Eesti Detektoristide Foorum 2.0 Eesti Detektoristide Foorum 2.0
edfoorum@gmail.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ürituse tagasiside
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Inimesed helistavad ja on mures. Väike-Maarja ümbruses on nähtud liikumas pikajuukselist vanamehepässi, on omale jõulupuu soolde pistnud ja väidab, et on jõulusokk. Ähvardab pererahvast pinpointeriga ja lubab ürituse korraldada, kui kohe head paremat lauale ei laota. Ega laotakse ju ka, kussa pääsed.
Kõnnaku ja roppude tätoveeringute järgi arvatakse et on Kulgeja kaksikvend.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Ütle oma totakatele sugulastele, kes sulle helistavad, et Kulgejal polegi kaksikvenda- küll aetakse teda tihti segamini Lääne- Harjus elava vanamehepässiga, keda Kabeliks kutsutakse. Nad olla rahva sõnul väga sarnased. Võimalik, et sugulased ei usu oma silmi?
Kabelil on aga haiglaslik pinpointeripelgus- seega on asi kahtlane, kas see ka tema olla võib. Kabelil on ka kõverad jalad ja lohisev kõnnak, Kulgeja on sirge ja nooruslik mees.
Seega on alust arvata, et lahti on pääsenud Järsist üks mees, kes on paruka pähe pannud, temal on küll komme kamandada ja esineda isikuna, kel on üleloomulikud võimed ja laialdased volitused lisaks- temale meeldib küll külast külla ja perest peresse käia, kusjuures lunimine on mehel ammu selge- ta käis Eesti Aferistide Seltsi lunimisekoolitusel lausa.
Ja Kabel- ära ole kade, et mul nii ilusad pildid majapidamises on- sina pead leppima selle prokuröri nimekaimu omadega.
Ja muide- ma olen otsustanud selle maali, mille ees sa pidevalt mül külas olles lummatult jõllad, maha müüa, aga ikka hullu papi eest, seega pane oma majale hüpoteek ja võta laenu kui ära tahad osta. No selle akti ja lausa lamava akti, mis on sinu lemmikstiil.


_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Üks Kulgeja kaasvõitleja 90-nendatest, endise nimega Batja, reisib jällegi ajamasinaga siiamaani Järvamaa kandis ringi, nime tänapäevastas küll ära ja kutsub ennast nüüd Ahtoks: https://m.youtube.com/watch?v=VSGoT1CK9wI
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vale väide! Batja nimi on Mihkel tegelikult. Mustakalt. Tema on see õige Batja 90-nendatest.

https://reporter.postimees.ee/3518053/kodutu-soomes-vargil-kaimine-on-nagu-lumme-ksta-span

Oli kunagi mõistlik vana, aga jõi end segi. Kord 1978 augustis või septembris paarutas meie ärandatud mossega Kallokas teelt välja ja me käisime Batjaga kombainerit välja ajamas, vaatasime, ühel kombain kodus- sellega tõmbasime mosse välja ja paarutasime Tallinna tagasi.

See Insupi video oma on mingi hale vend.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2017 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

No vend on vend, Alekandudel olid näiteks ainult õed Tihedad.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2017 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

No,muide! Mida Te siin lõhverdate? Midagi asjalikku pole rääkida? Tra. tuleb siis jaht või ei tule?. On siis seal kiriku aias või ei ole? Kaua ma seda kaevu ühest kohast teise vean? Otsustage siis kord ära kus kohas tuleb?!. Tagasisidet oodati? Oodati. Nüüd juba piisavalt antud.Mis viga? Head üritust tuleb aegsasti ette valmistama hakata. Vaja ajakirjanikud kohale kutsuda.Pakun neid,kes teevad kaastööd nii kuumale ajakirjale nagu "Detektoristi Leiud".Siis peab kutse saatma veel Annionile ja Maurile. KAPO tuleb ise. Insup lubas kopra liha tuua.Need tuleb ka enne kinni püüda. Kabel ja Kulgeja lubasid ennast kiilakaks ajada.See kõik võtab aega. Et,siis kus ja kunas?????
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2017 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Minul ennast kiilakaks tõmmata pole plaanis! Kabel soigus küll, et ma selle maali eest liiga palju tahan ja peab oma perseni juuksed parukategijale müüma.
Aga maal on ka seda väärt! Igasugused Okkad ja Subbid sellist juba ei tee ja isegi mitte Freud, mitte see Sigmund- ma mõtlen ikka Lucian-i, kes tõeliste rõvedustega hakkama on saanud ja kelle vaalade kõrval see ühetissiline on tõeline kaunitar.
Kokkutulemise asi on muidugi kahtlaseks kiskumas, sest kutsuja on tuntud mees- kord kutsus kõik kokku ja saatis kellegi põllumaad üles kaevama- oli talumehega kokku leppinud nii, et sehvid linnast tulevad käsitsi kaevama, et ökovärk või miskit nii... Võttis külamehelt papi ette ja ise üritusele kohale ei tulnud. Mehed kaevasid terve päeva sõnnikust põldu läbi, aga konteksti polnud üldse olemaski.
Ajakirjanikud võiksid küll tulla, aga "Kultuur ja Elu" omad olgu ka kohal- Annion räägib pikalt kultuurist ja mõni arheoloog oma sitasti elatud mõttetust elust.
KaPo-ga on asi selge- nemad on enne meid kohal.
Kopraga on asi ju tore- mina tahaks peale suitsuliha ka korralikult tehtud smoorungit kartuliga! Smoorungisse tuleb ploome ja rosinaid ka panna lõpus- siis on eriti hea. Ja suhtuda tuleb koprasse kui jänesesse, kes sama rasvane kui lammas on- siis saab OK söömakorra.
Nõrega laseme need projektikirjutajad-rahalahustajad üle, see teeb nad terveks ja tugevaks. No koju neid enam mõnda aega ei lasta ja siis nad karastuvad tänavatel ja keldrites, jala käivad ka palju, sest transpordivahenditest visatakse nad välja.
Kes teab- see saab aru.
Mina arvan Neljas, et küsi sellest majast, sealt Kaarli kiriku vastast, et millal ja kus- sul seal käsi sees ju!
Nemad teavad kindlasti juba ja nad sinu juures mitu oma kokkutulekut teinud.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2017 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Minule meeldivad jällegi von Kohkhki teosed ja kohe tekkis idee, et kui ma teda juhuslikult näen, kas võib ka kutsuda, et maalib ühispildi ja kes soovib siis eraldi poosides kah, ahh?
A, täna selgus, et vanad vikud tegid juba palju muffinseid: https://elu24.postimees.ee/4357783/arheoloogilised-leiud-naitavad-et-norra-viikingid-kasvatasid-kanepit?_ga=2.124505805.614906467.1514377434-1945606464.1477472383

_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2017 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kokhi ma tean, see on Randpere sugulane- neil sama geeniviga, aga norrakatel on kunstnik Munh- see teeb karjet. Peale muinaskanepit teeb karjet. No kui norrakate peale jutt juba läks. Neil veel see Statens Vegvesen ja kallis šokolaad.
Mina tegin ka ükskord Munhi karjet, ma ka maalin- selline taskukunstnik või nii... a värv sai vale tegelt.



Kuna Kabel ostab selle ühetissilise ära, siis ma tegin kohe täna kolmetissilise, et maailmas tasakaal oleks. Ja, et rahu kestaks- või nii.


_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 12:16 am    Teema: Vasta viitega

No vikud panid kärbseseent ka, aga teosed olid neil ikka proportsioonis.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 12:52 am    Teema: Vasta viitega

Kaarli mehed on kondoomid.Seda esiteks. Ilma mustade peakotte kandvate meesteta ei julge need kuhugi tulla. Need on jube närvilised ja steroide täis söönud elukad. Ülbed ka-peale seda,kui rauad saavad külge ajada. Enne peavad läbirääkimisi. Reaalselt neid maha lasta on nali. Lollid on.
Mulle tulid ka nii külla,et üritasid seletada,et majaga on mingi probleem ja mina,kui majaomanik peaksin midagi seletama.Ma tegelikult olin juba aasta tagasi oma vara kinkelepinguga ära kinkinud.
Majal on päris tugevad uksed ees ja neid pikali joosta oli tõsine probleem.Mul oli ka probleem. Eelmise õhtu salaküttimisest kuivas ahju vahel Iisraeli päritolu snaiperipüss. Ikka see Laari relvahankest

Very Happy Very Happy
Kolm padrunit oli pidemes. Köögis pliidi õhukoguja korpuses oli kaks TT-d. Paraku kumbagis kolmpadrunit. Sitt seis oli. Laskemoon ja tõsisemad asjad millega sõda alustada olid aga väga kaugel. Ainuke kõlbulik F-1 oli ka saunas.Seega tuli alla anda.
Aga vaatamata KAPO suurtele pingutustele neid asju kontekstist välja ei rebitud. Õppetund maksis 25 tonni. Maksin ära.
Aga järgmisel korral enam ei maksa. Siit moraal: Maja ja oma maa puhtaks nagu prillikivi!
Maksin muide kinni ka helikopteri lennutunnid,mis kaameraga soost minu meeste relva peidikut otsis. KGB mehed olid tegelikult julgemad. Mäletan aegu.

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 1:20 am    Teema: Vasta viitega

No koperdaja kinnimaksmine oli su oma lollus- muud selle peale öelda ei oskagi.
A kui nad oleksid nt tellinud Dalai Laama asju otsima- siis oleksid ka kinni plönninud või?
Mul on tegelikult kahju, aga ma pean ütlema, et tegelikult otsisid nad sinu papi eest sohu ohverdatud sepikoda ja koperdaja hoolsamal silmitsemisel oleksid märganud ka meest, kellel on rinnale gooti tähtedega tätoveeritud: "KÄED EEMALE MUINASPÄRANDIST!"
Seega- küsi papp tema käest tagasi kui näed.
KGB-kaid olen ligidalt näinud, ka eriosakonna omi ja pean ütlema, et lollid nad küll ei olnud.
Vähemalt ei saatnud endist töökaaslast uurima "kuidas elad" ja Saaremaalt pärit mustaverd šustrjakki ja vuntsidega Koidu kitse "ma tean, kus on head kohad kaevamiseks..." juttu ajama. See šustrjak teadis mu moblanumbrit ja oskas ka mu kabinetti tulla, mis sest, et polnud teist üle 10-ne aasta näinud.
Hea, et kokkutulekule ei kutsunud.
KGB-kad olid tõsised mehed, kui ütlesid, et kitseks ei hakka- siis jätsid rahule ka kohe ja ei tülitanud enam. Kuigi- nendele sai ka pulli tehtud ja mulli aetud- las jooksid.
Kord pääsesin nii kindlast kinniminekust, olin Vaksali mendis miilitsal prillid puruks löönud ja hommikul teatasin, kui sain aru, et nüüd on asjad täitsa perses, et olen KGB koputaja- helistagu ja küsigu, mul number märkmikus ja puha. Number tõesti oli- ma kirjutasin selle kino tehes reisisadama kontoris üles, lubasin valuutaärikaid püüdma hakata, et jäledad tüübid ja häbistavad nõukogude moraali ja kodanikke.
Helistasidki ja lasid lahti ka- ma siiamaani ei tea, mida neile öeldi, aga see lõhkise ninajuurega ja katkiste prillidega miilits leebus ja püüdis selgeks teha, et miilitsat ikka ei tohi lüüa, mis sest, et kaastöötaja...
Jube naljakas oli.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Selle arve peal on kirjas,et menetluskulud. Seda sulle keegi lahti ei seleta,nii,et see võib sisaldada mida iganes. Viisakas inimene maksab oma arved ikka ilusasti ära.Riigil on ju raha vaja. Selliste arvete vältimiseks tulebki hoolitseda,et majapidamises mitte midagi ei leidu,mis annab alust selliseid arveid esitada.
Aga ma pean ju oma raha kuidagi tagasi saama.Just selle pärast olengi huvitatud sellest üritusest. Et hea koht ja puutumata ka.Sealt võib midagi leida,mille saab kontekstist välja rebida ja siis maha müüa.
Mul suur mure ikka selle ürituse pärast. Aga teie räägite siin lammastest,vestidest ja käpikutest. Aitaks siis keegi uurida ,kus siis on ja kas on või mis on,või kuidas on?

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Vana mees ja varsa aru!
Lahti peab olema kirjutatud sellised arved!
No näiteks:
1.Kitsede heinad
2.Roostes padrunikesta ekspertiis sõltumatus Šveitsi instituudis
3.Menetlusaluse isiku facesproovi lõhna ja maitse määramise ekspertiis
4....
jne...
Paber kirjaga "menetluskulud" ei saa olla õiguslikult tõsiseltvõetav.
A raha sa tagasi ei saa- nad ei anna ei tagasi ega ka seda, mida peavad andma, mina pean jaanuaris kolme aasta möödumist ühest värgist, mis ikka kestab ja milles olen saanud PSM-e terves "Seiklusjutte maalt ja merelt" sarja mahus- erinevatelt riigiametitelt ja nende alluvuses toimetavatelt eraõiguslikelt äriühingutelt.
PSM- see on "persesaatmise määrus".
Riik on kaval- rahvusvaheliste õigusnormide järgi kodanik riigi vastu protsessides kohtukulusid maksma ei pea ja meie huntariik on teinud triki, milles kodanike asjade üle otsustavad hoopis eraõiguslikud ettevõtted-
MIKS?
A seks, et sellises skeemis peab kodanik hakkama tasuma kohtukulusid, riigilõive, palkama advokaate ja kust see vaene selle papi ikka võtab.
Nii saab rahva surnuks tõmmata ja öelda, et ta ju ise loll, et kohtusse ei kaevanud- tal põhiseaduslik õigus ju kaebama minna.
Süsteemi on kaabakad üsna korrektse välja töötanud, kasvõi see on ennekuulmatu, et korstnapühkija, pagari, rätsepa jne tasemel olev tavaline FIE-st kodanik võib teie vara arestida, teid laostada jms teha.
Kohtutäitur EI ole riigi teenistuses olev ametnik- ta on FIE, ehk FÜÜSILISEST ISIKUST ETTEVÕTJA! Maailmas pretsedenditu ja ka mõistetav, sest nii vabaneb riik oma kohustustest tagada õigus ja õiglus.
Ilge mülgas on korraldatud siinmail.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mülkasse mina ei tule, nii polnud kokku lepitud, pealegi on mülgas ohtlik, seal vedeleb igast asju. Üks kammeraaden leidis sealt kunagi karnaadi, see leid oli kuulda mitme küla kaugusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Arg mees oled, Mardiga koos otsisid kamraadid mülkast isegi Hitleri allveelaeva ja Rämeda Reinu metsavennapunkrit!
Vot on mehed!
A kamraadist on ka luuletus muide-

Väike Mauka vasaraga karnaati köögis tagus,
pärast ema imestas et "kuhu Mauka kadus"

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin just paar tundi külvi peal. Leidsin tinast vile.Nüüd hea vilistada.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Väga vedas. Kobras kurtis- temal alati vastubidi, no et vilest tuleb alati tina, nii kui vile leiab ja vilistab akkab aina tina tulema...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Martin



Liitunud: 24 Apr 2017
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Isegi vilest tead mille leidsin ja siis kohe ka kaotasin sinna samma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2017 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin jah,et teisel pool põldu teeb keegi oma üritust.Mis siis kohe jalga lasid,kui meie põldu tulime oma üritust tegema? Ma oleks sulle vile tagasi andnud. Ja räägi nüüd rahvale ka,miks seal vile juures ainult kitse jäljed olid?
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Martin



Liitunud: 24 Apr 2017
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 1:04 am    Teema: Vasta viitega

Huh jah kaotasin ka pinpointeri ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Leidsin põllust ühe p...e ka. Ega sina ära ei kaotanud. Sa vaata,kas on ikka alles.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 11:55 am    Teema: Vasta viitega

See võis mürka perse olla, mis tihtilugu omapäi ringi lippab.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 12:20 pm    Teema: Vasta viitega

A nüüd ikka tulemisest ja kokkust ka.
Kas siinses sootsiumis on kedagi, kes sellistel eelnevatel viibinud on, mis samasuguste üleskutsetega algasid?
Lõppesid need nii, et organisaatorit ennast polnudki kohal ka põldurid ei teadnud, et nende maadel üldse mingi "üritus" toimub.
Põld, kuhu organisaator rahva juhatas- see oli ka täiesti suva koht.
On siin neil "üritustel" osalenuid?
Et jagaks muljeid või nii?

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen paljudel otsimisüritustel olnud, seal on korralduslik pool seinast seina, on olnud väga vahvaid ja on olnud täiesti mõttetuid kohti ja korraldust. Suurim ühine leid oli relvapeidik Rutikvere mõisast. No seal ikka oli värki, mida kontekstist välja rebida, alates miinipildujatest. Siinsetest vist Insup oli kohal, ei mäleta enam. Neljandale teadmiseks, et peitsime autokastitäie relvi nii hästi Põltsamaa muuseumisse ära, et kapo pole siiamaani neid leidnud. Õpi, poiss!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

Olen käinud vaatamas jah.Ma varastan need sealt varsti ära.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

See Rutikvere kui selle luureeksperdi värk- ma juhtumisi tean ka selle Rutikvere mõisa tolleaegset omanikku.
Lambist ja joonelt veoka kastitäis relvi...
Nigu maast leitud!
Muidugi luureeksperdile vastu ei saa, pajad järjest maas.
Mõisaomanike eripära.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nii oli, sattusin sinna üritusele isegi täitsa lambist ja kõige suurem kastikas oli puht juhuslikult Atsil, tibukollane nigu ace, kui õigesti mäletan, Ats ise muidu oli ka juhuslik.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Aga, lamp hea üritus oli, muru oli ka räme roheline...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

[img]See Rutikvere kui selle luureeksperdi värk- ma juhtumisi tean ka selle Rutikvere mõisa tolleaegset omanikku. [/img]
Äää, ma vist ka tean, aga mis luureekspert, sihukest asja seal augus polnd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen vähemalt sama üllatunud kui Hella, kes sai teada, et Moskva Varieteeteatri puhvetipidaja oli Wolandi juurde ilma mõõgata tulnud: "Как это- разве вы без шпаги пришли?"
Et siis luureeksperti polnudki teil kaasas?
A kui oleksite laeva leidnud ja laeva oleks vaja kaitsta olnud? Mis teinud oleksite? Lube ka sel ajal ju polnud!
Nii ei saa kohe kuidagi- see ei lähe mitte!
Luureekspert ütleb, kus on või annab kaardi, ka julledega klaarib tema ja kenasti klaara-maara pappi tuleb.
Peab olema!
Ekspert siis, üks on saadaval. Rist on nimi. Topiste järgi leiate üles.

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kord olla pohhuistid kokkutuleku korraldanud.Kokkutulek jäi ära,kuna keegi ei tulnud kohale.Kõigil oli pohhui.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Põlvamaa vennad olid ka midagi sarnast teinud, kõik oli muidu samamoodi, et ainult üks mees vedas alt ja ei tulnud kohale...pohhuistid rsk...
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ta ole jah! Nii nagu mul eile. Sai paika pandud,et teeme ürituse. Martin ronis esimesena kohale.Loopis põllu vilesid ja pinpointereid täis ja siis,kui meie tulime ,siis lasi jalga. Kitse jälgedest,mis temast sinna külvi maha jäid ei hakka üldse rääkima. Nii ikka ei tohi.
_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Martin



Liitunud: 24 Apr 2017
Postitusi: 158

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2017 11:49 pm    Teema: Vasta viitega

Asi seegi. Võtke või jätke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2017 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Põhiliselt ju vilesid otsitaksegi, nii et võtta pole enam nagu midagi ju. Vaste -Kuuste vanasõnagi ütleb selle kohta väga targalt, et "kes vile võtab, see ise on!".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2018 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Ah jäta oma vilede fetiš, Kabel. Niikuinii pole sind keegi näinud ja isegi üritustele saadad oma advokaadi, kes on valehabeme ja mustade prillidega, kohtust rääkimata.
Mingi vile käib kogu aeg!
Viimane teadaolev kujutis Kabelist on 1986 aastal koostatud fotorobot, selline pilt oli üleval nendel teadetetahvlitel "NEID OTSIB MIILITS".
Siis oli ta selline ja hunt teab, kuidas mees praegu välja näeb.


_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2018 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Hiljuti nägi veel suht sarnane välja, oli ühe tikutopsi peal.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2018 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole tikutopsi peal old, seal viibis mu aasta noorem kaksikvend Lemps, praegu valvab Paia ristis Eesti-Setu piiri. Minu tunneb ära malmist taskuräti järgi, tema hell iseloom sihukest vanemat kultuuri ei kannatand.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2018 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

Üritus toimub Läänemaal Ullastes. Ühe mehe aiamaal. Tegelikult hakkas juba mõni aasta tagasi. Seni on kontekstist välja õnnestunud rebida üks sõlg.Seda teadmatusest.Seega ei ole tegemist jõhkra välja rebimisega. Õnnelik leidja oli Insup. Kui rikkaliku leiutasu kätte saab lubas sinna veel maad juurde osta.Siis saab tulevikus seal kogu aeg üritusi teha. Kõik on oodatud!
Ma pean nüüd kaevu hakkama sinna teisaldama.

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2018 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Ah ära jama!
Sul Leiest kaev ligi kaasa võtta, mis sest uuest hakkad tegema!
Just värskelt puhastatud kaev ka veel- kaltsudega lausa seest puhtaks pühitud.
No sealt Sepa- või Sita- Aadult või misiganes- ah, mul savi tead... tee kuidas tahad...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neljas ratsanik



Liitunud: 25 Apr 2017
Postitusi: 298

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2018 11:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mul Risti kiriku aeda juba see kaev valmis viidud,kuna arvasin,et üritus toimub seal. Hea uus kaev on. Sealt ligem võtta. Selle Sita-Aadu kaevu loopisid miilitsad mingeid siniseid kindaid täis.Sauna oleksin küll sealt ligi võtnud aga sellel kiskusid põranda üles. Sealt olla kaks laipa kontekstist välja rebitud. Olevat Tallinna mehi olnud. No on ikka inimestel sauna põrandate alla asju peidetud.
Palju siis mehi ka tulemas on? Insup teab siis kopra liha varuda.

_________________
HAUA PÕHJAS1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Mis Insup ja Insup, kobras on aastavahetusest masenduses, ütles, et harjutab terve see aasta oma vilega hümni, jagab kantseleitöötajatele preemiaid ja liha ei tule. Kuke supp on nüüd ainult menüüs.
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kui vaadata ürituse korraldaja esimest postitust, siis on täiesti üheselt mõistetav, et mingit söömist, veelvähem siis liha ei ole ette nähtud, ei pesta ja magatakse kaevus. Jälgige manuaali ja ärge fantaseerige.
Ussid küll võib võtta, ehk on head kalakohad läheduses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kohe arvasin, et te keerate asja perse! Mingid kukesupid, kinnastega kaevud, peast läbivilksavad tordilabidad, ebaselge seksuaalse orientatsiooniga tegelased, läti numbritega sõidukid, tühjad põllud jne...
Kui tahad ikka korralikku üritust teha, siis kohe ilmuvad mingid tegelased seda pedereerima.
Kukesupp!?
No mida vakki!? Vilistamisvõistlus korrektse Makarovi flöödi veeretamise asemel!?
No ei saa asju ajada- no ei saa ja kõik!
Marxionu ütleks kohe "Pedevärk!"
Muide- kuhu ta kadunud on? Marx siis...

_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu on koolivaheaeg, jumal teab kuhu ta hängima läks aga ühiskaevus mina teiega -vanad kibestunud peerud, koos küll ei ööbi. Kabel krigistab ju ööläbi hambaid, kui Kulgeja proteesid kätte saab ja hommikuks pole mitte kedagi ära pasteeritud....
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kulgeja



Liitunud: 18 Apr 2017
Postitusi: 670
Asukoht: Planeet Maa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

See kaev on jah jama, aga ontlik inimene tuleb kas sõidukis milles saab magada või haagissuvilaga- telk on nõrkadele ja kaev- no ma ei taha öeldagi kellele.
_________________
Tegijal juhtub mõndagi, kel palju juhtub- see on lihtsalt kõva tegija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabel



Liitunud: 17 Apr 2017
Postitusi: 128

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Memmekad!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Insup



Liitunud: 21 Apr 2017
Postitusi: 414
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2018 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Lume memmekad?
_________________
See kõik on tõde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Killkoll



Liitunud: 19 Mai 2017
Postitusi: 28
Asukoht: Ikka siin

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2018 4:30 pm    Teema: Vasta viitega

Shocked
Vali sõnu!
Tänu EL ile ja brüsseli sõprusele saame nüüd keerutada neeger memmekaid porist ja savist - kas ei meeldi VÄ!?!
Uhh rassist selline.

_________________
Kopaga läbi elu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Detektoristide Foorum 2.0 -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: