaleruttavat poejuhatajat ja seda, et ostab vaalapoja.
Kusjuures- tegemist oli kaine inimesega narko- alkoteema mõistes.
Ei viitsi selliste seisundite tekkemehhanismi ja hallukate tõenäosust seliistel puhkudel siinkohal seletama hakata, kuid kui sellised seisundid on menetlevatel ametnikel, siis on miski nagu valesti vist.
Või ei ole?
Või kui sellised seadusi käkerdavad?
Minu meelest on ikka midagi nihu...
Uskumise ja nägemisega lihtsalt on nii. Kord kutsus naiskodanik appi ja kui kohale jõudsin, avanes järgmine vaatepilt: Mees, keda ma kui vallakodanikku muidugi tundsin, seisis mu ees nõukaarmee sinelis, millelt oli miskipärast krae puudu. Jalas olid mingid töösaapad, aga valesti, no parem vasakus jne. Käes oli Hiina päritolu, äärmiselt ebakvaliteetne õhupüss. Korter oli barrikadeeritud, mööbel oli akende ette lükatud.
SNAIPRID! Kõikjal on snaiprid, aga ta peab ju lennujaama saama!
Et miks lennujaama?
Tšetšeeniasse läheb kohe lennuk! Ta peab ju minema! Aga snaiprid!
Kusjuures- vana oli muidu tõeline sitapea, polnud ta kunagi sõjas käinud, kuid iga kord, kui end segi jõi, siis oli kõikides sõdades käinud.
Seekord oli asi aga päris hull.
Teatavasti tahtevastaselt ravile ei panda ja ma sain ta 10-neks päevaks arestimajja, naine kirjutas avalduse, et tuli kallale. KarS § 262 eest kohtunik määras, olles muidugi asjust teadlik. See normaalne ja mõistlik kohtunik on nüüd pensionil, muide.
10 päeva on paras aeg, et mees kaineks enam vähem saaks, kambris on seltskonda, sööb ka jne. Meditsiin oleks lihtsalt saatnud meid, nt Riiga. Wismari on tasuline ja väga tasuline.
Muide- vana oli peale seda aastaid kaine.
Aga hallukad ongi sellised- näed snaipreid, elevante, tee äärekivid tõusevad maast ja lendavad sinu poole, pole välistatud ei marslased ega mustad pantrid.
Ma olen hallukate käes tegelasi näinud ikka üksjagu.
Kuid neile vastu pole mõtet vaielda, ikka "viime kohe lennujaama", "ma tean, ma näen ju ise ka..." jne.
Ehk siis tasuks minna ja öelda, et muidugi röövime haudu ja teema muid kõlvatuid tempe, sest kui ikka hoog peal ja vastu vaidled sellistele, siis saavad tigedaks, püüavad põgeneda, on endale ja teistele ohtlikud vms.
Mõista tuleb ehk?

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Holt



Liitunud: 26 Dets 2017
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2018 6:05 am    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Holt (Nelj Juul 26, 2018 7:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2018 6:23 am    Teema: Vasta viitega

Ei ole sellest ka kasu midagi,kui kõik ausalt ära räägid. Ma olen ,seda juba pikemat aega proovinud. Räägin ju kogu aeg,et mina olengi see,kes kirikute aedades detektoriga labida sügavusi auke kaevab. Räägi palju tahad,segama ei tule keegi. See võib muidugi tuleneda sellest,et kaevan öösiti ja siis ametnikud magavad. Äkki seepärast ei tulda segama. Kui nad lõunaks tulevad auke pildistama siis magan jälle mina,sest öösel töötamine väsitab ära. Peab vist päeval kaevamaise ette võtma.
Mingeid tulemusi siiski on. Suur protsent arheolooge ja muinsuste kaitsjaid mind miskipärast ei salli. See jälle paneb mõtlema,et tõe rääkimine ei ole neile mitte meele järele. Igal juhul on nii,et enam ei oska kuidagi toimetada.
Väga kahju muidugi,et seda uut seadust vastu ei võetud. Oleks palju nalja saanud. Loodan,et järgmisel korral ikka läheb läbi.

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Holt



Liitunud: 26 Dets 2017
Postitusi: 26

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2018 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Holt (Nelj Juul 26, 2018 7:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2018 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ega see pole varastamine. See on privatiseerimine,mis veel edasi kestab. Ja lohutuseks võib öelda,et ega kõik seda kultuuripärandit ei varasta. Kõik ei saa lihtsalt pärandile ligi. Mõned varastavad dollareid ja Eurosid ka. Aga ,kuna nad varastavad palju siis saab varastatut jagada. Ja nii ei juhtugi midagi.
Seda kultuuripärandit nii palju varastada ei kannata. Seega ei saa seda ka eriti jagada. Aga pärandile leiab alati mõjukaid ostjaid ja just seepärast ongi vaikus. Eriti siis,kui pärandit odavamalt müüakse.
Kontrollimistest e. revisjonidest ka. Alles virutati Võrumaa muuseumist medalid ära. Vahetati lihtsalt odavate Hiina koopiate vastu. Ja mitte keegi ei märganud. Ka kontrollijad mitte. Mis viga varastada. Ammu oleks aeg üks tõsine revisjon teha ja vargad puuri panna.

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2018 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Pmt on ametnikud hulluks läinud või siis hulludena sündinud kõikides ametkondades.
Nt Maanteeameti "taburetiinsenerid" lasevad igal nädalal välja vähemalt ühe uue nõude ülevaatuspunktidele.
Näiteks:
Vastavalt registritunnistusel näidatud mõõtudele tuleb sõiduk nende kontrollimiseks üle mõõta kasutades... noh, mida? Joonlauda? EI! Mõõdulinti? EI! Vot loodi hoopis. Ju mõni tibin on näinud joonlauaga loodi.
Nii- teil on kolmas üksik pidurituli tagaaknal ja tagaaken on tehases toonitud. Hästi- minge nüüd kirgast tagaklaasi otsima, sest kehtestatud nõuded keelavad piduritule varjamist mistahes valguse läbilaskmist takistavate materjalidega. OV ehk ohtlik viga ja sitta te sõidate sellega- eeskiri on eeskiri!
Peale kaamerate paigaldust nad lausa kontrollivad kabinettides selle nõude täitmist.
Aga- see pole veel kõik!
Ühel kaubikul on vaadeldav ka kolmas VIN kood, mis on rattakoopas kõige suurema sopakoormusega kohas siis. Nüüd meeldib kabinetis kontrollijatel ekraanilt vaadata, kas ikka ülevaataja poeb porisesse rattakoopasse ja puhastab VIN koodi kohta terasharjaga. Ja jumal hoidku, kui rooste seal on agar olnud- mitteloetava VIN korral ei tohi sõidukit ülevaatuselt läbi lasta! Mis sest, et see veel kahes väga loetavas kohas on. Liiklusohutusele ju fataalne, kui seda ei näe!
Ülevaatajatel on silmini ja nad näitavad kaamerale, ehk siis kontrollijatele keskmist sõrme- ju tuleb vallandamislaine ja asemele võetakse kabinetielukate sõbrad ja sugulased, kes siis sõidukiomanikud ja juhid surnuks pedereerivad.
Pmt augustiks on plaan viia ülevaatused selliste töötulemusteni, et kordusülevaatuste % oleks vähemalt 40%. Sellega oleme siis EU-s esikohal ja ületame teisi vähemalt 50% võrra- kord kohe majas...
Sellised asjad juhtuvad siis alati, kui peast haiged saavad asjade üle otsustada.
Alati!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dzoods



Liitunud: 19 Apr 2017
Postitusi: 36

PostitusPostitatud: Reede Juul 27, 2018 4:19 am    Teema: Vasta viitega

Et kui nii siis tuleb sellele põrriautole üle minna. Hetkel ei nõuta lube ega ülevaatust. Häirivaks võib osutuda see, et õlut mahub vähe peale ja selle toomisele kulub üks tööpäevake ära!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Loe enne kui otsima lähed! Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: