Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uus muinsuskaitseseadus
Mine lehele Eelmine  1, 2

Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Muinsuskaitse ja arheoloogia
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Insup

PostitusPostitatud: Nelj Mai 17, 2018 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Hoov peaks puhas olema jah, jube kehva on hundiratast või tiritamme teha kui igasugu risu jalus on, pallimängust rääkimata. No ja milleks valem, rahale on ainult nimi vaja mõelda, pane näiteks Kulgcoin ning las aga hakkavad kaevandama nii mis mühiseb ja vastane olla on ka kehv variant, peab olema ikka selle poolt mis kasulikum on või mis on juba voodis.
satakas

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Kulgeja kirjutas:
Muidugi ära loe- see väsitab...

Tead, sellega on tõesti nii, et mõni autor on lihtsalt loetamatu. Näiteks John Grishamit loed mõnuga võõrkeeles aga kui Brežnevi üllitisi emakeeles trükiti...kuulukse, et üle kahe sõna jaksanud vaid Rüütel lugeda.

Kulgeja kirjutas:
Ehk siis- ma ei võta osa kui rumaluste kirjutamist jätkad.

Jah, eks me kõik mõnikord kirjutame mõne rumaluse kokku aga näe, mina tõin sinu rumalused ilusasti esile. Viisakaltki, ilma neid otse rumalusteks nimetamata. Küsisin ja viitasin vaid. Aga mida sa vastuseks tegid? Hakkasid minu pärast suuri ja tähtsaid sõnu puhuma ega suutnud ühtki mu rumalust eraldi esile tõsta.

See on ju lausa ebaõiglane! Niimoodi mina võingi lauslolliks jääda! Aga teps mitte ei taha!

Nii, et ära sa siis häbene! Räägi ikka otse ära, mille poolest teine loll on, Eksju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Neljas ratsanik

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2018 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ega loll olla pole just hea.See on selge. Kuigi ma sataniste just selliseks pean. Aga see on ainult minu arvamus.
Hea Satakas! Ole kena mees ja leia saatana kummardamise kõrvalt tibake aega ja seleta mulle pimedusega löödud inimesele lahti,kuidas riik saab reguleerida minu kinnistul detektori kasutamist?
Ja veel! Olete mil.neti kasutaja. Seal esineb moderaator Kriku.Arheoloog ja puha. Täna üks inimene küsis leitud EM-i kohta infi. Õppinud arheoloog,kes peaks meid koolitama oli kindel,et tegemist on maa või lennuväega.Tegelikult on EM mereväelase oma. Ja sellised algatavad seaduseelnõusid.

FlyLikeAG6

PostitusPostitatud: Püh Juul 15, 2018 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Neljas ratsanik kirjutas:
Mitte uut seadust pole vaja teha vaid üks teatav amet tuleks laiali peksta ja uuesti kokku panna.Sedakorda sellistest inimestest,kes mõelda suudavad ja nii palju ei valeta.
Mis puudutab igasuguseid detektori koolitusi siis selle korraldajad tuleks vangi panna. Ja sinna tuleb nad panna seepärast,et kasusaamise nimel on loodud müüt nagu detektori kasutamine on keelatud.See asjaolu aga sunnib huvilisi koolitusel käima. Sellise kuvandi loomine on kelmus. Müüakse õhku.

100 protsenti nõus sinuga! See ongi kelmus, ning müüakse(või vähemalt üritatakse) õhku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja

PostitusPostitatud: Püh Juul 15, 2018 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

See totrus lükati täies mahus tagasi- ega nii rumalad, kui MK "seadusetegijad" pea siis teised olema.
Asi oli muidugi koomiline, aga ma ei saa seda valgustada, muidu veel õpivad, las pigem jäävad rumalateks edasi.

Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Muinsuskaitse ja arheoloogia Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum