Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"HEAOLUÜHISKOND"

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2018 5:47 pm    Teema: "HEAOLUÜHISKOND" Vasta viitega

Ja nad kelgivad, et vallutavad mängeldes vajadusel Venemaa ja kaitsevad poolt Euroopat!?

USA-s võeti vastu otsus, et inimene tohib ise oma sõidukit tankida- rahvas reageeris nii:

„Pole hea mõte. On hulk põhjuseid, miks tarvis on abilist. Üks näiteks see, et neil on ju tööd vaja. Paljud inimesed pole suutlikud ega teadlikud selles osas, kuidas kütust tankida või kuidas seda õigesti teha. Pealegi ei taha ma minna tööle kütuse järgi lehates, kui seda mu kätele või riietele satub. Väga halb mõte.“

„Sattusin ükskord peaaegu kitsikusse, sest ma ei teadnud reisil olles, kus mu auto tankimisava asub. Ma polnud kunagi mõelnud paagi taha vaadata. Ka on ise tankimine ülehinnatud.“

„Olen elanud terve elu selles osariigis ja MA KEELDUN ise kütust tankimast. Pidin seda ükskord Californias venda külastades tegema ja sain peaaegu surma. See on toiming, mida tohiksid sooritada ainult kvalifitseeritud inimesed. Kavatsen sõna otseses mõttes parkida tankuri kinni ja oodata, kuni keegi mu paagi täis laseb.“

„Ma isegi ei tea, KUIDAS kütust tankida ja ma olen 62-aastane, põline oregonlane. EI, AITÄH! Ma ei taha bensiini järgi haiseda.“

„Ei! Puuetega inimesed, vanurid ja väikeste lastega inimesed vajavad abi. Rääkimata sellest, et pead autost väljuma, möödujad ümberringi ja sul pole turvaline olla. See on väga halb mõte. Grr.“

„Mu ema juhib hästi autot. Aga tal on artriit ja seepärast oleks tal võimatu ise tankida. Mina lähen kell 5 hommikul tööle. Hommikuti pole just palju inimesi tankurite juures. Ning jah, ma ei tunne end ise tankides turvaliselt. Kuritegevus on minu elupaigas naeruväärselt kontrolli alt väljas. Rääkimata sellest, kui on külm või vihmane. Nii et aitäh kõigile, kes selle muudatuse poolt hääletasid. Olete ära võtnud kena luksuse, mida enamik meist nautis. Pluss kõik need töökohad. Autokütus ei lähe odavamaks.“

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Killkoll



Liitunud: 19 Mai 2017
Postitusi: 28
Asukoht: Ikka siin

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2018 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sellistele üks korralik NSVL korraldada ja maailma rahvastik väheneb iseenesest 40%.
Kas ka meie tulevik kui nii edasi läheb? Muide nupumehed - tehke üks ÄPP mis tangib ja mured murtud kui aku täis loomulikult.

_________________
Kopaga läbi elu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2018 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

A,kes rehvi vahetab?
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2018 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mis see sinu asi on, ah, kes tahab, küll see vahetab. Ma võin kõik su rehvid viina vastu vahetada, kui tahan, sulle ei anna lonksukestki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2018 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

See pole miskit! Nõrk! Viin, rehvid jms...
Vot üks mees olla sugu vahetanud! A tema andvat kõikidele nüüd.
Mitte viina.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2018 12:03 am    Teema: Vasta viitega

A,kes siis lonksu saab?
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2018 2:54 am    Teema: Vasta viitega

Elust enesest ja mitte ammu: Vend võttis enese juurde elama oma naise vennapoja.Kooli ajaks. Läksid ise keset talve kolmeks päevaks ära. Seletasid poisile,et ,kui külm hakkab siis puud on ahjus.Küta maja ära. Tulid tagasi.Maja külm. Vend voodis teki all ,karva müts peas.Vend küsib,et kas tikku ei osanud tõmmata. Sell kraabib telefoni ja seletab,et sa ju ei käskinud,
Alles hiljuti: Auto küttefilter jooksis kinni.Mootor komistas ja siis tekkis kapoti alla mingi imelik jorin.Kiirus kukkus maha jne. Läksin esindusse.Seletasin asja ära.Filter pandi uus.Tore. Siis räägiti pahupoolest ka.Turbo on koomas ja vahetus on 7,5 kilo. Et teevad ära. Sõitsin sõbra juurde kanali peale.Võtsin põhja katte ära ja selgus,et turbo lõdvik on lihtsalt toru otsast ära.Panin tagasi ja kõik korras.7,5 kilo jäi alles. Oleks ma muidugi Ameeriklane olnud oleks keegi 7,5 kilo saanud.Aga ma ei olnud.
Edasi: Potensiaalne väimees õpib Vana-Võidu ametikoolis.Automehaanikuks. Sõidab diisel Passatiga. Ei hakka eelnevat kirjeldama ,mis häält see auto paar nädalat enne koolemist tegi.Millele ma tähelepanu juhtisin. Aga mina olen vene aegne inimene ja need on tänapäeva mõistes lollakad. Asi lõppes nii nagu prognoosin.Tuli remont.Tüüp küsib muttrit nr. 8. Tegelikult selgus,et mutter oli nr.5.Võti oli 8. Mida kurat koolis tänasel päeval inimesed õpivad?

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Martin



Liitunud: 24 Apr 2017
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Püh Jan 07, 2018 8:44 am    Teema: Vasta viitega

Neljas ratsanik kirjutas:
Aga mina olen vene aegne inimene ja need on tänapäeva mõistes lollakad.


Need kõige õigemad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2018 8:55 am    Teema: Vasta viitega

Rootsi "heaoluühiskonna" parim, st kõige värskem klass võtab asja ikka päris tõsiselt:

Bosnia prokuröri Goran Glamocanini sõnutsi on Rootsi peamine turg illegaalsele relvamüügile Balkani piirkonnast.

Glamocanin esines oma avaldusega pärast järjekordset plahvatust Malmös läinud nädalavahetusel.

Prokuröri sõnutsi, kes on hetkel ametis 20 inimese kohtuasjaga, keda süüdistatakse katses sõjarelvi riigist välja toimetada, olid praktiliselt kõik kõnealused relvad teel Rootsi, vahendab Aftonbladeti uudist Breitbart.

“Meile praegu teadaoleva informatsiooni alusel on Rootsi turg kõige atraktiivsem Euroopas, kuna nõudlus on kõrge.”


Nagu on tunnistanud endine organiseeritud kuritegevuses osaleja, on käsigranaadid Rootsis kergesti kättesaadavad ning neid võib osta tühise 1000 Rootsi krooni eest tükk.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2018 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ta oli Eesti kaitseväes ja käis kusagil Euroopas õppusel. Neil oli seal siis metsalaagri esimene päev. Meie poisid olid oma varustusega ka seal ja hakkas lõunasöögi aeg lähenema. Poisid panid katelokid vett täis ja vaatasid ringi, et kus provianti antakse, et hommikul “suhhoipajokki” (kuivmoon) ei saanud – ju nüüd tuuakse. Ootavad ja ootavad, vaatavad ja vaatavad… Ei midagi. Küsivad kohalikelt, et noh, kus on makaronid, kus on konservid? Need vaatavad Eesti poistele imelikult otsa, et ajavad mingit jura. Siis hakkas kuulduma mootorimüra. Ja mis sa kostad – metsa sõitis hamburgeri- ja hotdogi-putka! Kohalikud võtsid ilusti sappa ja nii toimuski metsalaagris toitlustamine. Eesti poisid küsisid, et mis te siis teete, kui kotletiputka vaenlase kätte langeb või miini otsa sõidab.

“Siis me läheme lähimasse kohvikusse või restorani ja sööme seal kõhu täis. Komandöril on tšekiraamat kaasas, ta kirjutab kohaomanikule tšeki välja ja riik maksab meie söögi kinni.”

“Aga mis te siis teete, kui see söögikoht on purustatud?”

“Siis me läheme järgmisesse.”

“Aga kui see on ka puruks lastud ja üldse enam ühtegi töötavat kohvikut, sööklat, restorani ei ole?”

“Eeeiii…. Selline asi ei saa ju juhtuda…” vaatasid kohalikud meie omadele nagu totratele otsa, “kusagil ikka mingi koht lahti on.”

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2018 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

40-aastane naine lahkus “eriti viimase paari-kolme aastaga” ohtlikuks muutunud Rootsist ning elab nüüd Ungaris, mis on “kõige ohutum” koht tänu oma seadustele ning otsusele mitte lasta sisse moslemitest migrante.

Meditsiinitöötaja, kelle ema on ungarlanna, rääkis kohalikule meediale, et kuna Rootsis pole inimestel “mingit kaitset” ning kui midagi juhtub, “ei tule politsei isegi välja,” siis lahkuvad seal tema teada päris paljud inimesed, sõbrad ja tuttavad – ka lastega pered.

“Päise päeva ajal ei saa Stockholmis metrooga sõita, sest migrandid ahistavad seal seksuaalselt naisi ning keegi appi ei tule,” ütles ta, meenutades end kord isiklikult appi hüüdvat – kurtidele kõrvadele, sest kõrvalseisjad kardavad nuga saada.

Õnneks pääses ta tookord joostes põgenema, aga kõigil nii hästi ei lähe.

“Kohvikus istudes võib samuti keset päeva juhtuda, et sisse tormab 5–6 migranti, 15–16 aastasi, kes sind noaga ähvardavad,” et võtta ära näiteks mobiiltelefon ja käekott.

Naise sõnutsi on kohalikel raske tööd leida, kuna ametiposte pakutakse eeskätt sisserännanutele. “Mul oli raske haiglas tööd saada,” aga kui see tal lõpuks õnnestus, siis selgus, et “ligikaudu 80 protsenti kolleegidest on migrandid, moslemid – arstidest õdedeni, igal pool…”

“On see Stockholmis?” küsis ajakirjanik.

“Jah, Stockholmis, ja see on väga kuulus ülikooli haigla, Karolinska ja Danderydsi [haiglad], ja paljud Rootsi arstid ei leia kodumaal enam tööd – neil tuleb Norrasse minna.

Ja paljud rootslastest õed lähevad haiglast töölt ära, kuna isegi tööl ahistatakse neid seksuaalselt.”

Kõige hullem on see, et kõik need asjad vaikitakse maha ning muu maailm ei kuule sellest midagi: “Kohapeal ainult teatakse neid asju.”

Kui ajakirjanik mainis, et Ungaris ja Euroopas teatakse ilmselt vaid Stockholmis toimunud veoautorünnakust, kinnitas naine, et “kogu maal juhtub kogu aeg rohkem” kohutavaid asju.

Talle tuli kohe meelde, et “eile lasti Göteborgis päise päeva ajal tänaval maha kaks meest. Teie siin ei kuule sellest midagi.”

Mõnda aega tagasi kimasid paar migranti oma motikatega ühes linnas ringi ja pildusid uulitsaile lõhkaineid, meenutas naine. “Inimesed kartsid, keegi oleks võinud viga saada.”

Kui politseisse helistati, saadi vastuseks, et kohale ei tulda ning “meil on tarvis neid mõista – nad on ju sõjast räsitud maalt meile siia tulnud… Laske neil olla ja minge kusagile peitu, kauplusse või kohvikusse.”

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2018 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Hea,et siin neid pagulasi nii vähe on. Oleks rohkem siis kindlasti roniks teised põllule ka muinsusi jõhkralt kontekstist välja rebima. Ega sihukesi ei saa koolitada ka. Mauri ja Nele neile ka midagi öelda ei julgeks,sest see oleks rassiline ahistamine. Siin on ikka hea elada,muinsused kõik meie.Muud kui aga rebi kontekstist välja.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2018 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Hakake harjutama ja harjuge- lumememmed keelatakse ära, sest need on šovinistlikud (memm) ja rassistlikud (valged).
Lahendusena pakutakse transgenderporilast, vene keeles võib ka grjazjevik öelda.
Siinkohal ei saa jätta mainimata, et nimetuse "transgenderporilane", mõtlesin eestikeelse vastena mina välja- enam poliitkorrektsem nimets olla ei saaks.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.


Viimati muutis seda Kulgeja (Teis Märts 20, 2018 9:42 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2018 12:06 am    Teema: Vasta viitega

Ilus ju.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2018 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mis ta ilus pole, kül ta juba on, aga must ju raibe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kontra



Liitunud: 22 Sept 2017
Postitusi: 34

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2018 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kutuurkihist memm. Panite ka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2018 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Šovinistisiga! Mis kuradi memm? Peksa saad oma memme käest!
Transgenderporilane!

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2018 9:14 am    Teema: Vasta viitega

Mille vastu see muidu ka aitab?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2018 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Ikka selle vastu! KAPO kodukal ju kirjas! Aitab maailma paremaks muuta ju!

Paremäärmusluse ideoloogia põhipunktid on:

avalik ja otsene rassism
valge rassi ülimuslikkuse propageerimine
seksuaalvähemuste vihkamine
ühiskonna probleemide põhjusteks peetakse mõnda ideoloogilist või maailmavaatelist suunda ja etnilist või rassilist „vandenõud”.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2018 9:44 am    Teema: Vasta viitega

Poleks uskunudki, ise sihuke väike aga teeb nii suuri asju.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Märts 21, 2018 10:03 am    Teema: Vasta viitega

Me kirjutame juba kollektiiviga projekti, et neid kõikjale tegema hakata ja valmimas on ka seaduse eelnõu, mis muudab need koduaedades, kortermajade ees, asutuste ees jms kohustuslikuks, et väljendada meie rassiviha ja muude koledate iseloomujoonte puudumist.
EAS paneb kindlasti õla alla. nad olid vaimustatud, LGBT omad teevad Metsaga paberid korda ja kõikide eelduste kohaselt saame ka Sorosepapi käest hunniku pappi.
Muidugi on vaja kõigepealt juhatusele osta korralikud sõidukid ja teha kokkulepped Eesti Töötukassaga, et sealsest tööklubist tasuta tööjõud saada- kaua nad ikka tööharjumuse tekitamiseks koerasitta ja konisid korjavad- las tegelevad millegi loomingulisega.
Ma käisin endale eile juba garderoobi otsimas- leidsin, et ega Hugo omadest paremat klassikalist ülikonda ikkagi pole, kingadega tekkisid esialgu kõhklused- neid on nii palju.
Krokodillinahast portfelli tellisin ka ära.
Vot nii mehed- õppige! Nüüd pappi tuleb kui muda kohe, sõna otseses mõttes muda.
On veel korrektselt vormistamata standardid, et kui kõrged, kui jämedad jne. Lõuna Eestisse tuleb muidugi materjal tellida, sest sealse pinnase kasutamine on välistatud- me ei propageeri kommunismi, ei ole Kremli puudlid, Putini partjankad jms! Sealne pinnas läheb ju päikese käes punaseks.
Võimalik, et tellime materjali üldse sõbralikust Ukrainast, kuna sealse mustmullavööndi muld on palju mustem kui meie oma. Tramspordi osas loodame riigi abile.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2018 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Saksa liidumaa siseministri silmis on noarünnakutes süüdi ohvrid?

Viimase paari aastaga on Saksamaal oluliselt sagenenud noarünnakud ning kohaliku meedia teatel näevad politseinikud trendis “tugevat seost migratsiooniga.”

Läänepoolse Nordrhein-Westfaleni liidumaa siseminister Herbert Reul leiab, et probleemil võib olla lihtne lahendus.

Tema arvates “tuleb kodanikel tundlikumad olla olla. Teil ei ole ju ilmtingimata tarvis lasta inimestel enda lähedale tulla.”

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Apr 08, 2018 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

VANA HEA INGLISMAA

Isegi üheksa-aastased lapsed löövad kaasa Londoni tänavajõukude mängus Scores, kus punkte saab pussitamiste ja muude kuritegude eest – mida julmemalt tegutsed, seda rohkem edasi liigud, kirjutab Mail on Sunday. Tänavu on Londonis tapetud juba vähemalt 56 inimest, suur osa neist pussitati surnuks. Vigastatuid on sadu.


„Mida rohkem sa punkte saad, seda kõrgemale tõused jõugu hierarhias. Mõneti meenutab see sõjaväge, kus liigud samuti auastmelt auastmele,“ kinnitab endine jõuguliige Chris Preddie, keda kuninganna autasustas noorte kurjategijate õigele teele juhtimise eest. Tema sõnul ei pruugi lihtne pussitamine veel kuigi palju punkte anda, nagu ka näiteks telefoni käest võtmine või jõuga motorolleri ära ajamine. Aga kui näiteks lööd noaga näkku, kuhu jääb eluks ajaks arm, või virutad pussi käepidemini kõhtu, saad punkte juba rohkem. Mõrvast rääkimata. Ning punktikogujail on veel üks eelis – mida edukam oled, seda kergemini tüdrukutele ligi pääsed.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2018 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Eelseisvatel Belgia kohalikel valimistel seab erakond Islam oma kandidaadid üles 28 omavalitsuses ning soovib kehtestada islamiriigi, kus naised ja mehed peavad sõitma eraldi bussides.

Tõenäoliselt loodab Islam edule rikkalikult moslemitega asustatud piirkondades nagu Brüsseli linnaosad Molenbeek ja Anderlecht, kus neil mõned esindajad juba valituks on osutunud, kirjutab kohaliku meedia põhjal Breitbart.

“Meie eesmärk on sajaprotsendiline Islamiriik,” ütles Islami laekur ja Anderlechti volikogu liige Redouane Ahrouch.

Anderlechtis bussijuhi ametit pidava Ahrouchi sõnutsi on paljud naised talle kurtnud, et mehed ahistavad neid seksuaalselt ja käperdavad.

Seepärast tahab tema ühistranspordi niiviisi korraldada, et naistel on oma bussid.

Sellise seisukoha suhtes on kriitiline Belgia riigisekretär varjupaiga ja migratsiooni küsimustes Theo Francken, kes ütles: “Naistel ei ole šariaadi maailmas õigusi. Ja see algab eraldi ühistranspordist. See Islami partei tekitab minus tülgastust. See on Euroopa peale sülitamine.”

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: